macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Cristiano to przegrywa nawet z jakomś głupiom grom hehe
Kontekst: CR jakiś tydzień temu powiedział, że jego następny gość "broke the internet"
twitter.com/centregoals/status/1859647609180479881
2
@Lionel_Messi10 Kasyno ;)
1
@Mario96w ZGŁOSZONE
2
@Cule2013 Śląsk / okolice Katowic :)
0
@Kgorecki2500 Ale dlaczemu? Robota -> rower?
1
@Lionel_Messi10 Uu, współczuję. Ale nie bój nic, przyjdzie i do Ciebie!
12
Ale pięknie teraz u mnie sypie :)
30 minut i już jest całkowicie biało.
5
Dokładnie to tak wygląda :D
Ogólnie jak na razie KO/rząd nie ma konkurencji niezależnie od tego kto będzie z ramienia PiSu.
twitter.com/orbBartek/status/1859507826281926774
2
@PatrychoO No właśnie o tym mówię, tutaj jest totalne zatracenie ducha marki, jakiegokolwiek pazura i charakteru.
1
Proste logo jest łatwiejsze do zaadaptowania na różnych materiałach filmowych czy to digitalowych, czy w wydruku, tym bardziej że trzeba pamiętać o skalowalności danego logo w dobie social mediów. Osobiście uwielbiam minimalizm (tworzony z głową i przy zachowaniu ducha danej marki), ale również na przykładzie mojej pracy mam wrażenie, że ludzie coraz bardziej są tym minimalizmem zmęczeni i mam wrażenie, że coraz częściej będziemy świadkiem totalnych przetasowań na rynku graficznym i coraz więcej będzie takich logo jak Ajax. Powrót do tego co było kilkanaście / kilkadziesiąt lat temu, tylko w może nowocześniejszej formie. Ciekawe na ile moje przewidywania się sprawdzą.
twitter.com/yifever/status/1859182342256091587
0
@PizzerMan Podbijam!
10
@Marian_Pazdzioch Co to k***a jest?
1
@Barcanajlepszyteam Klasyczne potępienie działań, więcej sprzętu na Ukrainę etc. Jednak Putinowi i Rosji chodzi głównie o to by straszyć, choć bardziej pasowałoby to straszenie dać w cudzysłów. Nie wierzę, że Rosja ma taką broń, a jeśli już to bardzo mało, tym bardziej patrząc po tym co widnieje w muzeum w Kijowie, gdzie skupują przechwyconą broń Rosji - to są sprzęty bardzo starej daty.
Rosji nie można się bać. Bo właśnie o to im chodzi. Jeśli się będziemy ich bać, to oni to będą wykorzystywać, prowokować, próbować podporządkować sobie Polskę jak to miało miejsce np. w czasach PRL. Wątpię, że kiedykolwiek zaatakują kraj NATO taki jak Polska, ale na pewno chcieliby wrócić do okresu, gdzie poniekąd kontrolowali to co się dzieje w Polsce i to też byłoby bardzo niebezpieczne. A pierwszym krokiem do takiego scenariusza byłby strach przed nimi.
0
@barcelonaLM
0
@Hosh Wiadomo, wszędzie ino ta polityka...
2
No i mamy pierwszą branżową nagrodę dla GTA VI... przed GTA VI :)
twitter.com/GoldenJoysticks/status/1859657605104402822
1
@barcelonaLM Klasyczne straszenie Rosji. Chcą żeby się ich wszyscy bali, a często są po prostu memem, który non stop jest wyśmiewany, również z takich słów.
2
Tymczasem @jowita na wakacjach w Juracie, lipiec 2024, koloryzowane
twitter.com/insultsrare/status/1859345976621674672
5
Czyli już wiadomo, że Barcelona ma tego meczu NIE wygrać i będą kolosalne ciężary. Oby tylko forma pojurze była na odpowiednim poziomie to żaden nieudacznik nam tego nie zepsuje.
twitter.com/BarcaTimes/status/1859543377429061830
7
Taki Wasz obraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
twitter.com/Pawel_1984RRR/status/1859474379253375424
0
@TheNekro94
3
@TheNekro94 Co za wstyd...
5
@Ojciec5tkidzieci "Internetowa wojna o majonez to jeden z największych absurdów."
Dokładnie, wiadomo, że jest Kielecki i długo, długo nic.
@TheNekro94 Uwielbiam tę pastę :)
5
Wszystkim zmęczonym życiem, czy La Bambą przypominam, że już za 2 dni wraca Barcelona Flicka!
0
@karolszymek @Redakcja @wpwelement
8
@jacobFCB Takie trochę AI generated
8
@Deviler no najgorzej gdy jakaś typiara w końcu się kapnie, że za nią chodzisz dzień w dzień
0
@Marian_Pazdzioch Między 3-5%.
2
@Kgorecki2500 Bez sensu, miało w cycki pójść...
4
@Kgorecki2500 Smaczne? Poszło w cycki?