macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comentateiro Zawsze bawi. Ta ich kompromitacja sprzed roku przeszła do historii.
twitter.com/Drzymalski_/status/1860715418505097651
1
@July_6_BcN Na bogato!
0
@FcPortoFan1999 Jodła, czy świerk? A może Tuja jak w 13 posterunku?
1
A La Bamba jaką choinkę w tym roku będzie mieć? Żywa, czy sztuczna?
3
Nowa gra od Rebel Wolfs, czyli ludzi, którzy pracowali u Redów i w Technlandzie (m.in. od Konrada Tomaszkiewicza, reżysera W3) zostanie zaprezentowana 13-go stycznia.
Będzie to RPG z otwartym światem, tworzony na silniku UE5. Trzymam kciuki!
twitter.com/DawnwalkerGame/status/1868310239147168223
7
Fajny ten miliardowy, pewny, długi i przepotężny projekt Realu, taki nie za równy, nie za mocny
twitter.com/ArtaneKris/status/1868306560793079811
1
@Wasacz_ Akurat Penia od dłuższego czasu broni solidnie IMO. Popełnia błędy, ale też w paru sytuacjach ratuje tyłek.
7
Za tydzień turbo ważne spotkanie z Atletico. Ale akurat jeśli chodzi o Barcelonę Flicka, to z tymi najtrudniejszymi i największymi rywalami sobie radzimy świetnie, więc jestem póki co całkiem spokojny. Czeka nas pasjonujące spotkanie.
4
Co amigosi pograli, o panie
twitter.com/MagicalXavi/status/1868168519713726898
2
@clyde Że co?
https://zapodaj.net/plik-yTWMGX2ZcL
25
Cudowna nitka. Pokazujcie wszystkim Madryciakom czy innym, którzy będą bronić Viniciusa.
Jeden z najbardziej irytujących i bezczelnych piłkarzy w historii.
twitter.com/felix_jnf/status/1868051934256714100
7
@norbi77 Ale śmiechłem :D
7
@partymaker Z jednej strony racja - dobrze byłoby te wszystkie błędy dużo bardziej nagłaśniać, ale z drugiej strony czułbym naprawdę duże obrzydzenie do mediów i telewizji probarcelońskich gdyby robiły takie akcje jak RMTV.
1
@Marian_Pazdzioch Dokładnie tak. @Luciano99 weź powiedz to staremu, to się wzruszy
3
@FCB_dimiC No chodź tu do nas ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Marian_Pazdzioch Nie tyle obgadać co świętować!
7
@Marian_Pazdzioch Do tego erosomana?
3
@kuz Wiem, dlatego raz, że to mi się wszystko gryzie ze sobą i dość rzadko oglądam jego filmy, a dwa, że to jest smutne jak internet również wpływa na inteligentne osoby...
3
@AmigoBlancos Do Footrolla mam trochę ambiwalentne odczucia. Z jednej strony z częścią opinii się zgadzam i wydaje mi się, że gość jest bardzo spoko, z drugiej strony bardzo mnie odpycha jego ogromny fatalizm i internetowe wymuskanie, które sprawia, że dużo bardziej pobłażliwie traktuje Real niż kiedyś.
18
Niech kolejne żenujące i bezczelne oświadczenie najbardziej idiotycznej telewizji piłkarskiej czyli Real Madrid TV nie odwiedzie Was od faktu, że Real Madryt to najbardziej bezczelny, pozorny i propagandowy klub w historii.
0
@escarabajo Co do nie oglądania studiów meczowych - rozumiem. Jednak nie do końca zgodzę się z dalszą częścią. Oczywiście każdy może kibicować komu chce, ale będąc dziennikarzem lub komentatorem musisz zachować jakiś obiektywizm i profesjonalizm. Kibicować po swojemu to możesz na pozaanteniu lub na fajrancie w domu na kanapie...
4
@LjakRoberciik I Maryję, MATKE JEGO!
5
@FcPortoFan1999 Do Jezusa i Panienki!
1
@FCB_dimiC Spokojnie, my nie będziemy w nocy spać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Pawlusek To kto jest synem kogo?
41
Jeśli ktoś uważa, że Eleven jest w pełni obiektywne i większość to nie sympatycy Realu, to niech prędko odpali studio po meczu z Rayo.
Niesamowicie żenujące tłumaczenie tej straty punktów. Barcelona wielokrotnie grając właśnie takie mecze była równana z ziemią przez tych pseudodziennikarzy. Gardzę...
12
@norbi77 Real od wielu lat jest bardzo pobłażliwie traktowany. Pozorne zwycięstwa często przysłaniały ich obrzydliwą grę co dla wielu nie było ważne, bo po prostu wygrywali. Gdy Barcelona grała jak Real, a wygrywała mecze na styku, to wiele razy było że grała słabo i mnóstwo krytyki spadało na Barcelonę. Real jest traktowany znacznie bardziej pobłażliwie.
Nie wiem kiedy to się skończy... myślę, że po prostu musimy pozdobywać trochę trofeów aby ten trend się utrzymał. Ale w przeciwieństwie do Realu mam nadzieję, że ewentualne trofea zdobędziemy dużo ładniejszą i atrakcyjniejszą grą. Bo to jest naszą największą siłą.
1
Barcelona i Real w ostatnich tygodniach w La Lidze:
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/nie-chce.jpg
3
Co jak co, ale ta 3 bramka dla Rayo to jest jakiś przedziwny bug w tym całym farciarskim matrixie Madrytu.
1
@NerwowyFistaszek Real gra obrzydliwie i większość to widzi, ale mając mniejsze doświadczenie i umiejętności musisz inaczej rozkładać siły by Realowi utrzeć nosa co chyba jest najważniejsze dla takich zespołów jak Rayo. Moim zdaniem często popełniają po prostu ten sam błąd.
10
Rayo z nami dokładnie ten sam błąd popełniło. Pierwsze kilkanaście/kilkadziesiąt minut tak jakby grali o najważniejsze trofeum w historii, a później totalny zjazd i dogorywanie. Tak się nie gra na tych wielkich, a później wielkie zdziwienie, że Ci wielcy robią remontady.