0

@Pawci023x Barwy szczęścia

6

@tomek8756 Firma Lucka co prawda nie przynosi żadnych przychodów, ale za to nie płaci pracownikom i nie płaci podatków.

4

@NeroTFP1 @Luciano99 wołaj starego, robota jest

2

@NeroTFP1 Aw, sh*t... Here we go again

4

@Rust_Cohle chodzi jak w zegarku, brawo, nie każdy bohater nosi peleryne

5

@BulaKG Przynajmniej Ty na coś czekasz w przeciwieństwie do np. @AFA czy @Bocheno1

4

@Criss18Barca Totalnie nie widzę innego scenariusza niż prezydentura kogoś z koalicji rządzącej, głównie oczywiście kogoś od KO. PiS w sondażach też dobrze nie wygląda, koalicja rządząca mimo wpadek ma to poparcie i to tym bardziej przełoży się na wyniki wyborów prezydenckich.

12

@Rust_Cohle opinia

twitter.com/x_julia18/status/1854512897642115438

0

@arasz1819 Przemyślenia jutro ogarnę, dzisiaj już mi się nie chce :P
Ogólnie w większości się zgadzam.

48

@Koorsik Gość napisał swoje przemyślenia bez jakichkolwiek przytyków, obrażania i czegokolwiek złośliwego względem drugiej strony, wszystko sensownie i na spokojnie, a Ty pieprzysz coś o pieczeniu. Niektórym z Was to już naprawdę totalnie się odkleiło... wstyd.

11

Śmiechłem :D

twitter.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1854267580732625294

1

@Deviler Też mi się wydaje, że ostatecznie będzie 2026.

9

GTA VI wciąż bez opóźnienia - jesień 2025. Tym bardziej zastanawia mnie dlaczego nie dostaliśmy wciąż żadnej innej informacji, screenów czy zapowiedzi trailera 2. Jednak podejrzewam, że coś się pojawi do końca roku :)

twitter.com/DiscussingFilm/status/1854274312142004362

22

@Katalończyk 99 @SzczenaWojtula siema! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Wasacz_ Też mnie to totalnie rozwaliło. Wyłączyłem od razu, ręce opadają...

9

Przepiękne jest to, że Barcelona jest najbardziej bramkostrzelną drużyną w Europie. Co więcej: grając naprawdę atrakcyjną piłkę. O taką Barcelonę nic nie robiłem. O taką Barcelonę pisałem pierdoły na La Bambie.

Dziękuję Hansi Flick!

0

@michal26 "(...) ale momentami żenujące były te przytyki"

No to dokładnie tak jak moim zdaniem do mnie ws. Konfederacji, covidu/szczepień czy wyborów 2023 :)

Ale z podobnym klimatem trzeba się po prostu liczyć. I tyle.

0

@alianta2 Jeszcze bym się wstrzymał czy w tym sezonie, bo wciąż niestety może się to wszystko odwrócić mimo bardzo dużych nadziei, ale w tym momencie to zdecydowanie byłby boss ostateczny :)

Oby podobny klimat był na wiosnę. Mega wierzę w tę drużynę.

7

Ale bym se obejrzał taką Barcelonę vs. Liverpool...

3

I teraz 10 kółek wokół Belgradu od Pana Flicka za te 2 stracone bramki.

0

@jakub1906 A ja tam z wyboru Trumpa się nie cieszę

1

@sergio5 Myślę, że ona też czegoś nauczyła ten zespół. Czasem takie porażki są potrzebne.

4

Tak w ogóle to w tym momencie jesteśmy na 6 miejscu w tabeli. Myślę, że jest całkiem zajebiście uwzględniając tę porażkę z Monaco i b. cięzki terminarz :)

9

Pena sprytny - ogarnął, że jak zagra zajebiście w El Clasico, to nikt go nie ruszy, więc teraz fajrant frajerzy, bo nie ma jak go zmienić, skoro drużyna i tak strzela 5 bramek :D

1

Ładny strzał :)

Można wybaczyć - Martin i Dominguez w obronie, więc spokojnie...

6

Fajne jest też to, że moim zdaniem gramy dzisiaj na 60-70%, a mamy 5:1 w 76 minucie z co prawda przeciętnym zespołem, ale grającym u siebie na dość ciężkim terenie dla rywali.

7

Ogólnie zajebiście podoba mi się w tej Barcelonie reagowanie na błędy i gorsze połowy. Dziś po przerwie znów fajnie ruszyliśmy czego efektem były 2 bramki i mamy już spokój.

17

Szczęsny widząc opaskę kapitańską u Penii to całą paczkę szlugów wypali po meczu

4

"Bramkarz – w grach zespołowych – członek zespołu, którego zadaniem jest bezpośrednie uniemożliwienie zdobycia bramki (gola) zawodnikom drużyny przeciwne."

Więc w sumie fajnie byłoby gdyby nasz bramkarz coś bronil. Klasyk wyszedl super, ale to wciąż za mało...

1

Oho, zaraz Alex się obudzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?