4

"A wszystko zaczęło się od pomyłki gracza Borussi..."
No nie Panie Ćwiąkała, wszystko zaczęło się przez świetny pressing Barcelony i doskok 2-3 zawodników.

0

Dobrze przycisnęliśmy. Oby tak cały mecz lub większą część meczu było, a będzie bardzo dobrze. Pierwsze minuty świetne.

1

@esem91 Na pewno będą ciężary, ale oby z dobrym wynikiem na koniec.

0

Nie wierzę w te reklamy przerywające transmisję...

11

@ali3gator Wiara w "swój" zespół widzę 100%, tak trzymać!

2

@JimMorrisonFCB W ogóle wypadłem z tematu, ale dobrze że ktoś pisze o potencjale. Mocno liczę, że w końcu ktoś zagrozi EA, albo UFL albo to co powstanie od 2k.

3

Bez De Jonga, uff. Zatem rozkład jazdy znany...!

2

Szczerze pisząc stawiam na Half-Life 3 :D
Od pewnego czasu były plotki, że Valve pracuje nad nową częścią Half-Life'a i podobno nie jest to gra VR jak Alyx.

A druga gra? Nie wiem, może jakiś krótki cinematic nowego Wiedźmina? Zobaczymy.

PS. Chociaż nowe IP od Naughty Dog ma większy sens od nowego Wiedźmina.

twitter.com/HazzadorGamin/status/1866586688279195937

1

@budel17 Możliwe, po tym co ja widziałem w ostatnich dwóch dekadach to w sumie jestem przygotowany :D

6

@AmigoBlancos @Danny Gaucho Elo, kolega potrzebuje pomocy.

2

@FCB_dimiC Przy mnie nie musisz się obawiać :*

3

@AmigoBlancos
"Cieszmy się z małych rzeczy, bo
Wzór na szczęście w nich zapisany jest!"

( ͡° ͜ʖ ͡°)

36

Gratulacje dla wszystkich fanów Realu Madryt za awans na 18. miejsce w tabeli!

5

La Bamba w lipcu: Nico TOP
La Bamba we wrześniu: Leao TOP
La Bamba w grudniu: Lookman TOP

Wystarczyły pojedyncze mecze, lub parę meczów. Ciekawe kto będzie nową zabawką w styczniu/lutym.

13

@AmigoBlancos "Dramatyczna dyspozycja w LM w tym sezonie."
Szczerze to dla mnie grają podobnie jak w wielu sezonach, tylko teraz mają po prostu mniej szczęścia i jedynie parę detali się różni, centymetry etc.

0

@mekston Tak, dlatego nie zdziwię się jak znowu kontrowersyjnie wygrają LM. Ale nie zmienia to faktu, że ta faza ligowa jest po prostu dla nich kompromitacją.

1

@DragonxNF U mnie bardzo podobnie: drum'n'bass, który mam wrażenie, że znów zyskuje coraz większą popularność w Polsce i w Europie, bo coraz więcej jest eventów i koncertów z pogranicza d'n'b czy jungle. Poza tym jungle, dub, dubstep, reggae, muzyka elektroniczna i wszelkie wariacje około tych gatunków. Mniej, ale również czasem zdarza mi się słuchać to punk, rock oraz ambient.

0

@Kamiloza91 Dla takiego klubu jak Real to ta pierwsza faza ligowa LM to jest już sporą kompromitacją, nawet jak wygrają dzisiaj i kolejne 2 mecze po 8:0.

27

Oby tak dzisiaj było :)

twitter.com/FCB_Argentine/status/1866136189457011196

2

@marcin62 Zdecydowanie @Kgorecki2500 szedłbym w więcej VRAMu na karcie graficznej.

2

@Kgorecki2500 No z tym się mogę zgodzić, ale i tak uważam, że traktowanie tych 12% w kontekście wyborów parlamentarnych jest bardzo dużym nadużyciem i próbą manipulacji, dobrą miną do złej gry.

W każdym razie do 2027-go jeszcze bardzo dużo może się wydarzyć, jak na razie to totalne wróżenie z fusów co się wydarzy za 3 lata.

3

@Kgorecki2500 Polecam :)

4

@Criss18Barca *Do Europejskich, gdzie frekwencja była znacznie niższa i ze wszystkich wyborów te akurat są traktowane najmniej poważnie. W najważniejszych wyborach było 7% co było grubą porażką, gdzie nawet szef partii o tym mówił.

Zawsze bawi.

twitter.com/Drzymalski_/status/1860715418505097651

@Popitek12 idź spać mordo

0

@Chada @ShawnC Jak lubicie mocne uderzenia związane z punkiem to polecam zespół "F*cked up", może Wam siądzie:


0

@Chada Znam "Real Gone", spoko utwór :)
Szanuję za Rammstein i System Of A Down.

0

@Azazel_Pazuzu 1 - 3 to klimaty dub, reggae, drum'n'bass, jungle i elektronika, czyli coś czego słucham najczęściej. Myślałem, że Zamilska się znajdzie w TOP 5, bo jej sporo ostatnio słucham.

4

Jak tam Wasze Spotify Wrapped?

Ten Podsiadło u mnie mnie mocno zdziwił, ale to pewnie dlatego, że przez jakiś czas dzieliłem konto z narzeczoną, dopóki nie ogarnąłem, że jest coś takiego jak Spotify Duo...

Reszta się raczej zgadza, chociaż "leavemealone" myślałem, że będzie na pierwszym miejscu. A "Kocyk" Łony to sztos utwór jak dla mnie, nawet nie wiedziałem, że najwięcej go katowałem na Spotify.

https://zapodaj.net/plik-yE6R1VBSrr

1

@Filipem Przeglądając komentarze z ostatnich miesięcy to gość pisze praktycznie tylko o tym. Więc albo troll, albo fanatyk, bo inaczej ciężko nazwać kogoś kto zakłada profil na randomowej stronie piłkarskiej i ewangelizuje.

PS. Z drugiej strony jeśli ma to komuś pomóc... to okej :)

2

@Kgorecki2500 Jak lubisz Ramen, to polecam kiedyś spróbować zupę Pho - najlepiej w jakimś dobrym i polecanym miejscu. Moja ulubiona zupa :)

7

@marcinbarca1984 Co jak co, ale ewangelizacji na La Bambie to nawet ja się nie spodziewałem. La Bamba cały czas zaskakuje, niesamowite.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?