macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nelson25 Maciory w ryk :(((
3
Michael z The Office gra w Wiedźmina!
twitter.com/sisterlelianas/status/1869083560638050728
2
@MichuZ44 Podobno w jakiejś części Polski jakaś szansa jest na białą wigilię (chociaż teraz jak patrzę, to już się prognoza zmieniła...), ale niestety już na następny dzień deszcz i z 10 stopni... cóż, sami sobie jesteśmy winni, to są właśnie skutki globalnego ocieplenia.
https://fanipogody.pl/niszczaca-wichura-nie-odpusci-wiatr-140-km-h-w-najblizszych-dniach-rozbiezne-prognozy-na-swieta/
0
@nowy2016 Do pogody da się IMO przyzwyczaić, a jedzenie było zadziwiająco dobre uwzględniając różnorodne restauracje z całego świata :)
Chociaż mieszkając na stałe i tak by się głównie gotowało - myślę, że da się znaleźć w jakichś miejscach dobre produkty do jedzenia.
5
@Kapitan hawk O k***a, taktyk na później
30
Dziś mija druga rocznica zdobycia mistrzostwa świata przez Lionela Andrésa Messiego Cuccittiniego, który w przepiękny sposób ukoronował swoją wielką karierę i potwierdził, że to on jest jedynym i prawdziwym GOATem tego sportu!
Z tego miejsca pozdrawiam wszystkich kibiców Realu Madryt jak i użytkowników La Bamby, którzy z niezwykłym zapałem czekali na potknięcie Argentyny 2 lata temu.
4
@Wiktoria13 Dokładnie, myślenie to nie na La Bambie
@BARCA1899Messi Moim zdaniem tak - wielki talent, poza tym to wciąż jest bardzo młody zawodnik z wielkim sercem do gry co będzie zdecydowanie pomagać w powrocie na najwyższy poziom.
8
@michal26 Piękny mem :)
0
@nowy2016 Właśnie u mnie nawet pojawił się temat, by się tam kiedyś przeprowadzić, ale raczej faza jakichś odległych marzeń, a nie realnych planów. Tak czy inaczej mega pozytywne miejsce.
6
@Faro W Madrycie lubią takich...
1
@JimMorrisonFCB No i elegancko!
1
@JimMorrisonFCB Fakt, jest drogo, ale da się znaleźć dobre jedzenie za ok. 10 - 20 funtów za osobę. Najlepiej w sumie szukać po pubach, bo też mają dobre jedzenie, a nie tylko stricte same knajpy. Jak będziesz się wybierać to daj znać, a polecę dobre i raczej niedrogie miejsca, gdzie można dobrze zjeść i czegoś fajnego się napić :)
1
@Roobo No i humor gituwa.
2
@nitey Jeszcze jak! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na serio to trochę wygląda jak jakiś budynek rządowy - mnóstwo kamer, szyby (chyba) przyciemniane, lub wszędzie żaluzje poopuszczane. Widać, że bardzo chronią swoją prywatność. Ale przy tych frontowych drzwiach w oddali widać jakiś rollup z GTA VI - z tą grafiką, którą wszyscy znamy. Niby nic i może być to śmieszne, ale cieszę się, że tam byłem. Rockstar to legenda branży, którą bardzo się interesuje.
0
@Velendill Z pewnością wrócimy, bo jeszcze nie wszystko udało nam się zobaczyć. Poza tym nawet gdybyśmy wszystko już widzieli, to i tak klimat tego miasta jak i całej Szkocji bardzo zachęca.
5
No cóż, jeśli Laporta z innymi chcą zrobić familijny festyn i jeden z najcichszych stadionów na świecie to jest to świetny pomysł szwagrów.
2
@Geble Dzięki bardzo!
Samsung Galaxy S23.
3
@mekston Haa, dokładnie tak :D
0
@Wiktoria13 Na pewno wrócimy, to będę pisać!
4
*Piszę ten komentarz jako polecajkę dla może dość nieoczywistego miejsca na wypad na tę porę roku.
Nieco ponad tydzień temu byłem na tydzień w Szkocji - głównie w Edynburgu z jednodniową wycieczką w północne rejony, a dokładnie do Highlands (Glencoe, Callander, Pitlochry, Loch Ness).
Sam Edynburg jest cudownym miastem, niezwykle przyjemnym i magicznym z uderzającą spójnością architektoniczną. Miasto posiada mnóstwo wartych odwiedzenia miejsc niezależnie od pogody (a ta na przełomie listopada i grudnia była zadziwiająco dobra - między 4, a 13 stopni, większość dnia bez deszczu, który pojawiał się wieczorami, jedynie dość często pojawiał się spory wiatr). Miejscowi bardzo przyjaźni, jedzenie świetne (uwzględniając różnorodność restauracji, ale to co próbowałem typowo szkockiego również było bardzo ok).
Dodatkowo jeden dzień poświęciłem na podróż na północ Szkocji do Highlands, gdzie punktem kulminacyjnym było jezioro Loch Ness - samo jezioro ok, po prostu ładne, ale wiadomo - komercja na pierwszym planie. Natomiast inne rejony Highlands (głównie dolina Glencoe) były już dużo bardziej unikalne i jak dla mnie znacznie piękniejsze.
Wrzucam parę zdjęć - może kogoś to zainspiruje do podróży nawet w okresie jesienno-zimowym :)
@JimMorrisonFCB
https://imgur.com/a/jXl01PU
0
@Marian_Pazdzioch A no tak, sorry...
4
@Marian_Pazdzioch Nawet jeśli - to i tak cieszy mnie, że rząd gdzieś się liczy ze zdaniem ludzi, nawet jeśli jest to podyktowane czysto politycznie, to i tak wolę mieć taki rząd niż rząd, który idzie po trupach do celu nie zważając na opinię innych. Przypominam, że PiS praktycznie każdą grupę społeczną miał w poważaniu i nie obchodziły ich wszelkie protesty i naciski.
2
@Marian_Pazdzioch Oczywiście, ale na tę chwilę już zrobili po prostu więcej i tyle.
2
@Marian_Pazdzioch "plus PiSu taki, że może by wybudowali to CPK i z Trumpem się dogadali"
Tymczasem w rok PO w kwestii CPK zrobiło więcej niż PiS w ciągu 8 lat :v
3
@Popitek12 Tak.
2
@Pedri16Future Jakoś nie czuję żeby to było zmarnowane. Nie traktuję czegoś co mi pomaga np. w stresie, lub po prostu sprawia radość jako marnowanie czasu, nawet jeśli jest to spanie, czy jakakolwiek inna potencjalnie prymitywna czynność jak np. granie w gry.
A co do tego, że jest to zdrowe - zdrowsze byłoby chodzenie spać o tej samej porze i odpowiednia regulacja, ale niestety u mnie tak nie jest, bo często siedzę nawet do rana i moje spanie jest dość chaotyczne, raz 4h snu, raz 12h etc. Ale staram się to zmienić - mam nadzieje, że kiedyś się w tym wyrobię.
@FCB_dimiC bede rzigoł
1
@Marian_Pazdzioch Kiedyś mogłem spać po 4-6h i było świetnie. Czasem jak sytuacja tego wymaga to nadal tak potrafię, ale "zaskakująco" coraz bardziej potrzebuję snu i gdy są dni wolne to potrafię spać nawet kilkanaście godzin. Ogólnie bardzo lubię spać :)
A to mój rekord z ostatniego czasu, choć mało punktów przez dość częste wybudzenia:
https://zapodaj.net/plik-0InzQ9OKBr
1
@juarez Dokładnie, poza tym na bank podałby do Raphinii w pamiętnym meczu z Atletico
0
@Popitek12 Al-Nassr!
4
@Encore Odpowiem po programistycznemu - u mnie działa Enkor