1

@Szmulek Nico wygrywa i piłkarsko i zdecydowanie tym co ma w głowie co świetnie udowodnił na ME. A w kontekście gry w Barcelonie to inteligencja boiskowa jest bardzo ważna.

0

@tomek8756 Oczywiście, że nie jest.

4

@TheNekro94 Dorociński świetnie się rozwija jako aktor - dużo zagranicznych ról i b. dobre noty. W sumie ze swoją karierą robi to co powinien zrobić Zawierucha po epizodzie u Tarantino. Ale to zdecydowanie nie ta skala talentu co Dorociński. Jak dla mnie zdecydowanie najlepszy polski aktor ostatnich lat.

7

@matirix20 @Luciano99 gdy @jowita pyta czy pił

7

Czyli jednak @AlexDark00 miał rację, Lewandowski hamulcowym. I co, nie głupio Wam?

7

@Wojcio @Tasde @norbi77 Użytkownik @Zoker akurat trollem nie jest, ale ma jakiś dziwny przymus w wielu dyskusjach by na siłę nie zgadzać się z ogółem ludzi, lub doczepiać się bezsensownie do szczegółu co często wychodzi karykaturalnie. Nie wiem z czego to wynika, może z jakichś złych doświadczeń w życiu prywatnym, ale jest to nie pierwszy raz gdy stara się na siłę mieć inne zdanie od wszystkich, lub od jakiegoś konkretnego użytkownika. Niestety nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz...

20

Marcin Gazda właśnie przyznał, że wg. niego Lionel Messi jest "najlepszym piłkarzem w dziejach tego sportu". Przypominam, że to Madryciak.

@Popitek12 opinia

2

@JimMorrisonFCB Proszę Cię bardzo:
twitter.com/CuriosidadesEU/status/1857210637702635897

1

@FCB_dimiC czyli jednak kupił Ci ktoś tę konsole i grasz w Fife, fajnie, gratuluje wyżebrania mordo

0

@michal26 Bardzo nie lubię teorii spiskowych, ale z drugiej strony w temacie piłki nożnej i Barcelony... czasem ciężko uwierzyć w totalny przypadek tych wszystkich pomyłek na przestrzeni lat nie tylko w lidze, ale też w LM. I to TAK absurdalnych, jawnych i rzadkich w kontekście innych drużyn i częstotliwości występowania również w kontekście innych drużyn.

10

Szczerze mówiąc całkiem podoba mi się pomysł tego rysowania, mimo że wygląda to archaicznie, ale jest to jakoś bardziej transparentne. Tak samo jak w MLS ogłoszenie decyzji sędziego przez mikrofon.

Niby się śmiejemy z absurdów futbolu w Ameryce, a pod paroma względami są lepsi niż Europa.

6

Super, że meczyk GOATa dzisiaj na Eleven i to ze Święcickim :)
Oby jak najczęściej!

4

@Stinger_ Trzeba się było szczepić, bo szczepienia eliminowały większą emisję wirusa oraz potencjalne zakażenie przechodziłeś znacznie łagodniej. Super, że żyjesz do tej pory i mam nadzieje, że będziesz żyć jak najdłużej - niestety m.in. mój wujek nie miał tego szczęścia i zmarł na COVID. Dużo ludzi zmarło na tę chorobę, ale też dużo osób nie przeszło poważnie tej choroby. Tak czy inaczej wg. statystyk i nauki było większe prawdopodobieństwo przejścia tej choroby lżej i ograniczenia emisji wirusa szczepiąc się czy nosząc maseczki niż bez tego wszystkiego.

A teraz ludzie się po prostu uodpornili, bo organizmy wygenerowały odpowiednie przeciwciała, choć wciąż ten wirus jest dla mnie osobiście cięższy niż grypa + brak smaku i węchu co jest chyba najbardziej irytujące.

Ale chyba już nie chce mi się dłużej na ten temat pisać, bo w czasach świetności tego tematu pisałem tyle do sceptyków, że przebiłem chyba Tolkiena z jego trylogią. Yo!

3

@Azazel_Pazuzu https://imgflip.com/i/9ae245

Ale jednak pięknie zaorał tych wszechstronnie nieuzdolnionych ludzi z RFEF. Ogólnie świetnie się Was słucha, także wielkie propsy @Aveiro i czekamy na więcej ;)

10

Covid w gorących i klasyczna kłótnia sceptyków z nauką. Mamy znów 2020/2021, mój wehikuł czasu DZIAŁA!

1

@bartekvisca to co wypadło na spodnie @Deviler ?

4

@Rust_Cohle weź bo zaraz zaś będziesz musiał przepraszać wpw

7

Dokładnie 12 lat temu Rockstar zaprezentował drugi trailer GTA V. Osobiście chyba mój ulubiony w kontekście "piątki" :)

twitter.com/GTAVI_Countdown/status/1857038179477381627

2

@Jakchcesz Weź mi też coś pls, będzie grubo tutaj coś czuje i troche posiedzimy

0

@FCB_dimiC Ale będę w jednym pokoju z Tobą?

5

@FCB_dimiC @wpwelement nie żeby coś, ale ja bym zamiast tej corocznej Złotej Piłki to wykupił terapie dla każdego na La Bambie, bo jest coraz gorzej z nami...

1

@Kgorecki2500 HEHE :)

1

Leja i Szumowski w programie Lei "Sekrety" to jest absolutny TOP. Bardzo polecam, świetny vibe mają między sobą, a całość wyszła bardzo dobrze w tym nowym formacie :)


1

@MesQueUnClub_87 Już pisałem, ale mocno żałuję, że Zajączkowska tak bardzo odjechała... jej naprawdę bardzo fajnie się słuchało m.in. po wyborach 2023 i na początku 2024. Niestety im dalej w czasie tym gorzej, a dziś to już jest poziom dla mnie nieakceptowalny do słuchania. Szkoda...

0

@Roobo No dla mnie to co opisałeś jest jak najbardziej żenujące, ale cóż - każdy ma swoją definicję żenady :)

10

@Roobo Ale i tak ogólnie Żukowska jest żenująca, zdecydowanie jeden z najgorszych bardziej znanych polityków chyba w ogóle w tym wieku w Polsce... jeszcze bardziej mnie irytuje niż Mentzen czy Bosak i dużo wyżej ich cenię, a w moim przypadku to już sztuka.

5

@Popitek12 Szkoda, że Real, szkoda że CR*

1

4

Ej Mati, już nie lubimy Zalewskiego...

twitter.com/Meczykipl/status/1856718660938678457

2

@zodiak_10 Tak ziomuś, ale teraz jest jej początek, więc wyczucie masz zajebiste...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?