7

@mate92 To przełącz na Barcelonę

3

Z Penią ogarniemy tą LM z palcem w d*pie, mówie Wam

12

Bardzo mi się podoba póki co Barcelona w tym meczu.

2

@karci0 Tak jak wcześniej Borussi, że Raphinia minął się z piłką o milimetry

6

Co za podanie Yamala, kolejny raz :O

1

@Donnie_Darko Nie nazwałbym go Madryciokiem, ale już od dawna mam wrażenie, że dla Barcelony momentami jest dużo bardziej krytyczny.

4

"A wszystko zaczęło się od pomyłki gracza Borussi..."
No nie Panie Ćwiąkała, wszystko zaczęło się przez świetny pressing Barcelony i doskok 2-3 zawodników.

0

Dobrze przycisnęliśmy. Oby tak cały mecz lub większą część meczu było, a będzie bardzo dobrze. Pierwsze minuty świetne.

1

@esem91 Na pewno będą ciężary, ale oby z dobrym wynikiem na koniec.

0

Nie wierzę w te reklamy przerywające transmisję...

11

@ali3gator Wiara w "swój" zespół widzę 100%, tak trzymać!

2

@JimMorrisonFCB W ogóle wypadłem z tematu, ale dobrze że ktoś pisze o potencjale. Mocno liczę, że w końcu ktoś zagrozi EA, albo UFL albo to co powstanie od 2k.

3

Bez De Jonga, uff. Zatem rozkład jazdy znany...!

2

Szczerze pisząc stawiam na Half-Life 3 :D
Od pewnego czasu były plotki, że Valve pracuje nad nową częścią Half-Life'a i podobno nie jest to gra VR jak Alyx.

A druga gra? Nie wiem, może jakiś krótki cinematic nowego Wiedźmina? Zobaczymy.

PS. Chociaż nowe IP od Naughty Dog ma większy sens od nowego Wiedźmina.

twitter.com/HazzadorGamin/status/1866586688279195937

1

@budel17 Możliwe, po tym co ja widziałem w ostatnich dwóch dekadach to w sumie jestem przygotowany :D

6

@AmigoBlancos @Danny Gaucho Elo, kolega potrzebuje pomocy.

2

@FCB_dimiC Przy mnie nie musisz się obawiać :*

3

@AmigoBlancos
"Cieszmy się z małych rzeczy, bo
Wzór na szczęście w nich zapisany jest!"

( ͡° ͜ʖ ͡°)

36

Gratulacje dla wszystkich fanów Realu Madryt za awans na 18. miejsce w tabeli!

5

La Bamba w lipcu: Nico TOP
La Bamba we wrześniu: Leao TOP
La Bamba w grudniu: Lookman TOP

Wystarczyły pojedyncze mecze, lub parę meczów. Ciekawe kto będzie nową zabawką w styczniu/lutym.

13

@AmigoBlancos "Dramatyczna dyspozycja w LM w tym sezonie."
Szczerze to dla mnie grają podobnie jak w wielu sezonach, tylko teraz mają po prostu mniej szczęścia i jedynie parę detali się różni, centymetry etc.

0

@mekston Tak, dlatego nie zdziwię się jak znowu kontrowersyjnie wygrają LM. Ale nie zmienia to faktu, że ta faza ligowa jest po prostu dla nich kompromitacją.

1

@DragonxNF U mnie bardzo podobnie: drum'n'bass, który mam wrażenie, że znów zyskuje coraz większą popularność w Polsce i w Europie, bo coraz więcej jest eventów i koncertów z pogranicza d'n'b czy jungle. Poza tym jungle, dub, dubstep, reggae, muzyka elektroniczna i wszelkie wariacje około tych gatunków. Mniej, ale również czasem zdarza mi się słuchać to punk, rock oraz ambient.

0

@Kamiloza91 Dla takiego klubu jak Real to ta pierwsza faza ligowa LM to jest już sporą kompromitacją, nawet jak wygrają dzisiaj i kolejne 2 mecze po 8:0.

27

Oby tak dzisiaj było :)

twitter.com/FCB_Argentine/status/1866136189457011196

2

@marcin62 Zdecydowanie @Kgorecki2500 szedłbym w więcej VRAMu na karcie graficznej.

2

@Kgorecki2500 No z tym się mogę zgodzić, ale i tak uważam, że traktowanie tych 12% w kontekście wyborów parlamentarnych jest bardzo dużym nadużyciem i próbą manipulacji, dobrą miną do złej gry.

W każdym razie do 2027-go jeszcze bardzo dużo może się wydarzyć, jak na razie to totalne wróżenie z fusów co się wydarzy za 3 lata.

3

@Kgorecki2500 Polecam :)

4

@Criss18Barca *Do Europejskich, gdzie frekwencja była znacznie niższa i ze wszystkich wyborów te akurat są traktowane najmniej poważnie. W najważniejszych wyborach było 7% co było grubą porażką, gdzie nawet szef partii o tym mówił.

Zawsze bawi.

twitter.com/Drzymalski_/status/1860715418505097651

@Popitek12 idź spać mordo

0

@Chada @ShawnC Jak lubicie mocne uderzenia związane z punkiem to polecam zespół "F*cked up", może Wam siądzie:


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?