macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 ...i okazuje się, że to pomyłka i jest niezręcznie
6
@arasz1819 Ok, to nie jest ok jeśli rzeczywiście tak było, bo tego nie widziałem, ani nie pamiętam, ale wciąż wg. mnie to totalnie nie uprawnia do pisania tak bezpośrednich komentarzy. Nie zaniżajmy się do poziomu, który prezentuje wielokrotnie Republika, czy inne podobne media, bo to jest właśnie wg. mnie taki poziom - bardzo chamski i wyprany z jakiejkolwiek empatii.
@Encore Ale Lajonela nie mają :/
2
@Encore Robotę mam :/
Poza tym nawet gdybym nie miał to i tak bym nie chciał :D
Ale przynajmniej w 1h się raczej wyrobię!
26
@arasz1819 Oj Arasz, nie no, gruba przesada IMO. Nawet trochę mnie zatkało jak przeczytałem ten komentarz, szczególnie o tej karmie. Nie można bagatelizować cierpienia jakiejś osoby i pisać naprawdę grube rzeczy w postaci raka ucha, bo jakiś wpis mógł być kontrowersyjny... Wg. mnie tutaj bardzo mocno pojechałeś :(
5
@clyde Zdrówka!
2
@NeroTFP1 Oj to nie mielibyśmy połowy społeczeństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
ja klikłem
twitter.com/FrontCnot/status/1876021215556747572
1
@sidi12843 Hip hop, rock, reggae i trochę popu.
2
@Czajka90 Zdanie zaczynamy od wielkiej litery.
3
@Comentateiro W sumie prawie ze wszystkim się zgadzam, ale ja jako wyborca (czy dla niektórych niech już będzie jako ten fanatyk Tuska) zdecydowanie piętnowałbym i krytykował takie zagrywki jak 100 obietnic. Jasne, że to było totalnie nierealne i tylko beton w to wierzyl, ale jesli będziemy dawać przyzwolenie na tak jawne oszukiwanie i az tak duzy populizm to będzie tego jeszcze więcej, a może jak oni zobaczą, że to krytykujemy, to chociaż trochę się zastanawią... my akurat mamy tę przewagę, że aktualny rząd jakkolwiek słucha społeczeństwa (przykład CPK) i dzięki krytyce można coś osiągnąć jako społeczeństwo.
2
Uuu, Leja wrzucił "Z Kartki" z Lotkiem. Długo czekałem na ten duet!
0
@SelloutCrowd To, że już powoli wiele miejsc do życia jest nie do wytrzymania - nawet Barcelona latem pod względem pogody jest bardzo ciężka, a będzie to postępować co skutkować będzie w końcu falami migracji - również do Polski czego polska prawica już totalnie nie wytrzyma.
A co zmienimy my? M.in. możemy bardziej oszczędzać energię i mimo wszystko być bardziej eko w miarę możliwości i oczywiście rozsądnie - np. starać się segregować odpady, w miarę możliwości poruszać się transportem ograniczającym CO2, wybierać produkty, gdzie opakowania nadają się do recyklingu etc. Dużo jest możliwości i nawet jak coś będzie ograniczać nasz komfort (np. korzystanie z transportu) to możemy to gdzieś nadrobić robiąc inne rzeczy.
Poza tym miło byłoby gdyby moja młodsza rodzina, lub moi potencjalni przyszli potomkowie mieli jak najlepsze miejsce do życia. Dlatego wolę robić wszystko co w mojej mocy by im to umożliwić, bo również to dla mnie jest ważne.
1
@misterio W sumie masz rację... nie mogę się doczekać.
@turhiay Ogólnie dawanie hajsu na jakąkolwiek TV tego rodzaju jest dla mnie absurdem, a co dopiero takie skomlenie.
7
@marcin62 Oni ogólnie są chorzy...
26
Mamy 5 dzień nowego roku, a najbardziej obrzydliwy komentarz roku w wykonaniu Sakiewicza już znamy.
twitter.com/KorolukM/status/1875676408758071415
1
@Gaucho Superpuchar Hiszpanii. My w środę z Bilbao, Real w czwartek z Mallorcą, a finał 12-go w niedzielę.
1
To Bilbao Valverde to my jedziemy na mięciutko w środę
3
@barcelonaLM @Comentateiro to czasy Twej młodości, jak było naprawdę?
7
Jak ściągał kurtkę to myślałem, że chce mu przyp***ć :D
twitter.com/BarcaTimes/status/1875667638657151414
5
@tomek8756 Jeśli mamy na myśli rodzinę patologiczną to wszystko się zgadza
23
No i widzisz Hansi, jednak można bramkarza zmienić w trakcie meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@jacobFCB O, też fajne, nie znałem
1
@Sulimo Ewidentnie hasał źrebaka
0
Uuu chyba jechanie na ręcznym było u Gaviego
6
De Jong ze swoją motywacją do gry to spokojnie już mógłby grać w jakiejś Arabii. Talent moim zdaniem zdecydowanie ma, ale mam wrażenie, że jego charakter jest niesamowicie mdły i totalnie bez wyrazu co mnie niezwykle irytuje.
1
@Alan_fcbfan Czy ja wiem, murawa tutaj ma bardzo duże znaczenie. Mnie wystarczy, że w ogromnej liczbie meczów z największymi rywalami nie mamy problemu czy w powietrzu czy na ziemi stwarzać sytuacji.
0
Ładnie pograli i w sumie prosty, ale mądry pomysł na grę na tej murawie - w stylu Realu Zidane'a, czyli jak najwięcej wrzut, a coś tam odbije się od łba i wpadnie.
0
Czekam na przyśpiewkę o Olmo i kamerkę na Laportę
PS. Przeraża mnie jak De Jong jest mdły...
10
Ten Szczęsny to coś jak na razie niewidoczny...
3
Szwagry uśmiechnięte, jest dobrze, widać optymizm, następne godziny będą kluczowe