macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Strzał Yamala też bez wiary, bardzo słaby. Jakby to był Real albo Bayern, to by prawilnie za****ał.
2
Frenkie De Jong. Flick po tym meczu i w kontekście tego meczu albo będzie geniuszem, albo szaleńcem.
4
Balde dzisiaj TOP, kapitalny w ofensywie
4
Ale szmata, ale Madryckie kluby tak lubią.
4
@FCB_dimiC Na drugim :)
30
Wiecie, że fraza "kibicuję Getafe" jest najczęściej powtarzanym zdaniem w hiszpańskich Szpitalach Psychiatrycznych?
1
Hahaha, co to jest za żałosna drużyna...
1
@DragonxNF Taktyk
0
@clyde Może, ale wydaje mi się, że Redzi mają wciąż masę utalentowanych osób, którzy nadal stanowią trzon zespołu i którzy pracowali przy Wiedźminach i Cyberpunku. Zwiastun W4 pokazał odpowiedni klimat i vibe, który znamy z tego lore, więc to daje nam spore prawdopodobieństwo na dobry produkt końcowy pod względem fabuły i tego co najważniejsze. Jeśli dowiozą optymalizacyjnie, to będzie moim zdaniem sztos. A odejścia pracowników, nawet wysokiego szczebla to zupełnie coś normalnego, natomiast Ci pracownicy "wychowują" następców w takich firmach. Podobnie jest w Rockstarze.
0
@Azazel_Pazuzu Na podstawie cinematic trailera, bardzo krótkich urywek gameplayu i właśnie powyższego wywiadu, który rozszerza to jak gra może wyglądać. Np. mega podoba mi się koncept, że za dnia jesteśmy człowiekiem ze wszystkimi słabościami, a w nocy mamy moc wampira, lub że jakieś questy będą czasowe, że po jakimś czasie nie będą dostępne. Poza tym po tym co mówił Tomaszkiewicz to może być bardzo duża dowolność w rozgrywce i fabule co też brzmi bardzo dobrze. Polecam obejrzeć wywiad ;)
Ale gdybym nie oglądał wywiadu to też byłoby to dla mnie mega ciekawe, bo cinematic już pokazuje setting i to, że gra będzie dark fantasy, co mnie po prostu jara. Smaczku dodaje również to, że są to weterani od Redów.
@LambiPL A mnie się czasem zdarzy. Zdecydowanie bardziej wolę materiały z wywiadami lub o śniegu w grach niż materiały To Znowu Oni typu "zgadujemy postacie z gier po wąsach".
2
Bardzo fajny wywiad udał się tvgry z Konradem Tomaszkiewiczem - reżyserem Wiedźmina 3 i założycielem studia Rebel Wolves, które aktualnie pracuje nad erpegiem "The Blood of Dawnwalker". Gra zapowiada się mega dobrze i bardzo trzymam kciuki, tym bardziej, że poznałem Konrada Tomaszkiewicza 10 lat temu podczas panelu promującego dodatek "Krew i Wino" i zrobił bardzo pozytywne wrażenie nie tylko swoją empatią, ale też sporą pasją jaką ma do tej branży i to też fajnie widać w wywiadzie :)
1
@Aragorn33 Dokładnie pisałem o tym jakieś 2 dni temu :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15205916#comment-15205916
1
@Miszak https://i.pinimg.com/564x/97/93/a7/9793a7601560b6218d0f5e0a1ea1154f.jpg
The Joke - Żart
You - Ty
3
@Miszak Weź ogarnij tę spację między słowem, a znakiem, bo mnie to wk****a...
0
@barcelonaLM Morawiecki?
5
@Kgorecki2500 "nawet jak coś wiesz, że miało miejsce to dobrze jest znaleźć źródło które to potwierdza xd"
Piszesz o bitwie pod Empikiem? Spokojnie, to miało miejsce.
https://nonsa.pl/wiki/Bitwa_pod_Empikiem
1
@Roobo A dla mnie WOŚP i Owsiak TOP. Bez Owsiaka nie byłoby WOŚPu i odwrotnie. Za wiele pozytywnych chwil i decyzji, które ukształtowały takiego molocha jak WOŚP, który rok w rok pomaga jestem mu bardzo wdzięczny.
A to, że się angażuje politycznie w ostatnich latach? Normalnie również by mi to nie odpowiadało, ale po tym co robił PiS przez te 8 lat i jak wiele nienawiści zasiał do niego to ja się nie dziwie, że w ostatnich latach Owsiak stał się bardziej aktywny politycznie. Tym bardziej, że tak jak Owsiak również uważam, że PiS i tak skrajna światopoglądowa prawica jest ogromnym niebezpieczeństwem dla demokracji i nowoczesnego państwa.
3
Komentarz usunięty
15
@Miszak Eh, cóż... A ja się cieszę, że obie organizacje pomagają i Caritas w zasadzie też wspieram za pomocą np. kupna świec na święta ;)
@arasz1819 Dobro zawsze wygra i wygrywa co roku mimo różnego dziadostwa wokół, pamiętaj.
27
WOŚP zagra w tym roku w 24 krajach. Mają rozmach... a ja czuję wielką dumę i mam nadzieje, że i w tym roku społeczeństwo spisze się jak co roku :)
twitter.com/fundacjawosp/status/1867607092527333518
7
To jest coś pięknego jak mimo różnych problemów potrafimy bezlitośnie lać tego największego rywala, który wydaje się, że nie ma praktycznie żadnych problemów poza sportowych.
twitter.com/BarcaUniversal/status/1879913768295285136
1
@Jacob94 "Wielu ludzi przez całe życie nigdy nie dojdzie do tego punktu i stąd internet jest takim śmietniskiem."
Ważne gdzieś zdać sobie z tego sprawę i podążać w tym kierunku. Sam nie wiem czy kiedykolwiek uda mi się dojść do takiego momentu, bo zbyt dużo rzeczy mnie triggeruje przez co bywam zbyt bezpośredni. Ale może za jakiś czas uda mi się zachować wiele opinii dla siebie i nie potęgować podziałów, których oczywiście i tak jest już masa.
1
@michal26 Myślę, że Real w końcu się trochę odkuje w graniu z nami i już nie będzie tak łatwo i przyjemnie, więc mimo wszystko nie kusiłbym losu. Ale na pewno w potencjalnym dwumeczu będziemy faworytem.
1
Fajny ten Real, taki nie za mocny
0
Co prychłem sprawdzając wynik Realu :vvv
Kolejna kompromitacja, niezależnie od tego czy awansują, czy nie.
5
Haha, ale wydrukowali :D
6
Ostatni raz tak słaby Real widziałem w niedzielę.
PS. Chociaż dla mnie Real od lat jest co najwyżej przeciętny. Nie pamiętam momentu, czy meczu, gdzie Real mnie zachwycił.
3
@Kgorecki2500 Polecam nadrobić zaległości, bo to legenda w świecie reżyserii.
13
Zmarł David Lynch :(
Absolutna legenda kina. Szkoda...
0
@tomek8756 Smutne...