macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Laporta Laportą, ale jednak "I Ciebie Też, bardzo" w wykonaniu Zawiałow, Podsiadło i Bambino to najlepszy utwór Męskiego Grania i jeden z najlepszych polskich utworów w tym wieku.
1
@doc Wykonał swoją pracę na ostatnią chwilę lub po czasie mając 5 miesięcy zapasu. Zajebiście wykonana praca.
8
@Kessie I cyk kolejne nadgodziny od nowego roku, Ty to potrafisz się ustawić w życiu
3
@Kgorecki2500 Wiktor Czcionka?
1
@Konstanty23 Ciężko żeby zaakceptowała, skoro każdy z przedstawionych to jakaś większa lub mniejsza skrajność. To samo z lewicą.
3
Tymczasem Mike Shapiro, aktor wcielający się w jedną z postaci w serii Half-Life daje teaser czegoś co może zostać ogłoszone w tym roku. A jeśli cokolwiek zostanie ogłoszone przez Valve w związku z serią Half-Life to prawdopodobnie będzie to Half-Life 3 :)
twitter.com/mikeshapiroland/status/1874213952680607922
3
@Kessie I cyk, banik :v
2
@marcin62 "czyli legitnie można zakręcić śmigłem w pracy"
@Kessie A weź spróbuj przed prezesem
8
@FCB_dimiC z wypłat @Kessie i reszty
2
@Ojciec5tkidzieci xDDDDDDDDDDDD
12
Jak Footroll czasem mnie irytuje swoim zbytnim krytykanctwem i fatalizmem tak teraz wyszedł mu kapitalny materiał pod którym chyba większość może się podpisać.
"Klub w rękach totalnych kretynów" :/
0
@Ojciec5tkidzieci Ooo, podaj pls link
0
@konrad1661 ¯\_(ツ)_/¯
Prawdziwy Ból ma elementy komedii :P
3
@Ojciec5tkidzieci Mocniejsze sceny IMO totalnie zaburzyłyby główny koncept filmu. Ten film miał właśnie taki być - bez mocniejszych scen. Mocniejszą "sceną" był dźwięk i to on miał grać główną rolę. Myślę, że po prostu nie siadł Ci pomysł na ten film i tyle, bo to co opisałeś to sam koncept, podstawa i fundament na którym opiera się "Strefa interesów".
0
@Ojciec5tkidzieci Jak najbardziej - kapitalny motyw by pokazać beztroskie życie rodziny i zagrać w zasadzie tylko dźwiękiem pokazując ogromną tragedię. To było bardzo wyjątkowe i świetnie się jak dla mnie udało w tym filmie.
2
@Faro Przecież wychodzi mnóstwo dobrych filmów. Od siebie polecam:
- Prawdziwy Ból
- Strefa interesów
- Chłopiec i Czapla
- Pies i Robot
- Przesilenie Zimowe
- Duchy Inisherin (2022)
3
@Popitek12 Z Twoim celem było jak z CRem w poprzednim roku - bez sukcesu.
31
Szczerze mówiąc to mnie już uj obchodzi w kontekście Laporty czy Olmo i Pau zostaną zarejestrowani (z punktu widzenia sportowego ofc dobrze jakby byli). Dla mnie to, że nie ogarnęli tego przez 5 miesięcy przelało czarę goryczy i Laporta uwzględniając tę sytuację jak i niestety mnóstwo innych powinien podać się do dymisji. Rozumiem, że sytuacja klubu jest ciężka, ale są jakieś granice przyzwoitości i profesjonalizmu, a Laporta z całym zarządem je ciągle łamią, szczególnie w poprzednim roku. Za dużo.
0
@Lukikiki @Moderacja usuńcie powyższy komentarz
1
@Ptasior Trudna sytuacja nie tlumaczy tych wszystkich klamstw, działania na emocjach, czy działania na ostatnią chwilę mając parę miesięcy... Absurd.
@Nazio_87 Myślisz, że jednym z NPC będzie postać Laporty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9
Laporta przestań mi moj klub kompromitować!
Nie wierze, że oni to spieprzyli. Mieli 5 j***ych miesięcy by wszystko dopiąć. Niezależnie jak się to skończy to już i tak jest to historyczna kompromitacja. Wciskanie kitu z Messim, dopinanie wszystkiego na ostatnią chwilę, odejście wielu świetnych profesjonalistów w tym Alemany'ego, sytuacje z Xavim, celowy rozgłos w kontrolowanych mediach ws. transerow np. Nico, gdzie koniec końców nic nie wyszło, a teraz sytuacja z Olmo. Stanowczo za dużo. Ogromnie się zawiodłem na Laporcie.
#BarcaSiLaportaNo
0
@gumaz gumaz ty mnie nie uruchamiaj teraz
https://zapodaj.net/plik-QkA1muFVNq
1
@SuperPatsonFCB O to mam do Laporty największe pretensje. Zawsze wszystko na ostatnią chwilę. Wstyd.
4
@Aragorn33 "Nie każdy musi lubić człowieka, ale żeby atakować tak dobre inicjatywy pomocowe to trzeba kompletnym sk... być."
W punkt.
5
@Amigo_Blanco Wzajemnie i oby ten głupi Real upadł i sobie głupi ryj rozwalił! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@MatBac1991 Tebas ma Mbappe, Bellinghama, Viniciusa, Yamala, Lewandowskiego, Raphinie... myślę, że niestety Olmo totalnie nie robi mu różnicy.
6
@Ryoumen Geniusz na którego nie zasługujemy.
1
@Maki123 Wzajemnie!
19
Jeśli Szwagrom nie uda się zarejestrować Olmo i Pau Victora, to (pomijając fakt absolutnie historycznej kompromitacji) na drugi dzień Joan Laporta razem z nimi wszystkimi powinni podać się do dymisji. Wóz albo przewóz w tej sytuacji jak dla mnie.
1
@RobiS Tak, zgadzam się, dlatego o tym też pisałem - czekam głównie na silnik fizyczny, bo tam to zawsze było dużo bardziej wyjątkowe, a te detale które są wyszczególnione to coś co raczej się pojawia w po prostu dobrych grach. Dużo bardziej mnie jara np. piasek przyczepiający się do nóg co widać na trailerze, bardzo realistyczna woda czy mięśnie ruszające się podczas biegu postaci co widać w scenie na plaży.