macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
"A wszystko zaczęło się od pomyłki gracza Borussi..."
No nie Panie Ćwiąkała, wszystko zaczęło się przez świetny pressing Barcelony i doskok 2-3 zawodników.
0
Dobrze przycisnęliśmy. Oby tak cały mecz lub większą część meczu było, a będzie bardzo dobrze. Pierwsze minuty świetne.
1
@esem91 Na pewno będą ciężary, ale oby z dobrym wynikiem na koniec.
0
Nie wierzę w te reklamy przerywające transmisję...
11
@ali3gator Wiara w "swój" zespół widzę 100%, tak trzymać!
2
@JimMorrisonFCB W ogóle wypadłem z tematu, ale dobrze że ktoś pisze o potencjale. Mocno liczę, że w końcu ktoś zagrozi EA, albo UFL albo to co powstanie od 2k.
3
Bez De Jonga, uff. Zatem rozkład jazdy znany...!
2
Szczerze pisząc stawiam na Half-Life 3 :D
Od pewnego czasu były plotki, że Valve pracuje nad nową częścią Half-Life'a i podobno nie jest to gra VR jak Alyx.
A druga gra? Nie wiem, może jakiś krótki cinematic nowego Wiedźmina? Zobaczymy.
PS. Chociaż nowe IP od Naughty Dog ma większy sens od nowego Wiedźmina.
twitter.com/HazzadorGamin/status/1866586688279195937
1
@budel17 Możliwe, po tym co ja widziałem w ostatnich dwóch dekadach to w sumie jestem przygotowany :D
6
@AmigoBlancos @Danny Gaucho Elo, kolega potrzebuje pomocy.
2
@FCB_dimiC Przy mnie nie musisz się obawiać :*
3
@AmigoBlancos
"Cieszmy się z małych rzeczy, bo
Wzór na szczęście w nich zapisany jest!"
( ͡° ͜ʖ ͡°)
36
Gratulacje dla wszystkich fanów Realu Madryt za awans na 18. miejsce w tabeli!
5
La Bamba w lipcu: Nico TOP
La Bamba we wrześniu: Leao TOP
La Bamba w grudniu: Lookman TOP
Wystarczyły pojedyncze mecze, lub parę meczów. Ciekawe kto będzie nową zabawką w styczniu/lutym.
13
@AmigoBlancos "Dramatyczna dyspozycja w LM w tym sezonie."
Szczerze to dla mnie grają podobnie jak w wielu sezonach, tylko teraz mają po prostu mniej szczęścia i jedynie parę detali się różni, centymetry etc.
0
@mekston Tak, dlatego nie zdziwię się jak znowu kontrowersyjnie wygrają LM. Ale nie zmienia to faktu, że ta faza ligowa jest po prostu dla nich kompromitacją.
1
@DragonxNF U mnie bardzo podobnie: drum'n'bass, który mam wrażenie, że znów zyskuje coraz większą popularność w Polsce i w Europie, bo coraz więcej jest eventów i koncertów z pogranicza d'n'b czy jungle. Poza tym jungle, dub, dubstep, reggae, muzyka elektroniczna i wszelkie wariacje około tych gatunków. Mniej, ale również czasem zdarza mi się słuchać to punk, rock oraz ambient.
0
@Kamiloza91 Dla takiego klubu jak Real to ta pierwsza faza ligowa LM to jest już sporą kompromitacją, nawet jak wygrają dzisiaj i kolejne 2 mecze po 8:0.
27
Oby tak dzisiaj było :)
twitter.com/FCB_Argentine/status/1866136189457011196
2
@marcin62 Zdecydowanie @Kgorecki2500 szedłbym w więcej VRAMu na karcie graficznej.
2
@Kgorecki2500 No z tym się mogę zgodzić, ale i tak uważam, że traktowanie tych 12% w kontekście wyborów parlamentarnych jest bardzo dużym nadużyciem i próbą manipulacji, dobrą miną do złej gry.
W każdym razie do 2027-go jeszcze bardzo dużo może się wydarzyć, jak na razie to totalne wróżenie z fusów co się wydarzy za 3 lata.
3
@Kgorecki2500 Polecam :)
4
@Criss18Barca *Do Europejskich, gdzie frekwencja była znacznie niższa i ze wszystkich wyborów te akurat są traktowane najmniej poważnie. W najważniejszych wyborach było 7% co było grubą porażką, gdzie nawet szef partii o tym mówił.
Zawsze bawi.
twitter.com/Drzymalski_/status/1860715418505097651
@Popitek12 idź spać mordo
0
@Chada @ShawnC Jak lubicie mocne uderzenia związane z punkiem to polecam zespół "F*cked up", może Wam siądzie:
0
@Chada Znam "Real Gone", spoko utwór :)
Szanuję za Rammstein i System Of A Down.
0
@Azazel_Pazuzu 1 - 3 to klimaty dub, reggae, drum'n'bass, jungle i elektronika, czyli coś czego słucham najczęściej. Myślałem, że Zamilska się znajdzie w TOP 5, bo jej sporo ostatnio słucham.
4
Jak tam Wasze Spotify Wrapped?
Ten Podsiadło u mnie mnie mocno zdziwił, ale to pewnie dlatego, że przez jakiś czas dzieliłem konto z narzeczoną, dopóki nie ogarnąłem, że jest coś takiego jak Spotify Duo...
Reszta się raczej zgadza, chociaż "leavemealone" myślałem, że będzie na pierwszym miejscu. A "Kocyk" Łony to sztos utwór jak dla mnie, nawet nie wiedziałem, że najwięcej go katowałem na Spotify.
https://zapodaj.net/plik-yE6R1VBSrr
1
@Filipem Przeglądając komentarze z ostatnich miesięcy to gość pisze praktycznie tylko o tym. Więc albo troll, albo fanatyk, bo inaczej ciężko nazwać kogoś kto zakłada profil na randomowej stronie piłkarskiej i ewangelizuje.
PS. Z drugiej strony jeśli ma to komuś pomóc... to okej :)
2
@Kgorecki2500 Jak lubisz Ramen, to polecam kiedyś spróbować zupę Pho - najlepiej w jakimś dobrym i polecanym miejscu. Moja ulubiona zupa :)
7
@marcinbarca1984 Co jak co, ale ewangelizacji na La Bambie to nawet ja się nie spodziewałem. La Bamba cały czas zaskakuje, niesamowite.