2

@MesQueUnClub_87 A nie wiem w sumie. Mnie się wydawało, że to od Ciri wyszło, ale moze się mylę - jak obejrze jeszcze raz to zweryfikuje.

6

@Kgorecki2500 @Objectivo Wiedziałem, że takie komentarze się pojawią. Kocham La Bambe :D

3

@Culers Nie musi się przecież podobać. Ale jeden ma sensowne obawy dotyczące spójności z kodem zrodlowym lub po prostu nie lubi grać kobietą co jest ok, a drugi od razu napisze, że baba i woke co jest po prostu idiotyczne. Opinia opinii nierówna.

13

W ogóle ciekawostka: potwór, z którym walczy Ciri w cinematicu to nie @jowita tylko Bauk - potwór, ktory posiada zdolność wyczuwania strachu. Wykorzystuje traumy przeciwnika do sparaliżowania go, przez co staje się łatwą ofiarą.

Bardzo ciekawa charakterystyka tego potwora.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

No i jest zapowiedź nowej gry od Naughty Dog. Wygląda bardzo spoko - fajny klimat lat 90.

W sumie to chyba tyle już zapowiedzi. Dobre TGA w tym roku, chyba najlepsze w ostatnich wielu latach. Dla mnie Wiedźmin i Mafia pozamiatały najbardziej. Czekamy na więcej i na przede wszystkim świetnie zapowiadający się 2025 :)

8

Ale Mafia zajebiście wygląda. Po Wiedźminie 4 to najlepszy zwiastun TGA.

twitter.com/mafiagame/status/1867411686971543749

5

10

Cóż za zaskoczenie!

twitter.com/TezFunz2/status/1867388976648327350

5

@Adran360 Tak jak @marcin62 napisał, Ale CD Projekt RED to jest zbyt poważna firma by sobie pozwolić na takie niedopatrzenie. Jestem przekonany, że to zostanie w jakiś logiczny sposób wytłumaczone. Niektórzy to kupią, a niektórzy będą narzekać. Dla mnie osobiście ma to mniejsze znaczenie, mimo wszystko. Przez charakter i umiejętności Ciri - ta bohaterka jest dla mnie bardzo fascynująca, więc się jaram.

1

Na zagranicznych forach i na zagranicznych profilach ludzie jarają się nowym Wiedźminem, wchodzę na jakieś gry-online, czy ppe i narzekania, że kobietą będziemy grać, że na bank będzie woke, że ten nie zagra, tamten nie zagra, że źle i że lipa. Pozytywne komentarze są bardzo sporadyczne.

Kocham ten naród.

0

@4drian0 Nowa gra od Naughty Dog IMO.

18

Dla potomnych, mamy pierwszy trailer nowego Wiedźmina! Będziemy grać Ciri :)
Wg. mnie sztos - super klimat, ponownie ciężki, poważny, mroczny. Oby im się udało. Stawiam na 2027.

twitter.com/witchergame/status/1867378076318925045

3

@marcin62 Zajebiście to wygląda IMO pod względem klimatu. Oby się udało!
W ogóle grubo, że aż tak długi trailer dali i to na UE5.

2

@Batys a to nie jedyna moja zaleta!

1

@Batys Awww, dziękuję!

1

@FCB_dimiC :**************

4

@Batys @wpwelement kolega do Ciebie

0

@halfnolife Ale za to w dwudziestej setce również nie

8

@FCB_dimiC Ewidentnie czuć w Twojej wypowiedzi zazdrość.

1

@michal26 Mega polecam, ale RDR2 to trzeba na spokojnie i poświęcić tej grze mnóstwo czasu - wtedy lśni jak psu jajca! Jak będziesz mieć kiedyś możliwości i czas to naprawdę warto :)

1

@Kgorecki2500 A dla mnie może być żeńska odmiana Wiedźmina. Ciri mogłaby być fascynującą postacią przez swój zadziorny charakter i niezwykłe umiejętności.

Chociaż może fajnie byłoby gdyby poszliby w customowego bohatera, że na początku wybierasz szkołę, personalizujesz bohatera i grasz nim do końca - dokładnie jak w Cyberpunku co sprawdziło się bardzo dobrze. Zobaczymy, ale ofc baaardzo mocno trzymam kciuki.

4

Coraz więcej spekulacji, że na The Game Awards pojawi się coś związanego z Wiedźminem 4. Ciekawe czy to się potwierdzi, ale jeśli tak, to pewnie krótkie CGI ujawniające może głównego bohatera/bohaterkę, oficjalny tytuł i logo. To i tak byłoby bardzo przyjemne do zobaczenia :)

2

@michal26 Ehh, ale i tak liczę że wyjdą lepiej niż myślisz. A jeśli wyjdą źle, to że po jakimś czasie wrócą do normy, tego bardzo życzę, yo! :)

1

@michal26 Trzymaj się zatem tam i oby wyniki wyszły dobre!

2

@JimMorrisonFCB Będą, spokojnie - będą. Ale nie wiem czy jutro czy w poniedziałek, ale będą. Stay tuned!

1

@Limaker no i zgłoszony

2

4

@Limaker kuurde, to weź zrób

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?