9

Najwyższe zwycięstwa w El Clasico w XXI wieku wg. Transfermarkt:
1. Barcelona - Real 5:0, La Liga, sezon 2010/2011
2. Real - Barcelona 2:6, La Liga, sezon 2008/2009
3. Barcelona - Real 5:1, La Liga, sezon 2018/2019
4. Real - Barcelona 0:4, La Liga, sezon 2024/2025
5. Barcelona - Real Madryt 0:4, Copa Del Rey, sezon 2022/2023
6. Real - Barcelona 0:4, La Liga, sezon 2021/2022
7. Real - Barcelona 0:4, La Liga, sezon 2015/2016
8. Real - Barcelona 2:5, Superpuchar Hiszpanii, sezon 2024/2025
9. Real - Barcelona 4:1, Superpuchar Hiszpanii, sezon 2023/2024
10. Real - Barcelona 4:1, La Liga, sezon 2007/2008

Na 7 najwyższych zwycięstw "bankruta z dzieciakami" przypadają tylko 3 takie zwycięstwa "najidealniejszego tworu klubowego". Nie mówiąc już o samym stylu gry, który na tle Barcelony jest stylem rodem z wczesnych lat XX wieku. Ależ wstyd.

Szkoda tej czerwonej kartki Szczęsnego, bo mam wrażenie, że wczoraj mógłby być naprawdę HISTORYCZNY wp****ol na tej piłkarskiej wydmuszce co w tym zestawieniu znalazłoby się na pierwszym miejscu.

"Barcelona jest wielka." - Tomasz Ćwiąkała

6

@jacobFCB Człowiek o bardzo niebezpiecznych i tragicznych poglądach, ale jak się go traktuje jak Grzegorza Brauna, czyli jako mem i maskotkę, to jest bardzo śmiesznie :)

6

@esem91 Po pandemii to wszyscy, ale spora część niestety po Zawodówce Medycznej im. Jerzego Zięby.

A tak na serio - @YeastMoss

16

Co prychłem :v

twitter.com/PanKaligula/status/1878539297235632330

1

@MesQueUnClub96 Póki co stawiałbym na Raphinię. Drugi Yamal, trzeci Lewy.

6

0

@Faro To po prostu Barcelona jest znacznie lepsza niż tamta Barcelona.

43

"A teraz powtarzaj, Pan Raphinia jest debeściak i jego Barcelona też"

twitter.com/BarcaTimes/status/1878576488246641088

53

Pamiętajcie jaki mamy rok od 12 dni

twitter.com/BarcaTimes/status/1878556754071482457

49

Ci co zapodali :D

twitter.com/atletienglish/status/1878549172728574217

0

@D10SLEO Chociaż z drugiej strony lubi czasem uszczypnąć jakimś komentarzem etc.

23

PRZEPIĘKNE widoki (chocia do Mullera mam jakąś dziwną sympatię).

twitter.com/BarcaTimes/status/1878550919232573649

7

"2025.01.12, 19:55, Leszczu
Barça miażdży Real po raz kolejny"

2

Jest i ON!

twitter.com/BarcaTimes/status/1878552172767429110

6

Jestem niezwykle dumny nie tyle z tych 5 bramek, ale z tego jak zajebiście ta drużyna zareagowała na granie w 10. Real nie miał w zasadzie wielu sytuacji, coś niesamowitego.

4

Pena pierwszy skład do końca sezonu w najwazniejszych meczach i nawet z tym nie handlujcie mimo całej sympatii i pozytywnych cech Wojtka.

5

Na razie powiedziałbym, że wygląda to naprawdę nieźle jak na grę w 10 przeciwko Realowi. Nie mają za bardzo sytuacji mimo posiadania piłki, co jest oczywiste. Oby tak zostało, bo jak będzie 3:5 do 85 minuty, to ja tutaj widzę zaraz remis.

5

Teraz muszą pójść za ciosem, nie ma mowy o żadnym rozluźnieniu, czy odpuszczaniu i trzymaniu wyniku, bo zaraz będzie 4:4.

Lecimy po jak najwyższy wynik i jak największy spokój, oby drużyna również tak do tego podeszła.

7

@NeroTFP1 @Lionel_Messi10 No i obyście mieli rację :)
@Messibestplayerintheworld Więcej, dolicz jeszcze liniowych i VAR

8

Czy tylko ja mam dzisiaj dość negatywne odczucia co do wyniku El Clasico i mam wrażenie, że:
- zagramy ogólnie niezły/dobry mecz
- ale z porażającą nieskutecznością i brakiem odpowiedniej koncentracji w obronie w paru najważniejszych momentach
- co Real wykorzysta, bo nie zagrają już tak naiwnie jak na Bernabeu
- będą dużo bardziej zmotywowani
- co wszystko będzie skutkować porażką 2:1/3:1

1

@michal26 A nie wiem, jak dla mnie nie wygląda na zmanipulowane, bo tło jest w każdej klatce płynne. Ale jeśli jest zmanipulowane - to obrzydliwa sprawa i nie pochwalam.

1

@davidek1997 Podbijam

5

@Popitek12 Cole Palmer

2

@FcPortoFan1999 Filmik to on ma przygotowany od miesiąca, teraz pewnie leży gdzieś narąbany pod stodołą, a @Kessie i reszta mają po raz pierwszy od lat wolny weekend.

2

@Marian_Pazdzioch Nie gadaj!

16

A co tutaj taka atmosfera jakby @Luciano99 wygrał Złotą Piłkę?

7

@Kessie znam się na tym, podaj pls hasło to Ci to ogarnę

1

@tomek8756 Dlaczego chcesz popsuć zbyt dużym ciężarem tak piękne auto?

0

@TheNekro94 Jasne, jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?