35

- 3:0 z rewelacją LM
- xG 2.95 do 0.10
- posiadanie piłki 76% do 24%
- sytuacje bramkowe 19 do 2

"Tragiczny mecz" dla niektórych na La Bambie na który nie dało się patrzeć.

10

Gerard Martin dzisiaj naprawdę niezły występ - mimo wszystko szanuję Flicka za to, że daje mu pewność.

0

@Consigliere ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Hahaha, ale "niech Olmo wypierdziela już" i wiele innych idiotycznych komentarzy :)

2

Komentarz usunięty

0

@visca_josef Nie, to wcale nie jest kwestia tego, że Barcelona totalnie nie pozwala im na nic...

0

@regatta52 Załamany jestem komentarzami tutaj podczas meczu... chyba ostatni raz czytam tutaj komentarze w czasie spotkania, bo to jest niesamowity zjazdy idiotycznych i emocjonalnych komentarzy.

3

Spokojnie tutaj już powinno być z 3:0. Dużo większe pretensje miałbym gdyby nie było za bardzo sytuacji i/lub przeciwnik miałby więcej strzałów. A my totalnie dominujemy w tym meczu.

3

@jacobFCB A mnie się całkiem dobrze na to patrzy - jest dominacja, były inne sytuacje, przeciwnik za bardzo nie istnieje. Brakuje przede wszystkim dokładności, ale raczej spokojne prowadzenie.

3

@bartekvisca No nie wiem, 3 miesiące intensywnej gry i to w większości młodzieżą lub wciąż nieukształtowanymi, młodymi zawodnikami. Dla mnie to normalne, a kto wie - może nawet wliczone w sezon.

20

La Bamba chyba myśli, że wszystkie mecze w horrendalnie długim sezonie będziemy grać jak mecze z Bayernem czy Realem. Nawet najlepsza drużyna w historii - Barcelona Pepa miała zawsze słabszy okres, głównie na zimę - styczeń/luty.

Teraz nadszedł prawdopodobnie czas na Barcelonę Flicka i to po przecież tak intensywnym okresie jak październik i to po tak wielkich zwycięstwach. Dla mnie więc nie ma problemu - ważne żeby przy słabym okresie punktowali i nie tracili prowadzenia jak z Vigo. A najwyższa forma w końcu wróci.

Więc radziłbym większy spokój, rozwagę i rozsądek. Jednak nie wiem czy to dotrze do niektórych, bo La Bamba podczas meczu to jest niesamowity rak...

2

@JoeSatriani Przecież nie grają źle, ale brakuje dokładności z przodu.

0

Wciąż jest sporo niedokładności. Ewidentnie mamy zniżkę formy co moim zdaniem jest dość normalne, tym bardziej po tak intensywnym październiku. Jeśli jednak będziemy punktować - nie będę mieć z tym problemu, ale liczę że forma jak miesiąc temu wróci, głównie na wiosnę.

19

Najlepszy polski piłkarz w historii i jeden z najlepszych napastników w historii :)

0

Cudowne podanie Pedriego tam poszło. Lewy na 100 zaraz!

2

@Popitek12 Ten Hag to za Guardiole w City

3

Wnioskując po niektórych komentarzach na La Bambie - Flick dzisiaj gra o swoją posadę.

0

Bardzo dobre liczby :)

twitter.com/Wario64/status/1861452483916083527

1

Ale z tym Martinem to dajcie spokój...

0

@Kazragore Niestety możliwe, ale nie znam tego tematu jakoś dogłębnie. Cierpliwie czekam.

1

@MesQueUnClub_87 Nie mam pojęcia, ale wiem do czego nawiązujesz :P
Przekonamy się za jakiś czas!

8

Wiedzmin 4 oficjalnie w fazie pełnej produkcji.

twitter.com/CDPROJEKTRED_IR/status/1861447711922229396

0

@bartekvisca Red Dead Redemption 2, Wiedźmin 3 oraz Valiant Hearts

1

@Popitek12 Widzę, że z wódki przerzuciłeś się jednak na ten denaturat.

2

@Sulimo Zdrówka!

1

@Jakchcesz No i po co?

7

@misterio Wow, szanuje bardzo. Sprawdzę niedługo!

16

@TheNekro94 Penalti a favor de Real Madrid!

18

@Peciak
Konfederaci: znowu bronią kogoś/czegoś z PiSu krytykując przy tym dla zasady kogoś/coś spod ramienia KO/rządu
Reszta: znowu mówi, że PiS i Konfederacja są do siebie bardzo zbliżone i potencjalna koalicja byłaby jak najbardziej możliwa, ponieważ żadna inna parta jak Konfederacja nie jest tak podobna do partii PiS
Konfederaci:
https://media.wired.com/photos/5f87340d114b38fa1f8339f9/master/w_1600%2Cc_limit/Ideas_Surprised_Pikachu_HD.jpg

0

@Azazel_Pazuzu U nas w sumie też trochę tak było / póki co jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?