0

@Chada Znam "Real Gone", spoko utwór :)
Szanuję za Rammstein i System Of A Down.

0

@Azazel_Pazuzu 1 - 3 to klimaty dub, reggae, drum'n'bass, jungle i elektronika, czyli coś czego słucham najczęściej. Myślałem, że Zamilska się znajdzie w TOP 5, bo jej sporo ostatnio słucham.

4

Jak tam Wasze Spotify Wrapped?

Ten Podsiadło u mnie mnie mocno zdziwił, ale to pewnie dlatego, że przez jakiś czas dzieliłem konto z narzeczoną, dopóki nie ogarnąłem, że jest coś takiego jak Spotify Duo...

Reszta się raczej zgadza, chociaż "leavemealone" myślałem, że będzie na pierwszym miejscu. A "Kocyk" Łony to sztos utwór jak dla mnie, nawet nie wiedziałem, że najwięcej go katowałem na Spotify.

https://zapodaj.net/plik-yE6R1VBSrr

1

@Filipem Przeglądając komentarze z ostatnich miesięcy to gość pisze praktycznie tylko o tym. Więc albo troll, albo fanatyk, bo inaczej ciężko nazwać kogoś kto zakłada profil na randomowej stronie piłkarskiej i ewangelizuje.

PS. Z drugiej strony jeśli ma to komuś pomóc... to okej :)

2

@Kgorecki2500 Jak lubisz Ramen, to polecam kiedyś spróbować zupę Pho - najlepiej w jakimś dobrym i polecanym miejscu. Moja ulubiona zupa :)

7

@marcinbarca1984 Co jak co, ale ewangelizacji na La Bambie to nawet ja się nie spodziewałem. La Bamba cały czas zaskakuje, niesamowite.

0

Tymczasem wbrew zapowiedzi, że Cyber nie będzie mieć już aktualizacji - Redzi wciąż ulepszają Cyberpunka i dostanie on kolejny patch 2.2:

twitter.com/CyberpunkGame/status/1866150925678657589

4

@Safrani KO odrobinę za mało, Konfa dużo za dużo.

https://i.imgflip.com/5je6wt.png?a481128

1

@marcin62 Jasna sprawa - ja monitor głównie pod kątem pracy brałem :)

1

@marcin62 Zdecydowanie to kwestia czasu. Pod koniec 2019-go przesiadałem się na monitor 27 cali 4k i już po paru miesiącach się przyzwyczaiłem, a po ok. roku stwierdziłem, że w sumie mógłbym mieć większy :)

Btw też zazwyczaj gram na 1440p, karta graficzna nawet na premierę nie dawała rady z 4k, a co dopiero teraz, ale 1440p wystarcza, nawet na monitorze 4k.

11

Piękne to było dośrodkowanie.

twitter.com/GxlDePaulinho/status/1865461276501049678

1

@Mario96w Nie wiem, choć się domyślam.

1

@FCB_dimiC Wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

46

Gol Lewego to kwintesencja Barcy Flicka gdy gra atak pozycyjny. Śliczna akcja.

1

5

Co sobie gorsza część Madrytu poliderowała to ich :vvvv

Ponownie pokłonić się przed Barceloną Flicka, no już, migusiem!

0

Jak grają dzisiaj biorąc pod uwagę całe spotkanie? Widzę, że chyba była mocna nieskuteczność w pierwszej połowie, później ciężary, ale w drugiej połowie to już pięknie się rozstrzelali. Oby to było przełamanie i powrót do gry z października.

4

@Kgorecki2500 Wolę w sumie jeść bruszczete z dżalapenio w moim lambordżini i popijać to wszystko ekspresso.

6

@Kapitan hawk A takie podejście trenera nic nie robiłem. Brawo Herr Flick!

0

@Criss18Barca FC Barcelona vs. pomyłki sędziowskie

10

@NeroTFP1 Ale orka, wow.
O tej totalnej propagandzie i ciarkach żenady w sumie nie będę wspominać, bo to oczywiste...

twitter.com/gromotapl/status/1862494365542756668

2

@tadzik447 Karola też bierzesz?

1

@gumaz Mnie nie ma w PL teraz tydzień od jutra, ale @TheNekro94 wie, że może na mnie liczyć. Tak czy siak dzięki za radę i na pewno skorzystam z niej niedługo!

2

Uwielbiam go.

twitter.com/FCBarcelona/status/1862455764851265647

2

@Kgorecki2500 Ja nie rozumiem po co w ogóle pisać książkę na podstawie gry...

29

Haha, wrażenia z gry to są takie same od X lat. Ileż było meczów na styku i z beznadziejną grą. Po prostu teraz w końcu jest nieco bardziej normalnie i sprawiedliwie (jeśli w ogóle można mówić o jakiejkolwiek sprawiedliwości w sporcie, ale to inny temat).

twitter.com/_LGalacticos/status/1862116618228191365

7

@ObiwanKenobi Widzę, że antynaukowa prawica musi się przyczepić do czegokolwiek związanego ze szczepieniem już "dla zasady" :D

Nie, że fajnie, że jakakolwiek jest dodatkowa ochrona i nauka się rozwija. Ważne, że mało osób miało jakąś tam chorobę, więc w sumie bez sensu. Naukowcy do zwolnienia.

Nie zmieniajcie się proszę - nigdy :)

5

@TheNekro94 Widzę, że dziś wstałeś i poza językiem faktów wybrałeś również język przemocy.

Szanuje.

2

@Sysia11 Najlepszego zatem!

2

Tymczasem cała seria GTA obchodzi dzisiaj 27 urodziny.

twitter.com/GTAVI_Countdown/status/1862109134646071681

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?