19

Jeśli Szwagrom nie uda się zarejestrować Olmo i Pau Victora, to (pomijając fakt absolutnie historycznej kompromitacji) na drugi dzień Joan Laporta razem z nimi wszystkimi powinni podać się do dymisji. Wóz albo przewóz w tej sytuacji jak dla mnie.

1

@RobiS Tak, zgadzam się, dlatego o tym też pisałem - czekam głównie na silnik fizyczny, bo tam to zawsze było dużo bardziej wyjątkowe, a te detale które są wyszczególnione to coś co raczej się pojawia w po prostu dobrych grach. Dużo bardziej mnie jara np. piasek przyczepiający się do nóg co widać na trailerze, bardzo realistyczna woda czy mięśnie ruszające się podczas biegu postaci co widać w scenie na plaży.

0

2

@gumaz No właśnie @July_6_BcN się zacięła razem z nimi w środku...

3

@partymaker Po 1. to nawet jeśli GTA VI będzie porażką, to przyjmę to z dużym zaskoczeniem, ale jako coś co po prostu może się zdarzyć, więc moje nakręcanie powiedziałbym, że jest całkiem zdrowe i tyczy się głównie dużej ciekawości wynikającej z zainteresowania branżą, bo od tej gry bardzo dużo zależy w kontekście całego gamingu. Ale fakt - dużo osób jest niesamowicie pewnym sukcesu. Jest to oczywiście bardzo prawdopodobne, Rockstar jeszcze w sumie nie zrobił słabej gry, ale niestety nie niemożliwe.

A po 2. to trochę się mylisz - odeszli głównie prezesi, ale Sam Houser nadal jest główną personą w całym Rockstarze, Michael Unsworth, który odszedł niedawno był jednym z głównych scenarzystów GTA VI, więc jego pracy można będzie w tej grze doświadczyć, tym bardziej że nie tylko on pisał scenariusz - wiele utalentowanych osób na odrobinę niższych stanowiskach również tam jest. Nie mówiąc już o reżyserze RDR2 - Robie Nelsonie czy szefie developmentu - Aaronie Garbucie. Oni wszyscy nadal tam są pomijając już fakt, że Rockstar liczy 4000 developerów i wśród nich mnóstwo osób jest niezwykle utalentowanych i strata 1/2/3 osób na najwyższych stanowiskach raczej nic nie znaczy.

0

@JimMorrisonFCB W zeszłym roku mieliśmy sushi, ale tak średnio podeszło (najlepiej oceniane w okolicy były niestety zamknięte), więc teraz pewnie coś innego :)

Fajniutko tak z tym FMem! Ja mam parę malutkich buteleczek whisky ze Szkocji to może sobie otworzę jak wszyscy pójdą spać i odrobinę spróbuję przy grze Balatro / Hogwarts Legacy lub GTA IV :)

5

Lepsza jakość pozwala na dostrzeżenie niektórych fajnych detali jak np.:
- na niektórych ujęciach na szczęście mniej plastikowe postacie z różnymi porami, niedoskonałościami etc.
- bardzo drobne detale twarzy, ust, uszu etc.
- rozstępy na skórze

Ogólnie spoko nitka, więc polecam. Ale osobiście bardziej czekam na silnik fizyczny, bo tam te detale zwykle są bardziej wyjątkowe.

twitter.com/Fastinfoo/status/1873747043640054036

5

Szwagry to jest idealny synonim prokrastynacji.

1

@Batys Myślałem, że wymyśleni znajomi też się liczą...

0

@MesQueUnClub_87 Pomyślimy!

3

@MesQueUnClub_87 U mnie raczej kulturalnie - "szampan" i winko, możliwe że znajomi też coś przyniosą, ale też bez przesady. Ale postanowiliśmy, że nic nie robimy do jedzenia tym razem, bo już na święta żeśmy sporo zrobiliśmy, więc tym razem planem jest właśnie zamówienie jakiegoś żarła.

1

@MesQueUnClub_87 A propos żarcia to oby coś dobrego było otwarte na pyszne.pl, bo jak nie to będzie lipa :/

5

@RoberDzik Andrea Pirlo

2

@Encore Czyli to Ty byłeś, halo policja prosze przyjechać na La Bambe

twitter.com/thepolandnews_/status/1873706140317421942

0

@TheNekro94 Złożymy się na La Bambie i będziemy się wymieniać, nie bój nic

7

Szacuje się, że GTA VI zarobi 1 miliard dolarów w preorderach, a 3,2 miliarda dolarów w pierwszych 12 miesiącach przy czym oczywiście pobije wszelkie dotychczasowe rekordy sprzedażowe.

twitter.com/GTAVI_Countdown/status/1873807081679315383

1

@IrekPOL Baldur's Gate 3

13

W ramach protestu dla działań prezydenta FC Barcelony Joana Laporty postanowiłem, że do końca roku nie będę oglądać meczów tego klubu.

Ktoś w końcu musi walnąć pięścią w stół. Dość kompromitacji na poziomie instytucjonalnym! Niech żyje wolna Barcelona!

5

@gumaz Jak On tam będzie już koło 15

1

@Kessie Uuu, tajemnicza

1

@Popitek12 Czy ta Nikola jest z nami teraz na La Bambie?

0

@agaFCB Jak w końcu zapłaci 1/100 tych całych alimentów to inaczej będziesz mówić

10

9

@Kessie Piękne chwile, gdy dziecko odkrywa coś co stanie się jego największą życiową pasją, czyli w tym przypadku alkohol.

5

@tomek8756 Bo chciał opchnąć @Kessie go, ale @July_6_BcN to mądra kobieta i dała zaporową cenę w postaci zapałek i paczki TOPów z Biedry.

2

@Eklerek Z jednej strony spoko, z drugiej w sumie i tak to co przesiedział w presezonie i na wakacjach powinien za takie coś przesiedzieć w czasie pełnego sezonu.

7

@MesQueUnClub96 On tam dostał jakieś zawieszenie? Bo przecież to powinno być zawieszenie na jakieś parę miesięcy...

1

@PizzerMan Tak, 4h snu, ale nie ma tragedii :D

0

@PizzerMan Rodzinnie dzisiaj, ale właśnie siadam do roboty, bo muszę oddać projekt do rana :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?