macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Szmulek Nico wygrywa i piłkarsko i zdecydowanie tym co ma w głowie co świetnie udowodnił na ME. A w kontekście gry w Barcelonie to inteligencja boiskowa jest bardzo ważna.
0
@tomek8756 Oczywiście, że nie jest.
4
@TheNekro94 Dorociński świetnie się rozwija jako aktor - dużo zagranicznych ról i b. dobre noty. W sumie ze swoją karierą robi to co powinien zrobić Zawierucha po epizodzie u Tarantino. Ale to zdecydowanie nie ta skala talentu co Dorociński. Jak dla mnie zdecydowanie najlepszy polski aktor ostatnich lat.
7
@matirix20 @Luciano99 gdy @jowita pyta czy pił
7
Czyli jednak @AlexDark00 miał rację, Lewandowski hamulcowym. I co, nie głupio Wam?
7
@Wojcio @Tasde @norbi77 Użytkownik @Zoker akurat trollem nie jest, ale ma jakiś dziwny przymus w wielu dyskusjach by na siłę nie zgadzać się z ogółem ludzi, lub doczepiać się bezsensownie do szczegółu co często wychodzi karykaturalnie. Nie wiem z czego to wynika, może z jakichś złych doświadczeń w życiu prywatnym, ale jest to nie pierwszy raz gdy stara się na siłę mieć inne zdanie od wszystkich, lub od jakiegoś konkretnego użytkownika. Niestety nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz...
20
Marcin Gazda właśnie przyznał, że wg. niego Lionel Messi jest "najlepszym piłkarzem w dziejach tego sportu". Przypominam, że to Madryciak.
@Popitek12 opinia
2
@JimMorrisonFCB Proszę Cię bardzo:
twitter.com/CuriosidadesEU/status/1857210637702635897
1
@FCB_dimiC czyli jednak kupił Ci ktoś tę konsole i grasz w Fife, fajnie, gratuluje wyżebrania mordo
0
@michal26 Bardzo nie lubię teorii spiskowych, ale z drugiej strony w temacie piłki nożnej i Barcelony... czasem ciężko uwierzyć w totalny przypadek tych wszystkich pomyłek na przestrzeni lat nie tylko w lidze, ale też w LM. I to TAK absurdalnych, jawnych i rzadkich w kontekście innych drużyn i częstotliwości występowania również w kontekście innych drużyn.
10
Szczerze mówiąc całkiem podoba mi się pomysł tego rysowania, mimo że wygląda to archaicznie, ale jest to jakoś bardziej transparentne. Tak samo jak w MLS ogłoszenie decyzji sędziego przez mikrofon.
Niby się śmiejemy z absurdów futbolu w Ameryce, a pod paroma względami są lepsi niż Europa.
6
Super, że meczyk GOATa dzisiaj na Eleven i to ze Święcickim :)
Oby jak najczęściej!
4
@Stinger_ Trzeba się było szczepić, bo szczepienia eliminowały większą emisję wirusa oraz potencjalne zakażenie przechodziłeś znacznie łagodniej. Super, że żyjesz do tej pory i mam nadzieje, że będziesz żyć jak najdłużej - niestety m.in. mój wujek nie miał tego szczęścia i zmarł na COVID. Dużo ludzi zmarło na tę chorobę, ale też dużo osób nie przeszło poważnie tej choroby. Tak czy inaczej wg. statystyk i nauki było większe prawdopodobieństwo przejścia tej choroby lżej i ograniczenia emisji wirusa szczepiąc się czy nosząc maseczki niż bez tego wszystkiego.
A teraz ludzie się po prostu uodpornili, bo organizmy wygenerowały odpowiednie przeciwciała, choć wciąż ten wirus jest dla mnie osobiście cięższy niż grypa + brak smaku i węchu co jest chyba najbardziej irytujące.
Ale chyba już nie chce mi się dłużej na ten temat pisać, bo w czasach świetności tego tematu pisałem tyle do sceptyków, że przebiłem chyba Tolkiena z jego trylogią. Yo!
3
@Azazel_Pazuzu https://imgflip.com/i/9ae245
Ale jednak pięknie zaorał tych wszechstronnie nieuzdolnionych ludzi z RFEF. Ogólnie świetnie się Was słucha, także wielkie propsy @Aveiro i czekamy na więcej ;)
10
Covid w gorących i klasyczna kłótnia sceptyków z nauką. Mamy znów 2020/2021, mój wehikuł czasu DZIAŁA!
1
@bartekvisca to co wypadło na spodnie @Deviler ?
4
@Rust_Cohle weź bo zaraz zaś będziesz musiał przepraszać wpw
7
Dokładnie 12 lat temu Rockstar zaprezentował drugi trailer GTA V. Osobiście chyba mój ulubiony w kontekście "piątki" :)
twitter.com/GTAVI_Countdown/status/1857038179477381627
2
@Jakchcesz Weź mi też coś pls, będzie grubo tutaj coś czuje i troche posiedzimy
0
@FCB_dimiC Ale będę w jednym pokoju z Tobą?
5
@FCB_dimiC @wpwelement nie żeby coś, ale ja bym zamiast tej corocznej Złotej Piłki to wykupił terapie dla każdego na La Bambie, bo jest coraz gorzej z nami...
1
@Kgorecki2500 HEHE :)
1
Leja i Szumowski w programie Lei "Sekrety" to jest absolutny TOP. Bardzo polecam, świetny vibe mają między sobą, a całość wyszła bardzo dobrze w tym nowym formacie :)
1
@MesQueUnClub_87 Już pisałem, ale mocno żałuję, że Zajączkowska tak bardzo odjechała... jej naprawdę bardzo fajnie się słuchało m.in. po wyborach 2023 i na początku 2024. Niestety im dalej w czasie tym gorzej, a dziś to już jest poziom dla mnie nieakceptowalny do słuchania. Szkoda...
0
@Roobo No dla mnie to co opisałeś jest jak najbardziej żenujące, ale cóż - każdy ma swoją definicję żenady :)
10
@Roobo Ale i tak ogólnie Żukowska jest żenująca, zdecydowanie jeden z najgorszych bardziej znanych polityków chyba w ogóle w tym wieku w Polsce... jeszcze bardziej mnie irytuje niż Mentzen czy Bosak i dużo wyżej ich cenię, a w moim przypadku to już sztuka.
5
@Popitek12 Szkoda, że Real, szkoda że CR*
1
@zodiak_10 @Popitek12 opinia
4
Ej Mati, już nie lubimy Zalewskiego...
twitter.com/Meczykipl/status/1856718660938678457
2
@zodiak_10 Tak ziomuś, ale teraz jest jej początek, więc wyczucie masz zajebiste...