macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sulimo Może, ale dla mnie samo pójście na jeden dzień do jakiejś roboty jako polityk jest już samo w sobie dość żenujące. Z wielu względów - żeby dobrze wykonywać jakąś pracę, "nawet" na kasie w Biedronce to musisz przejść jakieś szkolenie, pouczyć się chociażby parę dni etc. Jest to nic innego jak zupełnie niepotrzebny pokaz...
8
@Kgorecki2500 Ładniutka!
@Kessie Poskładaj sobie teraz :D
6
@tomek8756 To nasze prezenty dla innych w rodzinie, czyli jakieś tam Lego, pościel i coś innego, ale nie pamiętam już co :D
Dzięki!
10
No to jeszcze raz: wesołych wszystkim!
Pochwalcie się w odpowiedziach choinkami jak chcecie :)
https://zapodaj.net/plik-Ij8BnttOc5
5
@tomek8756 Xavi był jaki był...
6
Ale z tym Szczęsnym to dajcie spokój...
18
Wesołych Świat wszystkim i żeby ten głupi Real upadł i sobie głupi ryj rozwalił!
3
@Encore Może Enkor... ogólnie rynek napastników jest dla mnie dziwny. Nawet biorąc pod uwagę Haalanda, który mimo ostatniego kryzysu sporo przecież strzela, to i tak on marnuje mnóstwo sytuacji - trochę podobnie jak Lewandowski u nas. Nie wiem jak jest z innymi napastnikami, bo bycie zawodnikiem w X klubie, a bycie zawodnikiem w Barcelonie to zupełnie inna presja i inne podejście do piłki, gdzie mnóstwo potencjalnie świetnych napastników by się nie sprawdziło.
Ciekawe co Szwagry ugotują latem, lub za parę lat. Ale jedno jest pewne - Lewego już niedługo będzie trzeba zastąpić kimś innym, wieku nie oszukasz.
7
@kanver_ Chętnie oznaczyłbym Alexa, ale @wpwelement znowu się wk****i i usunie mi komentarz, więc wolę nie :/
7
@Marian_Pazdzioch Dzięki mendo, wzajemnie!
4
Bardzo dobra rozmowa w podcaście Wojewódzki & Kędzierski z Adamem Woronowiczem, polecam!
5
@comtedurgell Dokładnie, polecam również rozmowy o LGBT lub o covidzie, powinny równie dobrze sprawdzić się w rozluźnieniu atmosfery i nadaniu jej zdrowego tonu.
3
@Bartas7VeB Najpierw zapytaj się jaki jest jego aktualny zestaw wartości
0
@FcPortoFan1999 wstańcie pasterze...
23
śrut nocnej ciszy...
2
@Aragorn33 Co zaorałeś gościa :v
Wesołych!
1
@Wasacz_ Niestety jeszcze nie grałem, ogram pewnie dopiero za parę miesięcy :)
0
@PizzerMan Dość intensywnie jak zwykle ostatnio, ale za to z dobrym humorem! Zdrówka i wesołych mordo!
2
@Wasacz_ To na uro se ogarnę, na spokojnie
@ali3gator Czyli pasuje do mnie mentalnie, git!
4
I cyk Hogwarts Legacy kupione. Fajna promka na Epicu i na Steamie - tylko 67 zł.
4
@barcelonaLM Obyśmy się nie rozczarowali, ale póki co to aktualny rząd zrobił w rok nieporównywalnie więcej w tym temacie niż PiS przez 8 lat.
0
@tomek8756 W punkt!
11
@Marian_Pazdzioch W przypadku Tuska to lepiej patrzeć na czyny, a nie to co gada. Bo będzie robił pewnie zupełnie inaczej niż gada. Wcale się nie zdziwię, jak on jeszcze np. ogarnie to CPK do końca.
2
W tym momencie Laporta zamienił się w Alexa
twitter.com/AnabellaMarvy/status/1871116479506301264
1
@Kgorecki2500 Dzięki bardzo!
4
@barcelonaLM @Popitek12 chyba zgoda nie?
1
@Kgorecki2500 Wstawisz link? Chętnie też zobaczę.
5
-> sprzedawaj tragiczne jedzenie za absurdalne ceny
-> przyznaj, że w sumie faktycznie było to tragiczne, ale tylko wtedy, poza tym jest git
-> spłacz się w mediach, że przyszła rozpoznawalna osoba i wytknęła ten cały absurd
O ile uwielbiam klimat tych świąt to jarmarki mnie zawsze niesamowicie irytowały, właśnie przez ten idiotyzm wynikający z kiepskiej jakości i przegiętych do granic możliwości cen. Totalnie nie rozumiem ludzi kupujących tam jedzenie (grzaniec jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale i tak cena jest zwykle przegięta, a grzaniec pewnie często zdarza się jakiś z Biedry).
twitter.com/Venek__/status/1870817833640513653
0
@RaptusS Fakt, coś w tym też jest.
6
@Azazel_Pazuzu Tak jak w przypadku meczu z Atletico - krytyka należy się głównie kończeniu akcji. Tylko i aż. Wszystko inne działa świetnie i na to też warto zwracać uwagę, bo to zdecydowanie powinno nastrajać optymistycznie na przyszłość i niedużą i długofalową.