3

Cristiano to przegrywa nawet z jakomś głupiom grom hehe

Kontekst: CR jakiś tydzień temu powiedział, że jego następny gość "broke the internet"

twitter.com/centregoals/status/1859647609180479881

2

@Lionel_Messi10 Kasyno ;)

1

@Mario96w ZGŁOSZONE

2

@Cule2013 Śląsk / okolice Katowic :)

0

@Kgorecki2500 Ale dlaczemu? Robota -> rower?

1

@Lionel_Messi10 Uu, współczuję. Ale nie bój nic, przyjdzie i do Ciebie!

12

Ale pięknie teraz u mnie sypie :)
30 minut i już jest całkowicie biało.

5

Dokładnie to tak wygląda :D
Ogólnie jak na razie KO/rząd nie ma konkurencji niezależnie od tego kto będzie z ramienia PiSu.

twitter.com/orbBartek/status/1859507826281926774

2

@PatrychoO No właśnie o tym mówię, tutaj jest totalne zatracenie ducha marki, jakiegokolwiek pazura i charakteru.

1

Proste logo jest łatwiejsze do zaadaptowania na różnych materiałach filmowych czy to digitalowych, czy w wydruku, tym bardziej że trzeba pamiętać o skalowalności danego logo w dobie social mediów. Osobiście uwielbiam minimalizm (tworzony z głową i przy zachowaniu ducha danej marki), ale również na przykładzie mojej pracy mam wrażenie, że ludzie coraz bardziej są tym minimalizmem zmęczeni i mam wrażenie, że coraz częściej będziemy świadkiem totalnych przetasowań na rynku graficznym i coraz więcej będzie takich logo jak Ajax. Powrót do tego co było kilkanaście / kilkadziesiąt lat temu, tylko w może nowocześniejszej formie. Ciekawe na ile moje przewidywania się sprawdzą.

twitter.com/yifever/status/1859182342256091587

0

@PizzerMan Podbijam!

10

@Marian_Pazdzioch Co to k***a jest?

1

@Barcanajlepszyteam Klasyczne potępienie działań, więcej sprzętu na Ukrainę etc. Jednak Putinowi i Rosji chodzi głównie o to by straszyć, choć bardziej pasowałoby to straszenie dać w cudzysłów. Nie wierzę, że Rosja ma taką broń, a jeśli już to bardzo mało, tym bardziej patrząc po tym co widnieje w muzeum w Kijowie, gdzie skupują przechwyconą broń Rosji - to są sprzęty bardzo starej daty.

Rosji nie można się bać. Bo właśnie o to im chodzi. Jeśli się będziemy ich bać, to oni to będą wykorzystywać, prowokować, próbować podporządkować sobie Polskę jak to miało miejsce np. w czasach PRL. Wątpię, że kiedykolwiek zaatakują kraj NATO taki jak Polska, ale na pewno chcieliby wrócić do okresu, gdzie poniekąd kontrolowali to co się dzieje w Polsce i to też byłoby bardzo niebezpieczne. A pierwszym krokiem do takiego scenariusza byłby strach przed nimi.

0

0

@Hosh Wiadomo, wszędzie ino ta polityka...

2

No i mamy pierwszą branżową nagrodę dla GTA VI... przed GTA VI :)

twitter.com/GoldenJoysticks/status/1859657605104402822

1

@barcelonaLM Klasyczne straszenie Rosji. Chcą żeby się ich wszyscy bali, a często są po prostu memem, który non stop jest wyśmiewany, również z takich słów.

2

Tymczasem @jowita na wakacjach w Juracie, lipiec 2024, koloryzowane

twitter.com/insultsrare/status/1859345976621674672

5

Czyli już wiadomo, że Barcelona ma tego meczu NIE wygrać i będą kolosalne ciężary. Oby tylko forma pojurze była na odpowiednim poziomie to żaden nieudacznik nam tego nie zepsuje.

twitter.com/BarcaTimes/status/1859543377429061830

7

Taki Wasz obraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

twitter.com/Pawel_1984RRR/status/1859474379253375424

0

3

@TheNekro94 Co za wstyd...

5

@Ojciec5tkidzieci "Internetowa wojna o majonez to jeden z największych absurdów."
Dokładnie, wiadomo, że jest Kielecki i długo, długo nic.

@TheNekro94 Uwielbiam tę pastę :)

5

Wszystkim zmęczonym życiem, czy La Bambą przypominam, że już za 2 dni wraca Barcelona Flicka!

0

8

@jacobFCB Takie trochę AI generated

8

@Deviler no najgorzej gdy jakaś typiara w końcu się kapnie, że za nią chodzisz dzień w dzień

0

@Marian_Pazdzioch Między 3-5%.

2

@Kgorecki2500 Bez sensu, miało w cycki pójść...

4

@Kgorecki2500 Smaczne? Poszło w cycki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?