macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawci023x Barwy szczęścia
6
@tomek8756 Firma Lucka co prawda nie przynosi żadnych przychodów, ale za to nie płaci pracownikom i nie płaci podatków.
4
@NeroTFP1 @Luciano99 wołaj starego, robota jest
2
@NeroTFP1 Aw, sh*t... Here we go again
4
@Rust_Cohle chodzi jak w zegarku, brawo, nie każdy bohater nosi peleryne
5
@BulaKG Przynajmniej Ty na coś czekasz w przeciwieństwie do np. @AFA czy @Bocheno1
4
@Criss18Barca Totalnie nie widzę innego scenariusza niż prezydentura kogoś z koalicji rządzącej, głównie oczywiście kogoś od KO. PiS w sondażach też dobrze nie wygląda, koalicja rządząca mimo wpadek ma to poparcie i to tym bardziej przełoży się na wyniki wyborów prezydenckich.
12
@Rust_Cohle opinia
twitter.com/x_julia18/status/1854512897642115438
0
@arasz1819 Przemyślenia jutro ogarnę, dzisiaj już mi się nie chce :P
Ogólnie w większości się zgadzam.
48
@Koorsik Gość napisał swoje przemyślenia bez jakichkolwiek przytyków, obrażania i czegokolwiek złośliwego względem drugiej strony, wszystko sensownie i na spokojnie, a Ty pieprzysz coś o pieczeniu. Niektórym z Was to już naprawdę totalnie się odkleiło... wstyd.
11
Śmiechłem :D
twitter.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1854267580732625294
1
@Deviler Też mi się wydaje, że ostatecznie będzie 2026.
9
GTA VI wciąż bez opóźnienia - jesień 2025. Tym bardziej zastanawia mnie dlaczego nie dostaliśmy wciąż żadnej innej informacji, screenów czy zapowiedzi trailera 2. Jednak podejrzewam, że coś się pojawi do końca roku :)
twitter.com/DiscussingFilm/status/1854274312142004362
22
@Katalończyk 99 @SzczenaWojtula siema! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Wasacz_ Też mnie to totalnie rozwaliło. Wyłączyłem od razu, ręce opadają...
9
Przepiękne jest to, że Barcelona jest najbardziej bramkostrzelną drużyną w Europie. Co więcej: grając naprawdę atrakcyjną piłkę. O taką Barcelonę nic nie robiłem. O taką Barcelonę pisałem pierdoły na La Bambie.
Dziękuję Hansi Flick!
0
@michal26 "(...) ale momentami żenujące były te przytyki"
No to dokładnie tak jak moim zdaniem do mnie ws. Konfederacji, covidu/szczepień czy wyborów 2023 :)
Ale z podobnym klimatem trzeba się po prostu liczyć. I tyle.
0
@alianta2 Jeszcze bym się wstrzymał czy w tym sezonie, bo wciąż niestety może się to wszystko odwrócić mimo bardzo dużych nadziei, ale w tym momencie to zdecydowanie byłby boss ostateczny :)
Oby podobny klimat był na wiosnę. Mega wierzę w tę drużynę.
7
Ale bym se obejrzał taką Barcelonę vs. Liverpool...
3
I teraz 10 kółek wokół Belgradu od Pana Flicka za te 2 stracone bramki.
0
@jakub1906 A ja tam z wyboru Trumpa się nie cieszę
1
@sergio5 Myślę, że ona też czegoś nauczyła ten zespół. Czasem takie porażki są potrzebne.
4
Tak w ogóle to w tym momencie jesteśmy na 6 miejscu w tabeli. Myślę, że jest całkiem zajebiście uwzględniając tę porażkę z Monaco i b. cięzki terminarz :)
9
Pena sprytny - ogarnął, że jak zagra zajebiście w El Clasico, to nikt go nie ruszy, więc teraz fajrant frajerzy, bo nie ma jak go zmienić, skoro drużyna i tak strzela 5 bramek :D
1
Ładny strzał :)
Można wybaczyć - Martin i Dominguez w obronie, więc spokojnie...
6
Fajne jest też to, że moim zdaniem gramy dzisiaj na 60-70%, a mamy 5:1 w 76 minucie z co prawda przeciętnym zespołem, ale grającym u siebie na dość ciężkim terenie dla rywali.
7
Ogólnie zajebiście podoba mi się w tej Barcelonie reagowanie na błędy i gorsze połowy. Dziś po przerwie znów fajnie ruszyliśmy czego efektem były 2 bramki i mamy już spokój.
17
Szczęsny widząc opaskę kapitańską u Penii to całą paczkę szlugów wypali po meczu
4
"Bramkarz – w grach zespołowych – członek zespołu, którego zadaniem jest bezpośrednie uniemożliwienie zdobycia bramki (gola) zawodnikom drużyny przeciwne."
Więc w sumie fajnie byłoby gdyby nasz bramkarz coś bronil. Klasyk wyszedl super, ale to wciąż za mało...
1
Oho, zaraz Alex się obudzi