macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Najwyższe zwycięstwa w El Clasico w XXI wieku wg. Transfermarkt:
1. Barcelona - Real 5:0, La Liga, sezon 2010/2011
2. Real - Barcelona 2:6, La Liga, sezon 2008/2009
3. Barcelona - Real 5:1, La Liga, sezon 2018/2019
4. Real - Barcelona 0:4, La Liga, sezon 2024/2025
5. Barcelona - Real Madryt 0:4, Copa Del Rey, sezon 2022/2023
6. Real - Barcelona 0:4, La Liga, sezon 2021/2022
7. Real - Barcelona 0:4, La Liga, sezon 2015/2016
8. Real - Barcelona 2:5, Superpuchar Hiszpanii, sezon 2024/2025
9. Real - Barcelona 4:1, Superpuchar Hiszpanii, sezon 2023/2024
10. Real - Barcelona 4:1, La Liga, sezon 2007/2008
Na 7 najwyższych zwycięstw "bankruta z dzieciakami" przypadają tylko 3 takie zwycięstwa "najidealniejszego tworu klubowego". Nie mówiąc już o samym stylu gry, który na tle Barcelony jest stylem rodem z wczesnych lat XX wieku. Ależ wstyd.
Szkoda tej czerwonej kartki Szczęsnego, bo mam wrażenie, że wczoraj mógłby być naprawdę HISTORYCZNY wp****ol na tej piłkarskiej wydmuszce co w tym zestawieniu znalazłoby się na pierwszym miejscu.
"Barcelona jest wielka." - Tomasz Ćwiąkała
6
@jacobFCB Człowiek o bardzo niebezpiecznych i tragicznych poglądach, ale jak się go traktuje jak Grzegorza Brauna, czyli jako mem i maskotkę, to jest bardzo śmiesznie :)
6
@esem91 Po pandemii to wszyscy, ale spora część niestety po Zawodówce Medycznej im. Jerzego Zięby.
A tak na serio - @YeastMoss
16
Co prychłem :v
twitter.com/PanKaligula/status/1878539297235632330
1
@MesQueUnClub96 Póki co stawiałbym na Raphinię. Drugi Yamal, trzeci Lewy.
6
@MesQueUnClub96 Tak.
0
@Faro To po prostu Barcelona jest znacznie lepsza niż tamta Barcelona.
43
"A teraz powtarzaj, Pan Raphinia jest debeściak i jego Barcelona też"
twitter.com/BarcaTimes/status/1878576488246641088
53
Pamiętajcie jaki mamy rok od 12 dni
twitter.com/BarcaTimes/status/1878556754071482457
49
Ci co zapodali :D
twitter.com/atletienglish/status/1878549172728574217
0
@D10SLEO Chociaż z drugiej strony lubi czasem uszczypnąć jakimś komentarzem etc.
23
PRZEPIĘKNE widoki (chocia do Mullera mam jakąś dziwną sympatię).
twitter.com/BarcaTimes/status/1878550919232573649
7
"2025.01.12, 19:55, Leszczu
Barça miażdży Real po raz kolejny"
2
Jest i ON!
twitter.com/BarcaTimes/status/1878552172767429110
6
Jestem niezwykle dumny nie tyle z tych 5 bramek, ale z tego jak zajebiście ta drużyna zareagowała na granie w 10. Real nie miał w zasadzie wielu sytuacji, coś niesamowitego.
4
Pena pierwszy skład do końca sezonu w najwazniejszych meczach i nawet z tym nie handlujcie mimo całej sympatii i pozytywnych cech Wojtka.
5
Na razie powiedziałbym, że wygląda to naprawdę nieźle jak na grę w 10 przeciwko Realowi. Nie mają za bardzo sytuacji mimo posiadania piłki, co jest oczywiste. Oby tak zostało, bo jak będzie 3:5 do 85 minuty, to ja tutaj widzę zaraz remis.
5
Teraz muszą pójść za ciosem, nie ma mowy o żadnym rozluźnieniu, czy odpuszczaniu i trzymaniu wyniku, bo zaraz będzie 4:4.
Lecimy po jak najwyższy wynik i jak największy spokój, oby drużyna również tak do tego podeszła.
0
@FCB_dimiC https://giphy.com/gifs/4baoNZ5Qo8dX2
7
@NeroTFP1 @Lionel_Messi10 No i obyście mieli rację :)
@Messibestplayerintheworld Więcej, dolicz jeszcze liniowych i VAR
8
Czy tylko ja mam dzisiaj dość negatywne odczucia co do wyniku El Clasico i mam wrażenie, że:
- zagramy ogólnie niezły/dobry mecz
- ale z porażającą nieskutecznością i brakiem odpowiedniej koncentracji w obronie w paru najważniejszych momentach
- co Real wykorzysta, bo nie zagrają już tak naiwnie jak na Bernabeu
- będą dużo bardziej zmotywowani
- co wszystko będzie skutkować porażką 2:1/3:1
1
@michal26 A nie wiem, jak dla mnie nie wygląda na zmanipulowane, bo tło jest w każdej klatce płynne. Ale jeśli jest zmanipulowane - to obrzydliwa sprawa i nie pochwalam.
1
@davidek1997 Podbijam
5
@Popitek12 Cole Palmer
2
@FcPortoFan1999 Filmik to on ma przygotowany od miesiąca, teraz pewnie leży gdzieś narąbany pod stodołą, a @Kessie i reszta mają po raz pierwszy od lat wolny weekend.
2
@Marian_Pazdzioch Nie gadaj!
16
A co tutaj taka atmosfera jakby @Luciano99 wygrał Złotą Piłkę?
7
@Kessie znam się na tym, podaj pls hasło to Ci to ogarnę
1
@tomek8756 Dlaczego chcesz popsuć zbyt dużym ciężarem tak piękne auto?
0
@TheNekro94 Jasne, jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°)