macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Spokojnie, nie będzie kartek dla Leganes - my nie jesteśmy Realem, a nasz przeciwnik gra w białych koszulkach.
0
Lewy parę tygodni temu spotkał się z Michniewiczem, innego wytłumaczenia nie ma
3
Dobrze, że ten Araujo wraca, bo Inigo musi zacząć być rotowany, ta defensywa wygląda ostatnio tragicznie...
1
@Jakchcesz jakieś pazie
1
Hustle_hard jaki gwiazdor na trybunach :D
1
Z Bednarka to nawet Szumowski cisnął bekę na jakimś standupie skierowanym stricte do reprezentacji :D
5
@Chaoss Takie 5:0 by wjechało jak alkohol w niedzielny wieczór u Lucka
0
@takisobiektos Zgadzam się, ale tak jak @Keson napisał - cieszy fakt, że nie tylko my widzimy to co się dzieje wokół Realu i o to mi głównie chodziło.
2
@MesQueUnClub96 Tak, będą wyglądać w końcu lepiej, ale nie wiem czy na tyle by znów aż tak zachwycać jak wcześniej.
10
Mam wrażenie, że City to byśmy ładnie pojechali w tym momencie. Kto by pomyślał przed sezonem, że najlepszymi drużynami w pierwszej połowie sezonu będą Liverpool z Barceloną grając przy tym najlepszy futbol.
3
Co Compostela dowaliła:
"To tak jakby Hitler narzekał na obozy koncentracyjne"
twitter.com/CompostelaFC/status/1868063027154817466
2
@FCB_dimiC Złożymy się wszyscy tutaj, nie bój nic
2
@Marian_Pazdzioch Amen!
1
@MesQueUnClub_87 U mnie również, ale nie za wysoka, tak ok. 1,5m.
3
@GigiAmoroso Kolega pyta o tą Panią po prawej.
2
@Comentateiro Zawsze bawi. Ta ich kompromitacja sprzed roku przeszła do historii.
twitter.com/Drzymalski_/status/1860715418505097651
1
@July_6_BcN Na bogato!
0
@FcPortoFan1999 Jodła, czy świerk? A może Tuja jak w 13 posterunku?
1
A La Bamba jaką choinkę w tym roku będzie mieć? Żywa, czy sztuczna?
3
Nowa gra od Rebel Wolfs, czyli ludzi, którzy pracowali u Redów i w Technlandzie (m.in. od Konrada Tomaszkiewicza, reżysera W3) zostanie zaprezentowana 13-go stycznia.
Będzie to RPG z otwartym światem, tworzony na silniku UE5. Trzymam kciuki!
twitter.com/DawnwalkerGame/status/1868310239147168223
7
Fajny ten miliardowy, pewny, długi i przepotężny projekt Realu, taki nie za równy, nie za mocny
twitter.com/ArtaneKris/status/1868306560793079811
1
@Wasacz_ Akurat Penia od dłuższego czasu broni solidnie IMO. Popełnia błędy, ale też w paru sytuacjach ratuje tyłek.
7
Za tydzień turbo ważne spotkanie z Atletico. Ale akurat jeśli chodzi o Barcelonę Flicka, to z tymi najtrudniejszymi i największymi rywalami sobie radzimy świetnie, więc jestem póki co całkiem spokojny. Czeka nas pasjonujące spotkanie.
4
Co amigosi pograli, o panie
twitter.com/MagicalXavi/status/1868168519713726898
2
@clyde Że co?
https://zapodaj.net/plik-yTWMGX2ZcL
25
Cudowna nitka. Pokazujcie wszystkim Madryciakom czy innym, którzy będą bronić Viniciusa.
Jeden z najbardziej irytujących i bezczelnych piłkarzy w historii.
twitter.com/felix_jnf/status/1868051934256714100
7
@norbi77 Ale śmiechłem :D
7
@partymaker Z jednej strony racja - dobrze byłoby te wszystkie błędy dużo bardziej nagłaśniać, ale z drugiej strony czułbym naprawdę duże obrzydzenie do mediów i telewizji probarcelońskich gdyby robiły takie akcje jak RMTV.
1
@Marian_Pazdzioch Dokładnie tak. @Luciano99 weź powiedz to staremu, to się wzruszy
3
@FCB_dimiC No chodź tu do nas ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Marian_Pazdzioch Nie tyle obgadać co świętować!