macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dokładnie tak :D
twitter.com/TrollFootball/status/1868650520292049029
3
@blakkudium Corriere dello Sport xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@partymaker Czekaj... ok, już
3
@Kamiloza91 Jak dla mnie gadanie, że nam wpierdzielą jest niesamowicie głupie. Rozwaliliśmy Real, Bayern, wygraliśmy b. trudne mecze np. z Bilbao czy Villarreal, niedawno pokonaliśmy po ciężkim meczu Borussię, również będąc wciąż w kryzysie.
Co jak co, ale Barcelona Flicka potrafi grać z tymi najmocniejszymi i nawet potencjalna porażka z Atletico tego nie zmieni. Ale mamy podstawy by podejść z większym spokojem do tego meczu, bo na najmocniejszych rywali potrafimy się dużo lepiej przygotować niż na tych mniejszych. To właśnie z tymi mniejszymi rywalami jest od jakiegoś czasu problem.
1
@Kgorecki2500 Rysiem z Klanu?
2
@marcin62 Ej, ale to wiedźminowskie lelelele fajne było, do dzisiaj lubię :D
Ale myślę, że przy W4 będzie bardziej epicko i zróżnicowanie. Powyższy materiał jest prawdopodobnie na to jakimś małym dowodem.
@Kgorecki2500 Percival! Jakiś czas temu wrzucili fotę, że idą do biura Redów, więc bardzo możliwe, że znowu ich usłyszymy. Osobiście pasowałaby tam również Kapela ze wsi Warszawa jak i... sanah :v
Podsiadło był w Cyberpunku, nagrał utwór, to czemu nie sanah, która ma vibe właśnie bardzo słowiański i folkowy?
8
@Szklaner "w pewnych zawodach drogie auto i inne gadzety sa tez pewnym wyznacznikiem, bo robia swego rodzaju "aure prestizu", wiec to czasem jest koniecznosc."
Oesu, jak dobrze, że mój zawód nie jest tak toksyczny... ogólnie wyznacznik tego co się ma materialnie jest naprawdę idiotyczny i smutny. Współczuję każdemu kto tak ma i kto gra w tę grę. Ja zdecydowanie się z tego wypisuję.
6
Muzyka z trailera Wiedźmina 4 została wrzucona na Spotify i YouTube.
Moment między 4:20, a 4:53 wybitny i epicki.
twitter.com/ptadamczyk/status/1868583285624037675
0
@tbas Nie wiem, zobaczymy. Właśnie o tym mówię - nic nie udowodnili, ani te wielkie wygrane, ani te wstydliwe przegrane. Sezon się toczy i cierpliwie oglądamy kolejne mecze, ALE jak dla mnie jest dużo więcej powodów do optymizmu niż pesymizmu.
1
@BARCA1899Messi Przecież każda drużyna w TOP 3 może tak powiedzieć. Real: "ciężko jest myśleć o wygraniu ligi jak nie potrafisz utrzymać 3:2 z Rayo", Atletico: "ciężko jest myśleć o wygraniu ligi jak nie potrafisz zagrać dobrego początku sezonu, gdzie gubisz masę punktów" etc.
Każda drużyna ma swoje problemy, dlatego ja tam wolę zachować spokój i za parę miesięcy/pół roku się okaże jak to wygląda. Teraz ferowanie jakichkolwiek wyroków jest dla mnie po prostu głupie.
3
Dokładnie tak to wygląda, dlatego bez sensu jest snuć jakieś dalekosiężne opinie kto wygra ligę, a kto nie. Zaraz Real lub Atletico mogą znów stracić punkty i znów będzie idylla na La Bambie.
Zalecałbym spokój i tyle - ta drużyna udowodniła już swoją wartość i mocno wierzę, że wrócą do bardziej wyrównanej dyspozycji po nowym roku.
twitter.com/cpt_davidov/status/1868419470399557768
3
@Pedri16Future W sumie trochę to przerażające i smutne biorąc pod uwagę jakiemu klubowi kibicujemy...
0
@arasz1819 @Szmulek tak tylko oznaczam...
1
@fracek13 " Brak równej formy cechuje przeciętne drużyny, które mają problemy zarówno w jakości czysto piłkarskiej, jak i mentalnej"
Czyli rozumiem, że taką drużyną jest również Real?
"Real takie drużyny leje u siebie kilkoma bramkami dlatego to oni wygrają ligę."
Coś tam pisałeś o równej formie, ale jak rozumiem równa forma w lidze to chyba nie tylko mecze u siebie prawda? Fakty są takie, że w tym momencie każda drużyna z TOP 3 La Ligi ma bardzo równą wobec siebie formę i nikt się nie wybija. Raz na jakiś czas każdy traci punkty, raz na jakiś czas każdy punktuje, więc dla mnie głupotą jest teraz na pewno zakładać, że X drużyna wygra ligę, bo grają najlepiej u siebie.
Mnie bardziej martwi w kontekście Barcelony słabsza ławka o czym już wielokrotnie pisałem, a nie to, że mamy teraz kryzys.
0
@Szmulek A gdzie ja napisałem, że chodzi tylko o to, że są źli, że drużyna gra źle? Z czego wysnułeś ten wniosek? Naprawdę nie widzisz różnicy pomiędzy tym jak ktoś pisze "Olmo wyp***aj", a "Olmo bardzo słaba forma, do zmiany" i do tych pierwszy się głównie odnoszę?
0
@Szmulek Gdzie napisałem, że nie można być wkurzony grą drużyny w trakcie meczu? Czekam na link.
Naprawdę nie widzisz różnicy między "Olmo wyp****j" i stwierdzaniu, że w sumie to przegraliśmy już mistrzostwo, a "Olmo do zmiany, bardzo słaba forma" i stwierdzaniu, że mamy kryzys i musimy się ogarnąć, bo możemy przegrać mistrzostwo i że do takich komentarzy jak te pierwsze tylko się odnoszę, bo są one wstydem dla kibiców?
0
@partymaker Bo mnie to irytuje. Ale może faktycznie powinienem się zamknąć, bo jak La Bamba była rakiem skrajności tak będzie i nadal...
@jeonek "Real czy Atletico, taki mecz jak nie idzie chociaż zremisują."
Widać to było na początku sezonu... nie ma czegoś takiego, że Real i Atletico są jakieś odmienne i oni takie mecze remisują, lub wygrywają. Wczoraj Real wypuścił zwycięstwo z rąk. Teraz po prostu trend się trochę odwrócił i tyle, ale KAŻDY zespół - czy Real czy Barcelona czy Atletico udowodniły już, że potrafią takie mecze wygrywać, więc żadna z tych drużyn nie jest wyjątkowa w tym względzie. Liczy się trend.
0
@Szmulek Oczywiście, że nie. Pisząc takie coś podczas meczu dajesz od razu znać, że totalnie nie wierzysz w zespół i możesz się wygłupić wydając osąd podczas sytuacji, która zaraz może się zmienić. Czasem się uda, a czasem nie. Pisząc takie coś po meczu piszesz już o czymś co się dokonało, a więc jest to coś totalnie innego.
Poza tym sam pisałem, że JEŚLI będzie strata punktów, to będzie to frajerstwo i wstyd. Tylko to JEŚLI jest ogromną różnicą w stosunku do sytuacji, gdy ktoś pisze "nie no, na bank stracimy punkty". A to jest już idiotyczne.
Nie wierzę, że muszę to tłumaczyć...
7
Czyli La Bamba wydała wyrok: Barcelona Flicka to tak naprawdę Barcelona Xaviego, nic się nie zmienia, żadnej poprawy, wszystko do d*py, Real z trypletem.
Ale spokojnie, za tydzień jak ogarniemy Atletico tak jak ogarnęliśmy Real, Bayern czy Borussię (co ofc nie ma już znaczenia) to będzie, że w sumie to jest duży progres, gdzie Xavi do Flicka, wszystko git i rozkład jazdy znany... Do czasu następnej straty punktów, wtedy wrócimy do tego pierwszego wersu.
Nie ma nic po środku, nie ma po prostu konstruktywnej krytyki, ale i spokoju na który mamy dowód w postaci wielu aspektów samej gry w piłkę w tym CAŁYM sezonie. Musi być totalna jazda albo w jedną, albo w drugą stronę. Na podstawie jednego/dwóch meczów.
Czasami nie wierzę w głupotę ludzi, ale świat, a tym bardziej internet cały czas przesuwają granicę.
0
@Szmulek Nawet nie wiem jak Ci odpisać, bo przeraża mnie idiotyzm bijący z Twojej wypowiedzi. Tak, La Bamba to rak podczas meczów wynikający z notorycznego obrażania piłkarzy i totalnej jazdy bez trzymanki względem emocji.
6
No wk****ili mnie niesamowicie...
To jest niesamowite, że tutaj przegraliśmy i to po meczu z taką dominacją i z tyloma sytuacjami. Aż nie wiadomo co powiedzieć. Jesteśmy sami sobie winni i tyle, bardzo duży wstyd i czyste frajerstwo, że nie wykorzystaliśmy potknięcia Realu.
Skuteczność DRAMAT i błąd w obronie nie tłumaczy tej porażki. Przegraliśmy tylko i wyłącznie przez DRAMATYCZNĄ skuteczność.
Wstyd i jeszcze raz wstyd. Szkoda...
27
Trzeba się nauczyć nie wchodzić na La Bambę podczas meczów, bo na ok. 90 minut jest to największe rakowisko w całym internecie skupiające mnóstwo idiotycznych komentarzy sfrustrowanych dzieciaków.
Do zobaczenia po meczu!
0
@Kondziubarca Nienormalny jesteś? Mamy grudzień, do końca sezonu jeszcze pół sezonu, Olmo jest tutaj dopiero pierwszy sezon, a Ty już pieprzysz, że zły transfer. Wstyd.
11
xG 1.94 - 0.26
Posiadanie 78% - 22%
Sytuacje bramkowe 10 - 2
Strzały 8(3) - 2(0)
Normalnie powinniśmy tutaj spokojnie prowadzić i każdy by się jarał stylem, dominacją etc. Skuteczność to coś co musi się zmienić po przerwie, bo strata punktów dzisiaj będzie wielką kompromitacją i bardzo dużym frajerstwem.
5
Olmo niestety do zmiany, po kontuzji bardzo słaba forma. Szkoda, bo lubię tego zawodnika, oby niedługo wrócił do dyspozycji z początku.
1
Lewandowski, Inigo i Olmo najsłabsi póki co. Dziwny mecz, bo z jednej strony sporo się zgadza w tym meczu, ale nie wynik i skuteczność. Za Pepa też były dokładnie takie mecze z potężną dominacją, ale wynik był zupełnie nie współmierny co było mega frustrujące.
Oby w drugiej połowie ogarnęli tę skuteczność, bo aż smutno się człowiekowi robi...
1
Nie wierzę w tę nieskuteczność...
1
No cóż, czasem też się i ma pecha... spokojnie mogliśmy już mieć remis, czy nawet tutaj wygrywać (sytuacja Lewego, sytuacja Raphy...). Trudno, mamy jeszcze dużo czasu.
3
Kartki? A na co to komu? A dlaczego?
3
@SelloutCrowd Wy jesteście nienormalni z tym wyzywaniem swoich piłkarzy...