0

@Eklerek "totalnie zmarnowane 60 mln" pisząc w grudniu, w połowie sezonu na zawodnika, który gra swój pierwszy sezon i który nie zagrał we wszystkich meczach to uważasz, że jest ok?

4

@Eklerek Zaczynają się wybitne komentarze na La Bambie, a jeszcze 1h do meczu...

0

@FcPortoFan1999 Dla mnie jest to obojętne i bardziej mnie interesuje dany wpis :)

3

Co śmiechłem :v

twitter.com/AntyKonfiarz/status/1870376114830377319

1

@TheNekro94 Co więcej: prawdopodobnie był sympatykiem partii AfD, która to ma wielu zwolenników wśród naszych sympatycznych Konfederatów i PiSowców.

A Zajączkowska robi fikołki.

twitter.com/marek_uss/status/1870405842169630884

0

@Kgorecki2500 Czy lepsza to się okaże po premierach jednej i drugiej, czyli gdzieś w 2027 :P

0

@Prorokk No oby było na odwrót ;)

2

Możliwe, że ktoś odkrył, że GTA VI dostanie drugi trailer 27-go grudnia o ile Rockstar nie stwierdzi, że ze względu na leak przesuwamy trailer na później. Ale wygląda to całkiem legitnie, bo podobna sprawa była z pierwszym trailerem. Czekamy!

twitter.com/utkarshsahu1804/status/1870519723940847892

1

@Prorokk A taki jeden biznesmen

1

@Prorokk Jak obstawiałeś mecze z Realem, Bayernem, Borussią czy Bilbao?

2

@Prorokk Lucek byłby z Ciebie dumny!

5

@A4ron "ja np nie rozumiem jak ludzie mogą pić samemu" - właśnie m.in. ze względów smakowych. W różnych trunkach można wyczuć wiele ciekawych nut i do tego nie potrzebujesz imprezy, w sumie wiele ciekawych nut i testowania różnych smaków w trunkach lepiej jest ogarniać samemu, bo jest większy spokój i większe wyczucie. Mnie to np. bardzo interesuje. Alkohol nie musi się kojarzyć tylko z tym co negatywne oraz z imprezami.

12

@Faro @Luciano99 opinia?

A ja lubię raz na jakiś czas napić się głównie wina, ale czasami jakiegoś innego alkoholu. Wiadomo, że trzeba mieć umiar jak we wszystkim, ale nie chciałbym z tego rezygnować, więc dopóki czuję się dobrze, to nie będę rezygnować. Poza tym fascynuje mnie odkrywanie różnych smaków i zapachów w winie, whisky, innym alkoholu czy jeszcze wcześniej w piwnym krafcie, który ograniczyłem w ostatnich latach, bo właśnie od jakiegoś czasu po piwach czuję się średnio - strasznie mnie wzdymają i czuję się bardzo "ciężki".

0

@DiSBlaDE Mafia 4 ma wyjść latem 2025, a to, że nie było info o GTA 6 i raczej już nie będzie do wczesnego 2025? Dziwna sprawa, więc albo Rockstar przemodelował swój marketing, albo mają już świadomość, że gra wypadnie na 2026. Ciężko stwierdzić, ale jakoś tli mi się nadzieja, że to będzie 2025.

1

@PizzerMan Intensywnie przed świętami, ale przyjemnie. Zdrówka ziomuś!

0

@tadzik447 Ładne te bluzy!

twitter.com/Reckope/status/1869792739929489439

3

@Lionel_Messi10 AI w ujjj i szczerze mówiąc średnio mi się to podoba, ale jakiś easter egg w GTA VI nawiązujący do Leo to by super siadł. Mam nadzieje, że w realnej grze będzie coś w tym stylu :)

1

@John_Doe Niesamowite jak Ty jesteś przesiąknięty niechęcią, zawiścią i złością do wielu inności. Zupełnie nie zrozumiałeś to co mam do przekazania, aż jestem w szoku. Ale mniejsza. Ostatnio napisałem jakiś durny komentarz o Disco Polo, gdzie napisałem tylko i wyłącznie swoje własne zdanie bez jakichkolwiek pstryczków w nos, przecież nie jestem żadną wyrocznią, a Ty się tak spłakałeś tak, że Ci usunęli komentarz. Czasem najbardziej nas boli to w opinii innych ludzi to co realnie, głęboko uważamy sami o sobie ;)

Oby, daj Boże, do mnie nigdy takie coś nie dotarło i żebym był otwarty i uśmiechnięty na innych!

Słodkich snów Dżon :)

Edit: Mea culpa, to był @ObiwanKenobi w kwestii komentarza do Disco Polo, więc przepraszam. Jakoś dziwnie mi się kojarzycie ze sobą :)

Nie będę usuwać tej części wypowiedzi, bo byłoby to nie fair, ale ostatnie zdanie zostaje, bo jest jak dla mnie bardzo prawdziwe w obydwu Waszych przypadkach.

10

Ale przepiękny QA od Tomasza Ćwiąkały:
1. Gdyby miał do końca życia oglądać mecze jednej drużyny z Ekstraklasy i jednej drużyny z zagranicy, to byłaby to Wisła Kraków oraz zespół, dla którego styl gry i DNA jest super ważne i "jaki to może jest zespół?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Było również pytanie odnośnie dużej ilości czasu poświęconego Realowi i Barcelonie w mediach i tam powiedział, że gdyby miał powiedzieć jaki zespół ma najwięcej kibiców wśród dziennikarzy w Polsce (spośród Realu i Barcelony) to byłby to ZDECYDOWANIE Real, a więc wszelkie nasze podejrzenia względem m.in. Eleven prawdopodobnie mają jakieś odzwierciedlenie. Powiedział też, że nie dostrzega faworyzowania... ale wiadomo jak może być.

Ogólnie polecam całe QA, fajnie się tego słucha, mimo że czasem bije jakaś taka dziwna kurtuazja względem siebie. Ale i tak bardzo na plus.

1

@Commando Dzięki!

2

@Commando Ja? Jego największy fanatyk? No co Ty mordo

7

@Commando "Domaga się rezygnacji" to już takie trochę więcej niż wyrażanie własnego zdania...

2

@regatta52 W sumie nie wiem dlaczego, bo dopiero od krótkiego czasu jestem dzisiaj na La Bambie. Ale ok, daje im, niech mają!

PS. A no tak, chodzi o ten atak...

1

@John_Doe "Wielokulturowe, wielorasowe czy wielonarodowe państwo, to proszenie się o problemy."

A ja uwielbiam jak wielokulturowość się przenika, to że w wielu krajach mamy ludzi z równie wielu nacji etc. Ale uważam też, że trzeba zachować jakieś rozsądne podejście by np. ograniczyć lub nie wpuszczać nielegalnych imigrantów (ale jakoś im może inaczej pomóc, bo nie każdy nielegalny imigrant to gwałciciel i terrorysta) oraz wpuszczać ich na własnych zasadach, że muszą się dostosować do naszych warunków, pracując etc. Zresztą to gruby temat i może to co piszę to utopia w dzisiejszych, bardzo emocjonalnych czasach, ale zdecydowanie zawsze będę za wielokulturowością niż zamykaniu się na inne nacje... Bo my ubogacamy w pewien sposób inne kraje inspirując ich oraz inne kraje ubogacają nas (i nie, nie mówię tutaj o Ahmedzie, który chce roz****ć Pałac Kultury w W-wa...).

3

@Who_you_mam @Luciano99 znalazłem Ci kolejnego, idealnego pracownika, więc robimy tak: 51% jego wynagrodzenia idzie do Ciebie, 49 % do mnie ok?

3

@Criss18Barca Zdecydowanie z tym TEŻ trzeba walczyć, a z Islamem postępować mądrze. Ale bagatelizowanie globalnego ocieplenia jest tak samo durne jak bagatelizowanie wielu wpływów. Ale znowu - wszędzie warto znaleźć środek, bo to on jest zwykle najrozsądniejszy, a nie żadne głupie skrajności.

2

5

@Awtameok_Klana @NoswaR Z tymi alkoholami mam akurat małe doświadczenie, ale pamiętam, że kupiłem kiedyś jakiś meksykański gin w Lidlu i był bardzo spoko.

@michal26 @icmmii @4drian0 Bardzo podoba mi się nasza powyższa rozmowa.

13

@messi33 na moje oba

0

@nitey Zazdro, Andaluzja będzie moją następną destynacją gdy się wybiorę do Hiszpanii, bo czuję że mi bardzo siądzie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?