4

Spokojnie, nie będzie kartek dla Leganes - my nie jesteśmy Realem, a nasz przeciwnik gra w białych koszulkach.

0

Lewy parę tygodni temu spotkał się z Michniewiczem, innego wytłumaczenia nie ma

3

Dobrze, że ten Araujo wraca, bo Inigo musi zacząć być rotowany, ta defensywa wygląda ostatnio tragicznie...

1

@Jakchcesz jakieś pazie

1

Hustle_hard jaki gwiazdor na trybunach :D

1

Z Bednarka to nawet Szumowski cisnął bekę na jakimś standupie skierowanym stricte do reprezentacji :D


5

@Chaoss Takie 5:0 by wjechało jak alkohol w niedzielny wieczór u Lucka

0

@takisobiektos Zgadzam się, ale tak jak @Keson napisał - cieszy fakt, że nie tylko my widzimy to co się dzieje wokół Realu i o to mi głównie chodziło.

2

@MesQueUnClub96 Tak, będą wyglądać w końcu lepiej, ale nie wiem czy na tyle by znów aż tak zachwycać jak wcześniej.

10

Mam wrażenie, że City to byśmy ładnie pojechali w tym momencie. Kto by pomyślał przed sezonem, że najlepszymi drużynami w pierwszej połowie sezonu będą Liverpool z Barceloną grając przy tym najlepszy futbol.

3

Co Compostela dowaliła:
"To tak jakby Hitler narzekał na obozy koncentracyjne"

twitter.com/CompostelaFC/status/1868063027154817466

2

@FCB_dimiC Złożymy się wszyscy tutaj, nie bój nic

2

1

@MesQueUnClub_87 U mnie również, ale nie za wysoka, tak ok. 1,5m.

3

@GigiAmoroso Kolega pyta o tą Panią po prawej.

2

@Comentateiro Zawsze bawi. Ta ich kompromitacja sprzed roku przeszła do historii.

twitter.com/Drzymalski_/status/1860715418505097651

1

@July_6_BcN Na bogato!

0

@FcPortoFan1999 Jodła, czy świerk? A może Tuja jak w 13 posterunku?

1

A La Bamba jaką choinkę w tym roku będzie mieć? Żywa, czy sztuczna?

3

Nowa gra od Rebel Wolfs, czyli ludzi, którzy pracowali u Redów i w Technlandzie (m.in. od Konrada Tomaszkiewicza, reżysera W3) zostanie zaprezentowana 13-go stycznia.

Będzie to RPG z otwartym światem, tworzony na silniku UE5. Trzymam kciuki!

twitter.com/DawnwalkerGame/status/1868310239147168223

7

Fajny ten miliardowy, pewny, długi i przepotężny projekt Realu, taki nie za równy, nie za mocny

twitter.com/ArtaneKris/status/1868306560793079811

1

@Wasacz_ Akurat Penia od dłuższego czasu broni solidnie IMO. Popełnia błędy, ale też w paru sytuacjach ratuje tyłek.

7

Za tydzień turbo ważne spotkanie z Atletico. Ale akurat jeśli chodzi o Barcelonę Flicka, to z tymi najtrudniejszymi i największymi rywalami sobie radzimy świetnie, więc jestem póki co całkiem spokojny. Czeka nas pasjonujące spotkanie.

4

Co amigosi pograli, o panie

twitter.com/MagicalXavi/status/1868168519713726898

2

25

Cudowna nitka. Pokazujcie wszystkim Madryciakom czy innym, którzy będą bronić Viniciusa.

Jeden z najbardziej irytujących i bezczelnych piłkarzy w historii.

twitter.com/felix_jnf/status/1868051934256714100

7

@norbi77 Ale śmiechłem :D

7

@partymaker Z jednej strony racja - dobrze byłoby te wszystkie błędy dużo bardziej nagłaśniać, ale z drugiej strony czułbym naprawdę duże obrzydzenie do mediów i telewizji probarcelońskich gdyby robiły takie akcje jak RMTV.

1

@Marian_Pazdzioch Dokładnie tak. @Luciano99 weź powiedz to staremu, to się wzruszy

3

@FCB_dimiC No chodź tu do nas ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Marian_Pazdzioch Nie tyle obgadać co świętować!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?