macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ładny strzał :)
Można wybaczyć - Martin i Dominguez w obronie, więc spokojnie...
6
Fajne jest też to, że moim zdaniem gramy dzisiaj na 60-70%, a mamy 5:1 w 76 minucie z co prawda przeciętnym zespołem, ale grającym u siebie na dość ciężkim terenie dla rywali.
7
Ogólnie zajebiście podoba mi się w tej Barcelonie reagowanie na błędy i gorsze połowy. Dziś po przerwie znów fajnie ruszyliśmy czego efektem były 2 bramki i mamy już spokój.
17
Szczęsny widząc opaskę kapitańską u Penii to całą paczkę szlugów wypali po meczu
4
"Bramkarz – w grach zespołowych – członek zespołu, którego zadaniem jest bezpośrednie uniemożliwienie zdobycia bramki (gola) zawodnikom drużyny przeciwne."
Więc w sumie fajnie byłoby gdyby nasz bramkarz coś bronil. Klasyk wyszedl super, ale to wciąż za mało...
1
Oho, zaraz Alex się obudzi
3
@kuz Wolałbym grad goli nie tylko ze względu na atrakcyjność, ale też w tej LM mogą się liczyć bramki, więc dobrze byłoby trochę nastrzelać. Ale jeśli będzie spokój i odpoczynek to zaakceptuje - Flick tutaj rządzi :)
11
Trudno się nie zgodzić. Niesamowite jak długą drogę przeszliśmy by ponownie ktoś widział w Barcelonie najlepszy/jeden z najlepszych zespołów w Europie czy też na świecie.
PS. Ten Bayern trochę na siłę IMO.
twitter.com/KnoX822/status/1853919881114058923
1
@Popitek12 Znowu będziesz oglądać powtórkę finału Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2022?
1
@Donnie_Darko Tak, bo to co opisałeś jest już fanatyzmem ;)
4
@adamek20151 i to w pierwszych 3 minutach
3
@siuuu Zależy co rozumiemy pod pojęciem "foliarstwo". Jeśli ktoś totalnie odrzuca naukowe badania, które są faktami to dla mnie już się pod to wpisuje.
Podchodzenie z ostrożnością np. do szczepień nie jest foliarstwem. Natomiast odrzucanie różnych badań z wielu źródeł już nim jest. I taka osoba jest już moim zdaniem... niezbyt inteligentna.
Tak czy inaczej wszystko tak naprawdę sprowadza się do naszego spojrzenia na świat. Dla mnie foliarstwem będzie to co napisałem powyżej, dla drugiego z drugiej strony foliarstwem będzie obawa, że Putin może za X lat nas zaatakować. I tak to się będzie kręcić. Jedna strona będzie uważać drugą za durną. I odwrotnie. Oczywiście na szczęście nie u wszystkich, bo niektóre jednostki o totalnie odmiennych poglądach mogą prowadzić normalną dyskusję.
4
@siuuu A jeśli ktoś uważa kogoś za debila albo ignoranta nie przez inne zdanie, czy inny wybór polityczny, a ze względu na m.in. głoszone teorie często mające związek z szurskimi teoriami spiskowymi, czy antynaukowe treści lub pogląd bazujący na nienawiści i niechęci?
3
@Bolton Aa no tak, sorki
15
@siuuu To dokładnie tak samo jak druga strona podczas wyborów parlamentarnych w Polsce w 2023 :)
Myślimy, że się do siebie diametralnie różnimy, a tak naprawdę w niektórych aspektach, w tym hipokryzji jesteśmy tacy sami.
3
@Hosh Moim też NIE JEST. Niech to wybrzmi raz na zawsze. Chciałbym, żebyście wszyscy również to wiedzieli.
2
@speed1 Pisząc "wszyscy" miałem na myśli tych, którzy się tym tematem interesują.
0
No coś nie pykło. A tu j*b - GTA VI opóźnione na 2028, bo "Trump" :D
Tymczasem wszyscy oczekują dzisiaj jakiegoś newsa związanego z GTA VI - rok od ostatnich informacji, a dzisiaj Take-Two ma spotkanie z inwestorami.
twitter.com/SynthPotato/status/1854033211786920101
3
@Luciano99 czy @Kessie byłby Twoim wice-prezydentem?
3
@SzczenaWojtula Też zdecydowanie byłem za Harris ;)
Trump to dla mnie totalny odklejeniec i szur. Podobnie patrzę na wielu którzy go wspierają, szczególnie w Polsce. Ale cóż, trzeba pogratulować wielkiej wygranej. Świetna kampania. Bardzo jestem ciekaw jak teraz rozłożą się siły na świecie.
@MessiForeverTheBest W sumie racja. Eh...
1
@RoberDzik Cześć wszystkim. Z tego miejsca chciałbym pozdrowić wszystkich, którzy czytają tę dyskusję z gorących. Byłem tutaj przed nimi. Pozdrawiam.
2
Perfekcyjny mem :)
twitter.com/TrollFootball/status/1853925895100379487
3
@Bolton jedziemyyyyy
https://media.tenor.com/LMbvtZIN91oAAAAM/elmo-hell.gif
7
@WiernyKibic111 A moim zdaniem można wyśmiewać, ale też mieć w pamięci to, że za parę miesięcy sytuacja się odwróci. To normalne, taki jest sport. Ale na pewno nie przegapię momentu, gdzie butny Real dostaje po d*pie, a ja tego nie będę wyśmiewać :)
3
@goldmetaxa Też to wyczułem. Lubię Ćwiąkałę, ale bardzo to irytowało. Super, że się skończyło tak jak się skończyło.
2
Ale tam jest syf, coś pięknego. A teraz pomyślcie sobie jakie nastroje w mediach i ogólnie wśród kibiców były przed sezonem.
Oczywiście jeszcze to się może totalnie odwrócić, ale chyba nikt nie zakładał, że w listopadzie Barcelona będzie najlepszą drużyną w Europie, a Real będzie w takim kryzysie.
twitter.com/KrzysztofRot/status/1853914829779570925
19
Ale przegrywy... Wstyd! Brawo dla chociaż tej dwójki.
twitter.com/_LGalacticos/status/1853920955636031602
8
Z jednej strony fajnie, że tragikomiczny Real znów w d*pę, a z drugiej zajebiście.
4
Swoją drogą kibice Realu widzą w Xabim Alonso zbawcę, a widać jak na razie, że ten drugi sezon Bayeru Leverkusen są sporo słabszy niż sezon temu, więc potencjalna przygoda z Xabim może pójść w różne strony.
0
@Piorun To prawda, co więcej: oczywiście Barcelona z Chelsea na Stamford Bridge też by odpadła, ale jest jedno bardzo ważne "ale" - w pierwszy meczu był ewidentny faul na Inieście, który prawdopodobnie skończyłby się golem i rewanż też mógłby wyglądać inaczej.