21

Nie zauważyłem tego za pierwszym razem, w sumie faktycznie - ręka Portman nie wydaje się być tutaj przypadkowa. Jeśli rzeczywiście to nawiązanie do El Clasico to grubooooo :D

twitter.com/AwaaraHoon/status/1851012989962559955

1

@Lola120 Haha, faktycznie, nie zauważyłem tego za pierwszym razem. Jeśli faktycznie to jest nawiązanie do klasyku, to grubo :D

36

Cudowne połączenie :)

twitter.com/FCBarcelona/status/1851010127991611884

72

Tymczasem już za chwilę:

twitter.com/llimoo/status/1850992740483371199

13

Widać, że Yamal speszony, tym bardziej jeśli chodzi o problemy techniczne. Super się zachował Ruud Gulit :)

6

Ładna laurka dla Yamala. My już się do tego przyzwyczailiśmy, ale on ma 17 lat... to jest wciąż jedno z najbardziej wyjątkowych i niesamowitych rzeczy jakie wydarzyły się w ostatnich latach w futbolu.

Ogólnie jesteśmy zajebiści wiecie? :)

2

Lamine, przyzwyczajaj się mordo!

16

Mbappe na przebitkach dali z PSG, bo z Realu to wstyd wstawiać

0

@Limaker Okej, spoko - tego nie widziałem :)

0

@Limaker A ja nie wiem, zawsze w programach wypowiada się bardzo rozsądnie co jest najważniejsze. Nigdzie nie wyczułem komu kibicuje.

Btw ostatnio (od paru ładnych miesięcy) Laboga też fajnie się wypowiada mimo, że kibicuje Realowi.

7

Dobra, jeszcze to. Idealne podsumowanie i bardzo mi się podoba to jak Real jest krytykowany za tę decyzję.

Czarek Wilk TOP.

twitter.com/Sportowy_Kanal/status/1850983764169531476

23

W punkt.

twitter.com/Radek_Misiura/status/1850913548798492990

1

@clyde Na pewno dzień dobry na klatce mówi

2

@ranger3120 Heh, wątpię, jednak teraz jest sporo komentarzy i już powoli ten jest przykrywany przez inne, musiałaby być mniejsza częstotliwość jednak :)

34

To też jest ciekawe, że w sumie większą dumą dla Hiszpanii jest FC Barcelona, która produkuje kluczowych piłkarzy, którzy potem zdobywają np. Mistrzostwo Europy, a nie Real, który nie dość, że zachowuje się jak rozkapryszony dzieciak i w tak możliwie historycznym dniu obraża się na cały świat, to jeszcze w swoim podstawowym składzie nie ma prawie w ogóle żadnego Hiszpana.

Wiele razy to pisałem: wiele elementów Realu Madryt jest tak niesamowicie pozornych, że czasami aż w to ciężko uwierzyć.

twitter.com/A_Bialkowski/status/1850958956371271979

229

Czy wiecie, że łechtaczka ma ok. 3000 zakończeń nerwowych, a i tak nie jest tak wrażliwa jak kibice Realu w ostatnim tygodniu?

3

Dobry prank będzie też jak wszystko z listą będzie się zgadzać, a tylko pierwsze z drugim się zamienia :D

Madrycioki to będą jeszcze bardziej zmiazdzeni psychicznie, niezależnie co się stanie.

3

Jeśli Vini to jednak wygra to będzie to jeszcze większa kompromitacja Realu Madryt. I paradoksalnie chyba nawet chciałbym by Vini wygrał. Trochę sytuacja win-win, bo i tak będzie to kompromitacja Realu.

Btw ale co myśmy się też podpalili i zaczęli wyśmiewać Viniego i celebrować Rodriego to nasze :D

Czasem jednak trzeba zamknąć mordę i tyle. Czekamy, ale będzie na pewno śmiesznie :D

twitter.com/theMadridZone/status/1850952455179141197

1

@ViscaelBarca2007 "behavior and fair play"?
Niemożliwe, on przecież chce grać tylko w piłkę.

twitter.com/LifeOfNapaul/status/1850931145975988697

7

Cała La Bamba od ok. tygodnia:

twitter.com/BarcaTimes/status/1850902691234394282

6

@Sulimo W końcu ten kraj dostał to na co zasługuje, szanuję.

10

Ale prychłem :D

twitter.com/quassssssss/status/1850869828245922289

5

@MessiForeverTheBest a kto to przyszedł? pan maruda niszczyciel dobrej zabawy pogromca uśmiechów dzieci

1

@Kengo Niesamowite są te komentarze. Czwarta gęstość.

20

@marcin62 Symfonia.

1

@Sulimo Ten właściwy pisany przez "i", a nie "y" :)

3

@Popitek12 Robert? Też byłoby zajebiście.

0

@DiSBlaDE Wszystkiego najlepszego! - tak na przyszłość ;)

7

- Vini?
- Co?
- RODRIGO!

0

@ROBSSSON Tak, bo w końcu zaczęli spokojnie pracować i po tak wielkich zwycięstwach jak ostatnio nie ma głosów, że "wygramy wszystko", albo znowu, że "wróciliśmy!", tylko m.in. Lewy podkreśla, że jeszcze nic nie wygrali etc. U kibiców podobny klimat mimo bardzo dużej celebracji - też wciąż mamy świadomość, że nic nie wygrali mimo, że po takich zwycięstwach z miejsca stają się faworytem w różnych rozgrywkach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?