macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
chce ktoś tosta?
3
@MOLESTA Obrzydliwe pytania i bronienie Kaczyńskiego przez Stanowskiego. Komosa bardzo dobrze odpowiedział.
0
@Szklaner TOP 5 Złotej Piłki 2025:
1. Ferran Torres
2. Robert Lewandowski
3. Raphinia
4. Yamal
5. Inaki Pena
1
Jak to się mówi teraz... aura czy jakoś tak nie?
twitter.com/MagicalLewy/status/1867158584523624690
4
@Popitek12 Codzienny "problem" rodziny @Luciano99
1
Jeden z najbardziej wiarygodnych "leakerów" w branży gier, czyli Tom Henderson właśnie udostępnił wpis, który mówił o tym, że Wiedźmin 4 jest już w pełnej produkcji. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że Henderson bardzo rzadko coś udostępnia oraz fakt, że dzisiaj w nocy odbędzie się gala The Game Awards.
Może to nic nie znaczyć, a może jest to jakaś sugestia, że zobaczymy cinematic nowego Wiedźmina? Byłoby cudownie :)
Dodatkowo mówi się o prezentacji Half-Life 3 i nowej gry od Naughty Dog, może być więc bardzo ciekawie.
Gala The Game Awards dzisiaj w nocy o 01:30 czasu polskiego.
twitter.com/thegameawards/status/1865858337452990716
1
@gumaz
1. Miodowe Lata
2. 13 Posterunek
3. Świat wg. Kiepskich
A jeśli miałbym coś zmienić to:
1. Ranczo
2. Miodowe Lata
3. 13 Posterunek
Wyróżnienie: Rodzina Zastępcza
10
@D10SLEO
- mamo, chce F. Torresa
- ale my mamy F. Torresa w domu
- F. Torres w domu:
0
@ElKamil Kto k***a?
1
@Objectivo Jestem!
https://zapodaj.net/plik-3ttXxvBnyD
@Benz
https://zapodaj.net/plik-6rW8DpfSwv
1
@Szczygiel06 Pena jak zwykle krok przed innymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@mmaciass Ale jednak w niektórych meczach jego dynamika z przodu i sporo biegania trochę daje drużynie. Wątpię, że Ferran przestanie być... fajtłapowaty, ale raz na jakiś czas po prostu pomaga.
2
@KamQiX Właśnie na tym się głównie skupiłem, dlatego w pierwszej chwili totalnie pominąłem przyjęcie Ferrana.
19
W pierwszym momencie w sumie nie zdawałem sobie nawet sprawy jak tragiczne było przyjęcie Ferrana :D
Natomiast wykończył bardzo precyzyjnie, na szczęście, bo aż nie chcę sobie wyobrażać co by się działo gdyby to zmarnował.
A cała kontra miodzio.
twitter.com/wohwki/status/1866993207881675082
0
@FioletoweOczy Dramatyczne wejście i chyba tutaj postawię kropkę, bo nie ma sensu tego komentować - akurat w tej sprawie to raczej konsensus wśród kibiców Barcelony.
33
La Bamba po 0:1: JEDZIEMY Z NIMI!!!!!!!111
La Bamba po 1:1: Hehe, ale frajerzy, 10 lat to samo
La Bamba po 1:2: JEDZIEMY Z NIMI!!!!!!!111
La Bamba po 2:2: Hehe, ale frajerzy, 10 lat to samo
La Bamba po 2:3: JEDZIEMY Z NIMI!!!!!!!111
Niektórzy to tutaj powinni się spalić ze wstydu za wyzywanie piłkarzy, wyśmiewanie decyzji Flicka i totalnie idiotyczny fatalizm podczas meczu wieszczący tylko to co najgorsze. Jakbyście tylko czekali aż Barcelonie powinie się noga. Jestem przekonany, że gdyby dokładnie taki sam mecz zagrał Real to byłyby peany jaki to mają wielki charakter i jak są dojrzałą drużyną, nawet po stracie bramki, nie mówiąc już o tym że byłyby zachwyty jak na trudnym terenie wieloma momentami dominowali rywala...
Wiele komentarzy to poziom niższy niż dno. Wielu z Was nie zasługuje na ten klub. Wstyd k***a...
0
@clyde Jeszcze jak Klajd!
5
Co przypadkowo trafiłem z Ferranem to moje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15092337#comment-15092337
Wielkie zwycięstwo na niezwykle trudnym terenie i po ciężkim meczu. Ale ogólny obraz drużyny mimo paru błędów bardzo pozytywny i jestem bardzo dumny z tego zwycięstwa jak i z całego zespołu, brawo!
2
Dawno nie widziałem tak dramatycznej zmiany jak De Jong :D
0
Dobra Ferran, jeszcze raz!
3
No cóż, obrona w ostatnich meczach jest dramatyczna...
1
Ale co się La Bamba klasycznie spłakała na zmiany, a niektórzy osiągnęli poziom rynsztoku nazywając piłkarzy frajerami to ich.
WSTYD. Jak zwykle podczas meczów...
5
Ferran zwycięską bramkę nam wali dzisiaj, róbcie screeny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Nie no, Cubarsi bardzo głupio się zachował, takie pchnięcie w polu karnym jest bardzo nierozważne.
Trudno, lecimy dalej. Nawet remis jest dla nas niezłym wynikiem - pamiętajmy, że to cholernie trudny teren.
0
Tutaj zaskakująco obronię komentatorów, bo po prostu myśleli, że jest ewidentny spalony.
0
Ale Yamal teraz to zepsuł, totalnie nie dziwie się dużej złości Raphini...
0
Wciąż mam dużą niechęć do Araujo za ten idiotyczny zestaw wartości, ale mimo wszystko jakaś część mnie pragnie jego powrotu. Inigo ma świetne momenty, ale też potrafi zachować się jak junior i być bardzo niepewny co widzimy np. dzisiaj. Araujo nawet uwzględniając ten bardzo głupi błąd z PSG to jest jak dla mnie pewniejszy i równiejszy.
11
@Kubsoleon xDDDDDDDDDDDDD
0
@LeoMessiiBarcaPepa W sumie tylko po pudle Sabitzera, bo wszystkie inne potencjalne zagrożenia po spalonych.
8
Jak dla mnie prawie bardzo dobry mecz póki co. Prawie, bo brakuje większego ryzyka i zdecydowania w końcowych fazach akcji ofensywnych oraz defensywa głównie za sprawą Inigo dziwnie niepewna, ale poza tym wszystko chodzi bardzo spoko. Na spokojnie mogliśmy prowadzić i to z 2:0. Oby się to wydarzyło po przerwie.