64

ej weźcie zmrużcie oczy ok?

twitter.com/GxlDeFerminn/status/1850626510811803804

6

"Barcelona zdominowała Real. Dobra gra czy szczęście?"
https://zapodaj.net/plik-6bpcQtnUP8

Kanał Zero z absolutnie idiotycznym tytułem. Raz, że sam tytuł siebie nawzajem wyklucza, bo zdominowanie takiego przeciwnika to "raczej" jest dobra gra, a nie szczęście, dwa, że 0:4 na wyjeździe to też jest "raczej" dobra gra, a nie szczęście.

I o ile ogólnie lubię Kowala, Twarowskiego i Rudzkiego o tyle butna postać Stanowskiego mnie totalnie odpycha. Obejrzałem z 3 minuty i odpadłem. Mijają kolejne miesiące, a wciąż Kanał Zero jest dla mnie czymś czego nie potrafię oglądać. W zasadzie głównie ze względu na antypatyczną osobę Stanowskiego.

3

@FCB_dimiC japoński mordo, niby taki mądry a japońskiego nie ogarniasz?

2

@FCB_dimiC なんと美しい勝利なのでしょうか

5

@FCB_dimiC na jaki język?

68

Ale co na propagandowej platformie Muska wyzywali Messiego, że nie interesuje go Barcelona to ich.

twitter.com/BarcaTimes/status/1850616593086124177

2

@marcin62 Debil.

22

Co jakiemuś pseudodojrzałemu typowi siadła psycha po wczorajszym meczu i zaczął narzekać na VAR i spalone :D

Wyższy poziom debilizmu. Żelek go idealnie wyjaśnił.

twitter.com/ZelekZyzynski/status/1850264832710463994

4

Factos.

twitter.com/nocontextfooty/status/1850286500551774545

23

Współpraca prawie tak dobra jak @Luciano99 i @Kessie

twitter.com/m_borzecki/status/1850458901466042567

2

@Wasacz_ Dlatego @Kondziubarca napisał PÓKI CO. Bo PÓKI CO raczej nie ma lepszej drużyny niż Barcelona (City bez Rodriego dużo traci), więc logiczne, że z miejsca stajemy się faworytem.

35

Dzień dobry.

Nieśmiało przypominam, że wczoraj Barcelona upokorzyła Real Madryt na Santiago Bernabeu wygrywając 4:0.

Miłej niedzieli.

twitter.com/Joshua_Ubeku/status/1850307019908981022

13

@Encore Vinicius odbierający Złotą Piłkę ledwie 2 dni po upokorzeniu ze strony Barcelony:
https://ih1.redbubble.net/image.1216692082.0906/bg,f8f8f8-flat,750x,075,f-pad,750x1000,f8f8f8.jpg

PS. Na bank coś będzie p****ić odnośnie rasizmu...

2

@DiSBlaDE Nie pamiętam czy były podobne komentarze za czasów MSN, ale dokładnie taki komentarz jak powyżej idealnie pasuje do aktualnej Barcelony i średnio pasowałby do Barcelony MSN, bo tam nie było m.in. dwóch 17 latków w składzie.

36

Gdzieś mi mignęło na internecie, że angielscy komentatorzy nazwali grę Barcelony dziecięcym futbolem z podwórka pełnym radości.

I to jest chyba najpiękniejsze podsumowanie Barcelony Flicka.

2

@Encore Był post i nie ma posta. To samo z godziną 3:00.
PS. La Bamba coś nie ogarnia teraz, coś się popsuło :D

4

Ale będzie grzany temat Negreiry teraz, codziennie po 10 artykułów, wyimaginowanych wywiadów, postów, czy felietonów. Nie mogę się doczekać.

PS. Ciekawostka na dobranoc:
Lamine Yamal ma w tym sezonie więcej bramek strzelonych na Bernabeu niż Jude Bellingham w całym sezonie :)

44

Pique jako prezydent tego klubu to będzie coś naprawdę grubego i wyjątkowego.

2

@norbi77 Z tego co słyszałem to Marchliński też dojechał z Ćwiąkałą. Nie ma co, zadanie na następny tydzień to zdobyć te mecze w obu komentarzach. Dla potomnych.

1

@JimMorrisonFCB Oby! Też bardzo na to liczę.

4

@PatrychoO VAR potrafi działać beznadziejnie w Hiszpanii, ale i tak jest znacznie mniej kontrowersji. Choć i tak jest ich dużo. I to jest przerażające jak słabi są Ci sędziowie...

@Pressinho Tak, masz rację. Zapomniałem o tym meczu.

12

Oczywiście i tak tam był spalony, ale kapitalnie obronił to Pena. Ogólnie za cały mecz wielkie ukłony, chyba nikt z nas nie spodziewał się takiego poziomu. Szczęsny wystąpi pewnie dopiero w Pucharze Króla. I bardzo dobrze - dobro drużyny przede wszystkim.

twitter.com/MagicalXavi/status/1850303410014162967

18

To jest ten mental.

twitter.com/BarcaTimes/status/1850299000668201355

5

Swoją drogą chyba nie będzie przesadą stwierdzenie, że FC Barcelona w tym momencie to najlepsza drużyna na świecie. Wyniki z wielkimi drużynami są imponujące, gra jest bardzo atrakcyjna, jest regularność w zasadzie od początku sezonu, a niepowodzenia w postaci 2 meczów wynikały z rotacji, czy graniu w "10".

Jeszcze nic nie zostało wygrane w tym sezonie i trzeba nadal tak cudownie pracować, ale jak na razie Barcelona ze wszystkich drużyn wygląda po prostu najlepiej.

27

Mam nadzieje, że tak jak Xavi był j***y za konferencje prasowe tak też będzie j***y Ancelotti, bo syndrom wyparcia, absurdów i żałosnego klepania się po plecach jest przeogromny. Tragiczna i śmieszna konferencja prasowa.

6

@Popitek12 Ogólnie tak, ale w tym roku nie.

18

Swoją drogą pamiętajcie też, że akurat w tym meczu Realowi się nie chciało. Bo gdyby im się chciało... to i tak by to nic nie dało, bo ta Barcelona jest od nich po prostu na prawie każdym polu lepsza :)

55

A co tutaj takie nastroje jakby Barcelona upokorzyła Real Madryt na Santiago Bernabeu 4:0 i powiększyła swoją przewagę do 6 pkt.?

9

To jest też zajebiste, że takim meczem koncertowo rozpieprzyliśmy im ten rekord... należący do nas :)

twitter.com/FabrizioRomano/status/1850279788147069041

0

@DiSBlaDE A ja właśnie dopiero teraz mam ten spokój. Mecz z Realem był dla mnie niewiadomą i teraz dopiero mam w sumie to samo co Ty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?