1

Ale Gouda Holenderska lidlowskiej marki Pilos to jest jednak jeden z najlepszych ogólnodostępnych zwykłych serów w supermarketach.

1

@PizzerMan Spokojnie mija dzionek, zdrówka!

12

@MesQueUnClub96 Że konto @MesQueUnClub96 będzie trwało wiecznie.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@MesQueUnClub96 To zupełnie inny gatunek i moim zdaniem Star Warsy totalnie nie mają podjazdu do LOTR.

11

Ponad 20 lat, a na świecie wciąż nie ma lepszych filmów fantasty / lepszej trylogii niż LOTR. Wybitne kino.

twitter.com/CultureCrave/status/1869608673317978345

10

@Jakchcesz A mówiłem Ci byś nie brał od razu całego do buzi

0

@leonek160 Brak Yamala. A tak poza tym to całkiem spokojnie - mecze z największymi akurat nam wychodzą w tym sezonie, więc to też pewnie będzie zupełnie inna drużyna niż w meczach z Leganes, czy Las Palmas...

4

@michal26 Trzaskowski nie ma za bardzo konkurencji i chyba tylko jakiś kataklizm go pozbawi prezydentury.

Oczywiście, z Komorowskim też tak było etc., ale teraz jest trochę inna sytuacja, dopiero rok rządów i przepychanek z Dudą co wielu może męczyć, więc postawią na opcję najrozsądniejszą i najbezpieczniejszą z możliwych, a nie na żadną skrajność, więc Trzaskowski moim zdaniem to pewnie bierze.

3

La Bamba, kiedy przez cały rok walczy, ale przychodzą święta:

twitter.com/Mobyhaque1/status/1869493231865770493

1

@Popitek12 I prawidłowo, tak trzymaj Popitek!

16

@Popitek12 Wujek ma inne plany niż oglądanie TV ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Rastafarnianin Zatem lubię być dzieckiem i mam nadzieję, że nim pozostanę :)

0

@SzczenaWojtula Niesamowite jak Was to uderzyło, nawet sie nie spodziewałem. Ja tylko pisze swoje spostrzezenia i w zadnym momencie nie chcialem dzielić, a to, że się tak spłakaliscie kolejny raz dowodzi, że w tym co mówię jest jakieś ziarno prawdy, które Was boli. Tyle, pzdr!

PS. Wy przecież robicie to samo mówiąc, że np. lewica jest gorsza od prawicy. To też jest dzielenie.

0

@4drian0 R.I.P.

0

@OBSERWATOR2021 Jak się chcą bawić do takiej muzyki to spoko, nic mi do tego i niech bawią się jak najlepiej. Mnie tutaj chodzi o powiązanie danego gatunku muzycznego ze specyficznym środowiskiem. Stereotypy mogą być krzywdzące, ale w wielu stereotypach jest zawarta jakaś prawda. Nie jest przypadkiem, że metalu słucha mnóstwo ludzi o ciemnej stylistyce ubioru, czy ogólnie o specyficznym wyglądzie. Podobnie punku, reggae czy innych gatunków, mimo że wszędzie zdarzają się wyjątki. Tak samo jest z disco polo, którego wg. mnie słuchają ludzie raczej prości, co dla mnie wiąże się z dużo większą podatnością na proste manipulacje i proste emocje. A samo disco polo jest muzycznie równie proste (delikatnie mówiąc), razem z prymitywnymi słowami w tych utworach. Stąd wszystko się po prostu łączy w spójną całość, mimo że oczywiście bywają wyjątki.

4

@Ojciec5tkidzieci To w sumie fajnie, że Ci się tak kojarzy mój profil, przynajmniej prawdziwie :D

0

@Ojciec5tkidzieci Heh, wybacz, ale zawsze mnie rozwala, jak przy okazji rozmów o politycznych profilach na X za każdym (!) razem dajesz ten argument o nekrofilii i kazirodztwie. Nikt o tym już nie pamięta, nikt o tym nie wspomina, tylko Ty. Trochę niesamowite, tym bardziej, że w sumie powoli Twój profil kojarzy mi się z Korolukiem, kazirodztwem i nekrofilią :D

12

@mordini123 Oczywiście połowa to Disco Polo. Zero zaskoczenia, jacy odbiorcy, taka muzyka...

5

@arasz1819 Nie Arasz, my to jesteśmy fanatykami PO i Tuska, których nigdy nie krytykujemy i zawsze bronimy. Jesteśmy zawsze totalnie zaślepionymi i uśmiechniętymi żołnierzami w tej antypolskiej armii. Najbardziej mądra i inteligentna gawiedź na La Bambie odkryła o nas prawdę już dawno temu, nie zapominaj o tym!

@Ojciec5tkidzieci Wciąż lepsze niż PapJeż P0lak czy jakoś tak, którego ktoś w końcu raz na zawsze wyjaśnił i gość zniknął ze swoim toksycznym profilem z polskiego internetu. Gość bez honoru i taktu, który nie potrafił przyznać się do błędu sprytnie ukrywając swoje przeprosiny, bo mu sumienie nie pozwoliło tak się "uniżyć". Zdecydowanie rzep, Nocny Pingwin, czy inne tego typu profile nawet jeśli bywają toksyczne, to zdecydowanie nie tak bardzo jak ten, którego już za bardzo nie ma.

2

@ini_barca twitter.com/rzep8/status/1869322666705875305

3

@mekston Kolejny z****any pomysł FIFA... brak mi słów.
@PawkoFCB No chyba, że sensacyjnie przewalą, to wtedy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Co to w ogóle za kolejny idiotyczny pomysł z jakimś pucharem Interkontynentalnym? O co tam w ogóle chodzi?

Swoją drogą patrzę, że Real wystawił chyba najmocniejszy skład i podobno gra lekko mówiąc nie powala :v

Chociaż kiedy powalała patrząc na ostatnie wiele lat...

twitter.com/kacpi87/status/1869429305991991376

36

@Sysia11 Gratulacje!
@Luciano99 Wychowaj jak swoje!

2

@Marian_Pazdzioch Poza Polską to:
- Hiszpania (obrzeża Barcelony lub pobliskie miasta)
- Włochy
- Islandia
- Norwegia
- Finlandia
- Szwecja
- Szwajcaria
- Szkocja (Edynburg lub północne rejony)

2

@July_6_BcN Takich osób jest moim zdaniem bardzo dużo, stanowczo za dużo. Ja sam się zastanawiam czy dobrze byłoby mieć jakieś potomstwo uwzględniając różne wewnętrzne wady etc.

1

@Eklerek Dokładnie Tomku, w sumie tak samo nie musisz uważać gdy przejeżdżasz przez pasy

5

@PatrychoO Śliczna!
@AlexDark00 opinia

17

Nieco świński humor, ale trochę śmiechłem :v

twitter.com/ZespolBrauna/status/1869310308831162569

2

@gumaz a to nie jedyna moja zaleta!

2

@PizzerMan Podbijam! A dzień mija całkiem w porządku :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?