42

Ale szczerze mówiąc statystyka, że w lidze po 12 kolejkach mamy więcej bramek strzelonych niż Real i Atletico razem wzięci (!) jest totalnie odjechana, szczególnie patrząc co mówiło się przed sezonem.

Nie oglądałem drugiej połowy, ale jeśli była słabsza, to oczywiście trzeba im wybaczyć. Logiczne, że w całym sezonie będą momenty gorsze - ważne natomiast i tak wygrywać i ogólnie trzymać się styli i założeń, a w tym meczu pierwsza połowa to był naprawdę Disneyland jak to powiedział Święcicki, więc tym bardziej wybaczam.

Następna do golenia Crvena Zvezda - oby tam się nie zatrzymywali, bo bramki na koniec mogą być kluczowe.

0

@Janas11224 Gdyby @MesQueUnClub96 urodził się w Barcelonie.

2

@Podatek "czy to sprawdzi się z najlepszymi drużynami?"
No chyba mieliśmy już potwierdzenie przez ostatnie 2 tygodnie :)

4

12 meczów, 40 bramek strzelonych, a może być więcej.

Zdrowi.

2

@tomek8756 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

4

Coraz bardziej brak mi słów na tę drużynę, kolejny rywal będzie prawdopodobnie zmieciony z powierzchni ziemi i co najważniejsze grając niezwykle atrakcyjnie.

0

Zero zaskoczenia :)
Rozkład jazdy wciąż znany.

3

Co za podanie Casado, kolejna piękna akcja. Cudowna jest ta Barcelona.

1

Uff, udało mi się na chwilę puścić kawałek meczu.

"Cholera, ładna ta nasza przełęcz" - Geralt z Rivii
"Cholera, ładna ta nasza Barcelona" - La Bamba

Piękne chwile i oby również tak było na wiosnę. Cudownie gra ten zespół.

3

@Encore Niesamowita jest ta propaganda Muska :D
Jeśli z takim zapleczem finansowo-PRowym i z tymi wszystkimi zamachami Trump to przegra to będzie to KOLOSALNA porażka.

4

Czyli będzie mecz w Miami :)
Śliczna akcja Atlanty trzeba przyznać.

2

@Adran360 Wg. mnie to strasznie głupie, ale ok - dzięki za informacje :)

0

W przypadku remisu dzisiaj coś się dzieje? Czy to jest normalnie dwumecz, czyli w tym momencie w dwumeczu jest 3:2 dla Miami?

3

@Comentateiro Jak wygląda funkcja korelacji drugiego rzędu w optyce kwantowej i jakie są źródła pojedynczych fotonów?

0

@graco14 Potrzymaj mi piwo... :P
@karci0 Cóż, chyba nie muszę tłumaczyć różnic i dlaczego to nie ma nic wspólnego z tym co napisałeś i jakie są priorytety w danym momencie... ;)

Poza tym ja i tak oglądam z 90-95% meczów w całym sezonie.

13

Dzień dobry.

Prosiłbym wszystkich La Bambowiczów o minutę ciszy w moim imieniu, gdyż ze względu na urodziny w przyszłej rodzinie nie będę mógł obejrzeć jutrzejszego meczu aktualnie najlepszej drużyny świata, czyli FC Barcelony.

Z góry dziękuję.

Z poważaniem, @macio_944

4

@Wasacz_ "Z tobą mam taki problem ze niby madrze gadasz a potem piszesz ze trzeba głosowac na trumpa ."

Bo @michal26 to mądry gość i naprawdę bardzo spoko osoba prywatnie, ale no... zabłądził :D

@michal26 no offence oczywiście, komentarz w bardziej żartobliwej formie :)

30

lol

twitter.com/MagnoliaNowak/status/1852301339767816631

2

7

Pali się, ktoś już był

1

@Sulimo W tym roku:
"Ale z tym Szczęsnym to dajcie spokój"

12

@MesQueUnClub_87 Te 91 bramek wątpię, że przez kogokolwiek za mojego życia zostaną pobite. To jest tak nieprawdopodobny rekord, że wciąż, po 12 latach wydaje się to abstrakcją jakby ktoś wpisał sobie randomową liczbę by fajnie wyglądała.

@Luciano99 Nie bluźnij Lucek w takim dniu

39

Wejście De Jonga było moim zdaniem kluczowe w tym meczu - świetna, rozsądna i trzeźwa zmiana Flicka, która bardzo uspokoiła grę i zaczęliśmy ten mecz dominować.

Aż dziw jak mało się o tej zmianie mówi w mediach, bo wg. mnie właśnie ta zmiana ustawiła cały mecz.

14

Gdyby @Luciano99 miał knajpe:

twitter.com/klaudiafuria/status/1851585877169811914

0

@MesQueUnClub96 W sumie Ty też ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@MesQueUnClub96 No i jak ten związek z Dodi Lukebakio wyglądał w tym śnie?

1

@Safrani Jak już to gazeta.pl, ale coraz bardziej irytują mnie idiotyczne artykuły i clickbaitowość, więc z informacyjnych portali prawie w ogóle nie korzystam - social media i tak wszystko zastępują i można sobie selekcjonować różne informacje, porównywać etc.

Natomiast w kwestiach polityczno-światopoglądowych to najczęściej polityka.pl oraz okopress.

2

@Ojciec5tkidzieci Zgodzę się.

2

@MichuZ44 Najlepszy kebab w Warszawie i w ogóle w Polsce to mimo wszystko Esnaf. Jak na razie lepszego nie jadłem.

@TheNekro94


16

@Jakchcesz @Pojedzone @Safrani @Klabax @Amigo_Blanco Jestem prostym użytkownikiem - widzę słuszną krytykę Konfederacji i Konfederatów - daję zielonego.

Zmiażdżyliście jak Barcelona Real. Szanuję.

@Tabaluga37 A szkoda, bo Zajączkowska-Hernik po sromotnej porażce Konfederacji w wyborach parlamentarnych wypowiadała się bardzo sensownie i rozsądnie jako jedna z niewielu wśród wielu totalnych odklejeńców Konfederacji. To była miła odmiana i dobrze się jej słuchało. Niestety im dalej w las tym więcej głupot, plątań i gwiazdorzenia czego kulminacją jest bardzo częste wstawianie swojego zdjęcia na social media wszędzie gdzie pisze o jakimś ważnym temacie. Ja rozumiem zwrócenie uwagi, ale no bez przesady. Zresztą to też coś mówi na temat jej wyborców. Dramat.

PS: https://imgflip.com/i/98iw20

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?