0

@koziar Może, czas pokaże. Chociaż wg. mnie Trump jest dużo bardziej skrajny od Tuska, a ja osobiście już rzygam wszelką skrajnością, bo to one doprowadzają do takich emocji... ale zobaczymy: czas pokaże. Naprawdę mam nadzieje, że wszelkie moje przewidywania wobec Trumpa się nie sprawdzą i nie będę mieć racji.

3

@Kondziu_FCB Gość, który na oficjalnej debacie musi być prostowany kilkadziesiąt razy, bo gada głupoty, gość, który pieprzy coś o tym, że jakaś grupa społeczna je psy "bo tak usłyszał w TV", gość, który oficjalnie nawołuje do przejęcia Kanady jako 51 stan i nic sobie nie robi z zapędów terytorialnych jednego z najbliższych współpracowników.

Tak, szkoda, że Trump tutaj nie rządzi...

Czasem mnie naprawdę przeraża to jak bardzo jesteśmy od siebie różni w podejściu do życia i światopoglądzie. To co dla mnie jest skrajnie głupie i niebezpieczne dla części społeczeństwa jest wybawieniem i czymś fajnym. Przerażające jak bardzo to wszystko jest skrajne i osobiście jak na razie totalnie nie potrafię z kimś takim złapać jakiegokolwiek dobrego kontaktu by tworzyć wspólną przyszłość dla dobra narodu, czy świata, by się łączyć, nie dzielić. I coraz bardziej wątpię, że kiedykolwiek mi się to uda. Jesteśmy zbyt różni od siebie.

3

@Encore No niestety :/

6

@Popitek12 Gdy Cristiano Ronaldo wygra MŚ.

5

@Comentateiro Ważne, że światopoglądowo jest zacofany jak oni, więc jest git.

22

@D10SLEO Nie no, jak Morawiecki tak mówi to na bank musi być prawda, ten człowiek nigdy nie skłamał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A prawdy nigdy się nie dowiemy. Jak dla mnie oni są tak nieudolni, że rzeczywiście mogło być to tak jak przedstawiały to media antypis. Ale media antypis, do których mi oczywiście dużo bliżej też mogły zmanipulować. Klarownych dowodów nie ma.

26

@paweldunajecfcb xDDDDDDDDD

0

@mekston Też się zastanawiam, ale gdzieś natrafiłem na informację, że Karnowski nawet to potwierdził. Do zweryfikowania.

2

@Katalończyk 99 @Laporta ja bym się w sumie zastanowił, ale na bank @Kessie ogarnie to taniej

0

Ale jest lipa na rynku "9", czyli na pozycji na której bardzo potrzebujemy wzmocnienia w najbliższym czasie. Lewandowski momentami mocno irytuje i też oczywiście wieku nie oszukasz.

Laporta działaj tam 30 sekund przed końcem okienka letniego, bo to ważny transfer...

1

@urbipl Nie chcieli go wpuścić, to Morawiecki pokazał kim jest za pomocą swojej strony na wikipedii.

19

@gumaz Jestem cały czas - w kościele Pana Trenera Hansiego Flicka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Co śmiechłem, gruba kompromitacja :D

twitter.com/ScooterCasterNY/status/1881175654361948316

3

@Kessie bede rzigoł

3

@Kgorecki2500 Goerlitz przepiękne miasto, a sam Zgorzelec całkiem przyjemny. Może wpadnę w tym roku na Soundsystem Street Festival jak 2 lata temu.

9

Nam strzelać nie kazano... sami jesteśmy sobie winni. Co Flick mógł zrobić lepiej/inaczej? Flick nie będzie za zawodników kończyć tak jasnych i klarowych sytuacji. Odpowiedzialność za 3 miejsce w lidze spada tylko i wyłącznie na zawodników z formacji ofensywnej.

twitter.com/kuba16241/status/1880742444968669212

1

Komentarz usunięty

42

Jaki to jest k***a dramat...

twitter.com/plackibezcukru/status/1880912560024928333

1

@Sau_Ron Czyli jak zwykle w tym sezonie, bo głównie to przegrywamy/remisujemy przez nieskuteczność.

8

No nic. Mimo, że jeszcze sporo kolejek do końca, to ja już totalnie nie wierzę w mistrzostwo. Nie da się wygrać mistrzostwa grając tak nierówno. Ta młodzież musi się jeszcze tego po prostu nauczyć, by wychodzić na Getafe, Las Palmas, czy Celtę tak jak na Real czy Bayern w kwestii pewności pod bramką, bo głównie to różni od siebie te wszystkie mecze. W meczach z wielkimi potrafimy wykorzystywać sytuacje.

Paradoksalnie to jest ten sezon, gdzie realnie mamy większą szansę na Ligę Mistrzów niż na Mistrzostwo Hiszpanii, głównie patrząc na nastawienie zawodników. Zobaczymy jak daleko uda się dojść, a na mistrzostwo przyjdzie czas gdy Ci zawodnicy może będą bardziej doświadczeni. Chyba, że... jakimś cudem się miło zaskoczę w tym sezonie, ale to już naprawdę jest duża przewaga. Zobaczymy.

PS. Większe pretensje mam za straty punktów z takim Las Palmas u siebie lub prowadząc 2:0 z Celtą niż z Getafe, gdzie od X lat nie udało się wygrać. Szkoda...

0

@Mixtape Oczywiście, że możemy i powinniśmy. Ale piłka jest tak złożoną dyscypliną, że potencjalny karny to też powinna być nagroda za dobrą akcję.

12

Spokojnie, nie jesteśmy Realem by za takie coś dostawać karne, na jakim świecie Wy żyjecie...

4

Brawo De Jong, świetna decyzja

0

Nosz k***a pisałem żeby dzwonić po Messiego...

5

Dzwońcie po Messiego

2

@Dari0G Akurat wejście De Jonga póki co naprawdę dobre, sporo drugich piłek przejmuje

1

Lewy dostał zj***ke od De Jonga, to chyba najlepiej opisuje formę Lewandowskiego :v

3

Olmo na 1:2 w 96 minucie, widzę to

1

Olmo za Lewandowskiego, albo nawet Ferran, bo to jest jakiś dramat...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?