0

@Nazio_87 No tak, szczególnie w finale Superpucharu

2

No i jak tutaj ocenić tę drużynę dzisiaj, skoro 2 bramki są po tak kompromitujących, indywidualnych błędach. To jest wręcz niemożliwe jak wiele my tracimy w ostatnich latach przez PODSTAWOWE błędy jednego, czy dwóch piłkarzy.

0

To jest niemożliwe :D

0

Bardzo mi się podoba jak Barcelona uspokoiła ten mecz po stracie bramki i Benfica od dłuższej chwili nie istnieje.

3

Uff, lecimy z nimi.

2

W La Lidze na bank by nam tego nie ogarnęli.

4

To jest karny, znowu nam nie podyktują?

1

Oj masakra, Cubarsi nie dojechał, ależ tutaj odpuścił...

2

A wg. mnie duży błąd Kounde - tam lotnisko było na prawej stronie.

0

@partymaker W Madrycie pewnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@MesQueUnClub96 Oglądam bramki Erlinga Haalanda, czyli jednego z najlepszych napastników na świecie.

0

@abram3k Dokładnie tak

1

@ViscaelBarca2007 I cyk Laporta do końca sezonu będzie prowadzić śledztwo kogo sprzedać. Ale warto było

7

Czyli Wojtek na Puchar Króla i Ligę Mistrzów. Pena na ligę, w którą już osobiście za bardzo nie wierzę. Pasuje jak uj.

#InFlickWeTrust

0

@escarabajo Wiem, ale chciałem przede wszystkim pokazać, że się po prostu już od razu poniosło po świecie i wszystkie serwisy już cytują Wiśniowskiego.

2

@Kgorecki2500 Złożymy się, Twoja pensja, moja pensja, emerytura @Comentateiro i jakoś pójdzie!

13

Już się poniosło po świecie, zatem rozkład jazdy znany...!

twitter.com/BarcaTimes/status/1881743641892249740

5

Tymczasem Redzi oczywiście wspierają WOŚP - można uczestniczyć w sesji motion capture do Wiedźmina 4 lub zostać postacią w wiedźmińskim komiksie :)

Oby jak najwięcej udało im się zebrać.

twitter.com/CDPROJEKTRED/status/1881703300619186566

0

@4drian0 GTA VI będzie na wiele lat, więc osobiście byłbym w stanie za tak wielką jakość i długą rozrywkę zapłacić 400 - 500 zł. Ale minusem tego wszystkiego jest to, że potem wyjdzie taka Bethesda ze swoim niedorobionym produktem i też krzyknie 400 - 500 zł...

3

Sztos obraz, cudownie padające światło.
@Rastafarnianin

twitter.com/polmastersofart/status/1881629555338674462

2

@Encore Zgłoszone

3

@MOLESTA I to właśnie odróżnia Barcelonę od Realu. I z tego jestem i będę zawsze mega dumny.

0

@Popitek12 Podobno dostajesz w ryj od jakiegoś znanego Portugalczyka.

0

@Kondziu_FCB " Trump jest nadzieją na pożegnanie chorych teorii klimatycznych i ideologicznych."

Co masz na myśli?

0

@SelloutCrowd Może i spóźniłeś się o jakieś półtora miesiąca, ale za to nie wiem czemu nie dałeś tam Realu.

0

@koziar Może, czas pokaże. Chociaż wg. mnie Trump jest dużo bardziej skrajny od Tuska, a ja osobiście już rzygam wszelką skrajnością, bo to one doprowadzają do takich emocji... ale zobaczymy: czas pokaże. Naprawdę mam nadzieje, że wszelkie moje przewidywania wobec Trumpa się nie sprawdzą i nie będę mieć racji.

3

@Kondziu_FCB Gość, który na oficjalnej debacie musi być prostowany kilkadziesiąt razy, bo gada głupoty, gość, który pieprzy coś o tym, że jakaś grupa społeczna je psy "bo tak usłyszał w TV", gość, który oficjalnie nawołuje do przejęcia Kanady jako 51 stan i nic sobie nie robi z zapędów terytorialnych jednego z najbliższych współpracowników.

Tak, szkoda, że Trump tutaj nie rządzi...

Czasem mnie naprawdę przeraża to jak bardzo jesteśmy od siebie różni w podejściu do życia i światopoglądzie. To co dla mnie jest skrajnie głupie i niebezpieczne dla części społeczeństwa jest wybawieniem i czymś fajnym. Przerażające jak bardzo to wszystko jest skrajne i osobiście jak na razie totalnie nie potrafię z kimś takim złapać jakiegokolwiek dobrego kontaktu by tworzyć wspólną przyszłość dla dobra narodu, czy świata, by się łączyć, nie dzielić. I coraz bardziej wątpię, że kiedykolwiek mi się to uda. Jesteśmy zbyt różni od siebie.

3

@Encore No niestety :/

6

@Popitek12 Gdy Cristiano Ronaldo wygra MŚ.

5

@Comentateiro Ważne, że światopoglądowo jest zacofany jak oni, więc jest git.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?