macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Zmarł David Lynch :(
Absolutna legenda kina. Szkoda...
0
@tomek8756 Smutne...
0
@gumaz Każda...
1
@Foro Zdecydowanie, więc nie wiem jakie szanse miałoby to na Eurowizji, bo Eurowizja nigdy mnie nie interesowała, ale z drugiej strony jest to coś moim zdaniem nieco bardziej wyjątkowego i ambitnego.
4
@vangoor Nie no, @Kessie nie pojedzie bo ma nadgodziny
0
Ze wszystkich potencjalnych zespołów, które mogą reprezentować Polskę na Eurowizji znam tylko duet Sw@da x Niczos, który niedawno poznałem za sprawą utworu Trava Murava, czyli podlaskiej piosenki ludowej w afrobeatowej aranżacji:
Przyznam szczerze, że zespół wydaje mi się mega ciekawy, świetnie stara się łączyć polsko-wschodni, podlaski folklor z nowoczesnością wynikającą np. z afrobeatu, czy też gdzieniegdzie z dubstepu.
Poniżej wrzucam parę innych utworów oraz utwór "Lusterka", który potencjalnie ma walczyć na Eurowizji.
Sw@da x Niczos - Uzory Vyšyvat'
Sw@da x Maxim x Niczos - Bahato
Sw@da x Niczos - Lusterka (potencjalnie na Eurowizję)
1
Ajaj, bliziutko Pena. Spokojnie, jak kiedyś Mbappe będzie strzelać to ogarniesz.
2
Każdy Real powinno się co jakiś czas, profilaktycznie i dla zasady lać manitą.
2
Spalone miecz obosieczna :D
Ale kapitalna praca De Jonga - dwa sztosowe zagrania, minięcie 2 zawodników parę minut wcześniej i tutaj śliczna prawie asysta.
Jak krytykuję De Jonga tak tutaj muszę pochwalić. Oby częściej.
2
De Jong no co Ty wariacie
23
Ta Barcelona to niby taka dobra, ale gdyby im zabrać piłke to już nie
10
W sumie fajnie jak taki Janusz lat 60 i tym podobni odpalą sobie raz na rok "tom całom Barcelone", bo w TVP 1 i zobaczą TAKIE COŚ.
3
O shit, co pograli, aż mi drgnał
0
W sumie śmieszne to jest, że Barcelona to najbardziej bramkostrzelna drużyna w Europie, a i tak marnują najwięcej :D
Flick stworzył potwora.
1
To powinno być bardzo spokojne i pewne zwycięstwo.
5
Aj prawie Bartra
2
@Encore No a jak!
5
@Encore Sabalenka nie wybacza błędów tak jak @agaFCB nie wybacza błędów @Bocheno1 . Nie ma przypadków, są tylko znaki.
0
@KrwawiaceoczyVEB @ViscaelBarca2007 @Drozdu7 Cóż mogę powiedzieć, ze wszystkich języków świata wybraliście język faktów.
0
@FCB_dimiC no wiadomo
32
Ale to podanie Kounde i wykończenie Raphinii to jedna z najładniejszych i najbardziej precyzyjnych, szybkich akcji jakie widziałem w ostatnich latach. Niesamowite podanie i niesamowite wykończenie.
Ależ mamy drużynę. Oni naprawdę są zdolni do wielkich rzeczy w tym sezonie, nawet mimo braków w składzie, czy mimo braku odpowiedniego doświadczenia. Byle tylko zdrówko było!
1
@4drian0 @marcin62 ta krótka prezentacja czysto z gry to jedynie 10 sekund na sam koniec zwiastuna filmowego i jest tutaj:
4
@Aragorn33 Cudownie się ostatnio ogląda te kompromitacje Stanowskiego, Muska, czy Trumpa. W końcu ludzie powoli zaczynają dostrzegać jak cwane i antypatyczne są to osoby.
1
@YeastMoss ¯\_(ツ)_/¯
15% tych zwrotów ląduje u mnie, pamiętaj
1
@escarabajo Zgadzam się, dlatego dodałem, dzięki!
0
@escarabajo O tym:
1
Po raz pierwszy usłyszałem ten utwór na 125 lecie klubu, wcześniej jakoś pominąłem i widziałem tutaj sporo krytyki ws. tego utworu, a dla mnie szczerze mówiąc jest całkiem niezły. Dość minimalistyczny muzycznie, wokal prosty, wpadający w ucho i dumny w połączeniu ze słowami.
4
@MOLESTA Ty to podobnie jak w Premiership, że możesz przegrać 7:0 w jednym meczu, a w drugim jak jest 1:1 to są karne
2
@karci0 Bo pewnie bardziej się liczą mecze, gdzie X drużyna strzeliła więcej bramek, czyli 4:1 > 3:0
2
@VegetaPolska "A to one dają najwięcej radości."
I tak i nie. Gdybyśmy wygrali 1:0 z Mallorcą w finale i zdobyli ten Superpuchar, to radość na pewno byłaby znacznie mniejsza.