macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub_87 A nie wiem w sumie. Mnie się wydawało, że to od Ciri wyszło, ale moze się mylę - jak obejrze jeszcze raz to zweryfikuje.
6
@Kgorecki2500 @Objectivo Wiedziałem, że takie komentarze się pojawią. Kocham La Bambe :D
3
@Culers Nie musi się przecież podobać. Ale jeden ma sensowne obawy dotyczące spójności z kodem zrodlowym lub po prostu nie lubi grać kobietą co jest ok, a drugi od razu napisze, że baba i woke co jest po prostu idiotyczne. Opinia opinii nierówna.
13
W ogóle ciekawostka: potwór, z którym walczy Ciri w cinematicu to nie @jowita tylko Bauk - potwór, ktory posiada zdolność wyczuwania strachu. Wykorzystuje traumy przeciwnika do sparaliżowania go, przez co staje się łatwą ofiarą.
Bardzo ciekawa charakterystyka tego potwora.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
No i jest zapowiedź nowej gry od Naughty Dog. Wygląda bardzo spoko - fajny klimat lat 90.
W sumie to chyba tyle już zapowiedzi. Dobre TGA w tym roku, chyba najlepsze w ostatnich wielu latach. Dla mnie Wiedźmin i Mafia pozamiatały najbardziej. Czekamy na więcej i na przede wszystkim świetnie zapowiadający się 2025 :)
8
Ale Mafia zajebiście wygląda. Po Wiedźminie 4 to najlepszy zwiastun TGA.
twitter.com/mafiagame/status/1867411686971543749
5
@zodiak_10 To jak @Luciano99 bez @Sysia11 albo jak @Rust_Cohle bez @MesQueUnClub96
10
Cóż za zaskoczenie!
twitter.com/TezFunz2/status/1867388976648327350
5
@Adran360 Tak jak @marcin62 napisał, Ale CD Projekt RED to jest zbyt poważna firma by sobie pozwolić na takie niedopatrzenie. Jestem przekonany, że to zostanie w jakiś logiczny sposób wytłumaczone. Niektórzy to kupią, a niektórzy będą narzekać. Dla mnie osobiście ma to mniejsze znaczenie, mimo wszystko. Przez charakter i umiejętności Ciri - ta bohaterka jest dla mnie bardzo fascynująca, więc się jaram.
1
Na zagranicznych forach i na zagranicznych profilach ludzie jarają się nowym Wiedźminem, wchodzę na jakieś gry-online, czy ppe i narzekania, że kobietą będziemy grać, że na bank będzie woke, że ten nie zagra, tamten nie zagra, że źle i że lipa. Pozytywne komentarze są bardzo sporadyczne.
Kocham ten naród.
0
@4drian0 Nowa gra od Naughty Dog IMO.
18
Dla potomnych, mamy pierwszy trailer nowego Wiedźmina! Będziemy grać Ciri :)
Wg. mnie sztos - super klimat, ponownie ciężki, poważny, mroczny. Oby im się udało. Stawiam na 2027.
twitter.com/witchergame/status/1867378076318925045
3
@marcin62 Zajebiście to wygląda IMO pod względem klimatu. Oby się udało!
W ogóle grubo, że aż tak długi trailer dali i to na UE5.
2
@Batys a to nie jedyna moja zaleta!
1
@Batys Awww, dziękuję!
1
@FCB_dimiC :**************
4
@Batys @wpwelement kolega do Ciebie
0
@halfnolife Ale za to w dwudziestej setce również nie
8
@FCB_dimiC Ewidentnie czuć w Twojej wypowiedzi zazdrość.
1
@michal26 Mega polecam, ale RDR2 to trzeba na spokojnie i poświęcić tej grze mnóstwo czasu - wtedy lśni jak psu jajca! Jak będziesz mieć kiedyś możliwości i czas to naprawdę warto :)
1
@Kgorecki2500 A dla mnie może być żeńska odmiana Wiedźmina. Ciri mogłaby być fascynującą postacią przez swój zadziorny charakter i niezwykłe umiejętności.
Chociaż może fajnie byłoby gdyby poszliby w customowego bohatera, że na początku wybierasz szkołę, personalizujesz bohatera i grasz nim do końca - dokładnie jak w Cyberpunku co sprawdziło się bardzo dobrze. Zobaczymy, ale ofc baaardzo mocno trzymam kciuki.
4
Coraz więcej spekulacji, że na The Game Awards pojawi się coś związanego z Wiedźminem 4. Ciekawe czy to się potwierdzi, ale jeśli tak, to pewnie krótkie CGI ujawniające może głównego bohatera/bohaterkę, oficjalny tytuł i logo. To i tak byłoby bardzo przyjemne do zobaczenia :)
2
@michal26 Ehh, ale i tak liczę że wyjdą lepiej niż myślisz. A jeśli wyjdą źle, to że po jakimś czasie wrócą do normy, tego bardzo życzę, yo! :)
1
@michal26 Trzymaj się zatem tam i oby wyniki wyszły dobre!
2
@JimMorrisonFCB Będą, spokojnie - będą. Ale nie wiem czy jutro czy w poniedziałek, ale będą. Stay tuned!
2
@FcPortoFan1999 https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/469283531_918582550371601_5501557808123672441_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=6EfocHvh5AcQ7kNvgE-7mQQ&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&_nc_gid=ACXCtdR6VpG0nLEmq2ziz4E&oh=00_AYDglopqBq3TkeLAoWI8CEE1oiFSwwbM34hC3i97Fp1NXw&oe=676148C4
1
@Limaker no i zgłoszony
2
@don'T.R.I.P.e @JimMorrisonFCB ok @Limaker przeczytałeś?
4
@Limaker kuurde, to weź zrób