macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Nie zauważyłem tego za pierwszym razem, w sumie faktycznie - ręka Portman nie wydaje się być tutaj przypadkowa. Jeśli rzeczywiście to nawiązanie do El Clasico to grubooooo :D
twitter.com/AwaaraHoon/status/1851012989962559955
1
@Lola120 Haha, faktycznie, nie zauważyłem tego za pierwszym razem. Jeśli faktycznie to jest nawiązanie do klasyku, to grubo :D
36
Cudowne połączenie :)
twitter.com/FCBarcelona/status/1851010127991611884
72
Tymczasem już za chwilę:
twitter.com/llimoo/status/1850992740483371199
13
Widać, że Yamal speszony, tym bardziej jeśli chodzi o problemy techniczne. Super się zachował Ruud Gulit :)
6
Ładna laurka dla Yamala. My już się do tego przyzwyczailiśmy, ale on ma 17 lat... to jest wciąż jedno z najbardziej wyjątkowych i niesamowitych rzeczy jakie wydarzyły się w ostatnich latach w futbolu.
Ogólnie jesteśmy zajebiści wiecie? :)
2
Lamine, przyzwyczajaj się mordo!
16
Mbappe na przebitkach dali z PSG, bo z Realu to wstyd wstawiać
0
@Limaker Okej, spoko - tego nie widziałem :)
0
@Limaker A ja nie wiem, zawsze w programach wypowiada się bardzo rozsądnie co jest najważniejsze. Nigdzie nie wyczułem komu kibicuje.
Btw ostatnio (od paru ładnych miesięcy) Laboga też fajnie się wypowiada mimo, że kibicuje Realowi.
7
Dobra, jeszcze to. Idealne podsumowanie i bardzo mi się podoba to jak Real jest krytykowany za tę decyzję.
Czarek Wilk TOP.
twitter.com/Sportowy_Kanal/status/1850983764169531476
23
W punkt.
twitter.com/Radek_Misiura/status/1850913548798492990
1
@clyde Na pewno dzień dobry na klatce mówi
2
@ranger3120 Heh, wątpię, jednak teraz jest sporo komentarzy i już powoli ten jest przykrywany przez inne, musiałaby być mniejsza częstotliwość jednak :)
34
To też jest ciekawe, że w sumie większą dumą dla Hiszpanii jest FC Barcelona, która produkuje kluczowych piłkarzy, którzy potem zdobywają np. Mistrzostwo Europy, a nie Real, który nie dość, że zachowuje się jak rozkapryszony dzieciak i w tak możliwie historycznym dniu obraża się na cały świat, to jeszcze w swoim podstawowym składzie nie ma prawie w ogóle żadnego Hiszpana.
Wiele razy to pisałem: wiele elementów Realu Madryt jest tak niesamowicie pozornych, że czasami aż w to ciężko uwierzyć.
twitter.com/A_Bialkowski/status/1850958956371271979
229
Czy wiecie, że łechtaczka ma ok. 3000 zakończeń nerwowych, a i tak nie jest tak wrażliwa jak kibice Realu w ostatnim tygodniu?
3
Dobry prank będzie też jak wszystko z listą będzie się zgadzać, a tylko pierwsze z drugim się zamienia :D
Madrycioki to będą jeszcze bardziej zmiazdzeni psychicznie, niezależnie co się stanie.
3
Jeśli Vini to jednak wygra to będzie to jeszcze większa kompromitacja Realu Madryt. I paradoksalnie chyba nawet chciałbym by Vini wygrał. Trochę sytuacja win-win, bo i tak będzie to kompromitacja Realu.
Btw ale co myśmy się też podpalili i zaczęli wyśmiewać Viniego i celebrować Rodriego to nasze :D
Czasem jednak trzeba zamknąć mordę i tyle. Czekamy, ale będzie na pewno śmiesznie :D
twitter.com/theMadridZone/status/1850952455179141197
1
@ViscaelBarca2007 "behavior and fair play"?
Niemożliwe, on przecież chce grać tylko w piłkę.
twitter.com/LifeOfNapaul/status/1850931145975988697
7
Cała La Bamba od ok. tygodnia:
twitter.com/BarcaTimes/status/1850902691234394282
6
@Sulimo W końcu ten kraj dostał to na co zasługuje, szanuję.
10
Ale prychłem :D
twitter.com/quassssssss/status/1850869828245922289
5
@MessiForeverTheBest a kto to przyszedł? pan maruda niszczyciel dobrej zabawy pogromca uśmiechów dzieci
1
@Kengo Niesamowite są te komentarze. Czwarta gęstość.
20
@marcin62 Symfonia.
1
@Sulimo Ten właściwy pisany przez "i", a nie "y" :)
3
@Popitek12 Robert? Też byłoby zajebiście.
0
@DiSBlaDE Wszystkiego najlepszego! - tak na przyszłość ;)
7
- Vini?
- Co?
- RODRIGO!
0
@ROBSSSON Tak, bo w końcu zaczęli spokojnie pracować i po tak wielkich zwycięstwach jak ostatnio nie ma głosów, że "wygramy wszystko", albo znowu, że "wróciliśmy!", tylko m.in. Lewy podkreśla, że jeszcze nic nie wygrali etc. U kibiców podobny klimat mimo bardzo dużej celebracji - też wciąż mamy świadomość, że nic nie wygrali mimo, że po takich zwycięstwach z miejsca stają się faworytem w różnych rozgrywkach.