2

La Bamba po świętach:

twitter.com/AMAZlNGNATURE/status/1873124674713821627

0

@Herato Na oficjalnej stronie jest podane, że wychodzi na wersję S, więc prawdopodobnie będzie. Tym bardziej, że Rockstar akurat potrafi te gry optymalizować - RDR2 wciąż wygląda cudnie, a powstawał na PS4, gdzie działał dobrze.

2

@FcPortoFan1999 A może GTA VI w ogóle nie istnieje, a cały Rockstar zamiast pracować to ogląda wszystkie mecze FC Porto?

2

I cyk, trailer GTA VI osiągnął niezwykłe 230 milionów wyświetleń na YT. A po drugim trailerze ani widu, ani słychu jak na razie, a minął ponad rok...

0

@shinthps A z mojej perspektywy to w sumie komplement, że mam aż tak bogate słownictwo, tym bardziej, że sam tak nie uważam. Dziękuję :)

0

@shinthps Dlaczemu ja?

1

@Piana90000 A czy ziemia jest płaska?

3

@Kgorecki2500 Harry Potter i Wiedźmin Arnold

13

@marcin62 To jest dość złożony problem - z mojej perspektywy to wielu facetów jest niezwykle zdesperowanych przez m.in. rzeczywiste niskie poczucie własnej wartości (mimo, że próbują się kreować na bardzo pewnych siebie), a wiele kobiet to po prostu wykorzystuje. Dlatego kobieta 3/10 będzie miała znacznie łatwiejszą szansę na znalezienie faceta niż facet 3/10 na znalezienie kobiety. Kobiety w tym względzie mają nieporównywalnie łatwiej.

Pomijam już fakt tego, że wg. mnie również dość wiele osób jest po prostu mało interesujących charakterologicznie i to niezależnie od płci

10

@Criss18Barca Trzaskowski to powinien wziąć na luzie. Nawrocki to jest człowiek jak wygenerowany przez AI - bez jakiegokolwiek charakteru, wyrazu, niezwykle mdły. Duda jest przynajmniej memem...

1

@Piana90000 lol, to jest tak głupi komentarz, że tutaj nawet nie ma sensu jakoś bardziej sensownie i szczegółowo odpowiadać

2

@Sinirsey Ale to broda jego wujka, więc to wuja trzeba poprosić

2

@PizzerMan Poza tym, że nie ma czym oddychać, to jest spoko :P

2

@brd42 Właśnie wstawiłem tę mapę. Tak, to nie tylko nasz problem, ale na dłuższą metę lub najczęściej mam wrażenie, że wypadamy najgorzej w Europie. Ale chętnie zobaczyłbym statystyki - jak będę mieć chwilę, to poszukam.

@Ryoumen Co Ty mi tutaj... zima > lato i nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym :P

1

@MesQueUnClub96 Tutaj masz bardziej szczegółową mapę:
https://aqicn.org/map/europe/pl/

A tutaj artykuł do doedukowania się:
https://polskialarmsmogowy.pl/smog/skad-sie-bierze-smog/

Już pierwszy fragment:
"Główną przyczyną zanieczyszczenia powietrza w Polsce jest „niska emisja”, czyli spaliny pochodzące z kotłów i pieców na paliwa stałe w gospodarstwach domowych. Sytuację dodatkowo pogarsza spalanie złej jakości węgla w urządzeniach nie spełniających żadnych norm emisji spalin. Szacuje się, że w kraju użytkowanych jest ok. 3 milionów takich „kopciuchów”."

1

@MesQueUnClub96 Nie musi, ale dałem dwa z głównych przykładów, które są b. dużym problemem u nas w kraju (palenie byle czym i bardzo stary, nieodpowiedni sprzęt).

PS. Poza tym bagatelizowanie tego problemu jest idiotyczne...

0

@MesQueUnClub96 Może po prostu tam ludzie są nieco mądrzejsi w tym względzie i nie palą byle g*wnem, poza tym mają inne, lepsze warunki cieplne niż wiele domostw w Polsce.

1

@MesQueUnClub96 No to jak najbardziej jest możliwe:

twitter.com/GregorMindset/status/1872778573356122588

11

Byłem zmuszony dzisiaj wyjść na zewnątrz i autentycznie czuję jak ciężej mi się oddycha, boli mnie głowa i ogólne samopoczucie znacznie spadło w porównaniu do poprzednich dni. To jest dramat, na tle całej Europy to jest co roku kompromitacja...

twitter.com/Piechocinski/status/1872729416935383192

6

@aleksander7 podaj maila to Ci wyślę trochę

7

@Kgorecki2500 I karny dla Realu Madryt!

1

@Kgorecki2500 Control był co najmniej 2x za darmo na Epicu do ogarnięcia, więc ja już to miałem :)

2

@fart Dla mnie wszystkie sezony z Michaelem to są sztosy niesamowite. Później jest dobrze, ale znacznie gorzej w porównaniu do sezonów ze Scottem. IMO wprowadzili wiele niepotrzebnych wątków, komplikacji i parę bardzo irytujących postaci, które nic nie wnosiły. Następne sezony trzymał głównie Dwight.

11

Hot Wheels: Unleashed do zgarnięcia za darmo na Epicu, a więc uczciwa cena.

twitter.com/GryKZWP/status/1872568220848382348

3

@Astad
1. Misja z Baronem
2. Aard
3. Klucznik z dodatku

1

@DLFCB Trzymaj się i oby 2025 był dla Ciebie znacznie lepszy!

4

Jedzcie, bo się zmarnuje

1

@Kgorecki2500 Nawzajem!

1

@July_6_BcN Przede wszystkim zwykła nie wytrzymała obciążenia i podobno ekran wywala komunikat "poza skalą".

Natomiast nie ma co się dziwić - wszystkie 12 potraw będzie tylko dla niej.

5

@Sulimo Podobno @Luciano99 ze względu na święta wymienił wagę @jowita na taką z rzeźni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?