macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chada Znam "Real Gone", spoko utwór :)
Szanuję za Rammstein i System Of A Down.
0
@Azazel_Pazuzu 1 - 3 to klimaty dub, reggae, drum'n'bass, jungle i elektronika, czyli coś czego słucham najczęściej. Myślałem, że Zamilska się znajdzie w TOP 5, bo jej sporo ostatnio słucham.
4
Jak tam Wasze Spotify Wrapped?
Ten Podsiadło u mnie mnie mocno zdziwił, ale to pewnie dlatego, że przez jakiś czas dzieliłem konto z narzeczoną, dopóki nie ogarnąłem, że jest coś takiego jak Spotify Duo...
Reszta się raczej zgadza, chociaż "leavemealone" myślałem, że będzie na pierwszym miejscu. A "Kocyk" Łony to sztos utwór jak dla mnie, nawet nie wiedziałem, że najwięcej go katowałem na Spotify.
https://zapodaj.net/plik-yE6R1VBSrr
1
@Filipem Przeglądając komentarze z ostatnich miesięcy to gość pisze praktycznie tylko o tym. Więc albo troll, albo fanatyk, bo inaczej ciężko nazwać kogoś kto zakłada profil na randomowej stronie piłkarskiej i ewangelizuje.
PS. Z drugiej strony jeśli ma to komuś pomóc... to okej :)
2
@Kgorecki2500 Jak lubisz Ramen, to polecam kiedyś spróbować zupę Pho - najlepiej w jakimś dobrym i polecanym miejscu. Moja ulubiona zupa :)
7
@marcinbarca1984 Co jak co, ale ewangelizacji na La Bambie to nawet ja się nie spodziewałem. La Bamba cały czas zaskakuje, niesamowite.
0
Tymczasem wbrew zapowiedzi, że Cyber nie będzie mieć już aktualizacji - Redzi wciąż ulepszają Cyberpunka i dostanie on kolejny patch 2.2:
twitter.com/CyberpunkGame/status/1866150925678657589
4
@Safrani KO odrobinę za mało, Konfa dużo za dużo.
https://i.imgflip.com/5je6wt.png?a481128
1
@marcin62 Jasna sprawa - ja monitor głównie pod kątem pracy brałem :)
1
@marcin62 Zdecydowanie to kwestia czasu. Pod koniec 2019-go przesiadałem się na monitor 27 cali 4k i już po paru miesiącach się przyzwyczaiłem, a po ok. roku stwierdziłem, że w sumie mógłbym mieć większy :)
Btw też zazwyczaj gram na 1440p, karta graficzna nawet na premierę nie dawała rady z 4k, a co dopiero teraz, ale 1440p wystarcza, nawet na monitorze 4k.
11
Piękne to było dośrodkowanie.
twitter.com/GxlDePaulinho/status/1865461276501049678
1
@Mario96w Nie wiem, choć się domyślam.
1
@FCB_dimiC Wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
46
Gol Lewego to kwintesencja Barcy Flicka gdy gra atak pozycyjny. Śliczna akcja.
1
@FCB NA ZAWSZE! Ja nie
5
Co sobie gorsza część Madrytu poliderowała to ich :vvvv
Ponownie pokłonić się przed Barceloną Flicka, no już, migusiem!
0
Jak grają dzisiaj biorąc pod uwagę całe spotkanie? Widzę, że chyba była mocna nieskuteczność w pierwszej połowie, później ciężary, ale w drugiej połowie to już pięknie się rozstrzelali. Oby to było przełamanie i powrót do gry z października.
4
@Kgorecki2500 Wolę w sumie jeść bruszczete z dżalapenio w moim lambordżini i popijać to wszystko ekspresso.
6
@Kapitan hawk A takie podejście trenera nic nie robiłem. Brawo Herr Flick!
0
@Criss18Barca FC Barcelona vs. pomyłki sędziowskie
10
@NeroTFP1 Ale orka, wow.
O tej totalnej propagandzie i ciarkach żenady w sumie nie będę wspominać, bo to oczywiste...
twitter.com/gromotapl/status/1862494365542756668
2
@tadzik447 Karola też bierzesz?
1
@gumaz Mnie nie ma w PL teraz tydzień od jutra, ale @TheNekro94 wie, że może na mnie liczyć. Tak czy siak dzięki za radę i na pewno skorzystam z niej niedługo!
2
Uwielbiam go.
twitter.com/FCBarcelona/status/1862455764851265647
2
@Kgorecki2500 Ja nie rozumiem po co w ogóle pisać książkę na podstawie gry...
29
Haha, wrażenia z gry to są takie same od X lat. Ileż było meczów na styku i z beznadziejną grą. Po prostu teraz w końcu jest nieco bardziej normalnie i sprawiedliwie (jeśli w ogóle można mówić o jakiejkolwiek sprawiedliwości w sporcie, ale to inny temat).
twitter.com/_LGalacticos/status/1862116618228191365
7
@ObiwanKenobi Widzę, że antynaukowa prawica musi się przyczepić do czegokolwiek związanego ze szczepieniem już "dla zasady" :D
Nie, że fajnie, że jakakolwiek jest dodatkowa ochrona i nauka się rozwija. Ważne, że mało osób miało jakąś tam chorobę, więc w sumie bez sensu. Naukowcy do zwolnienia.
Nie zmieniajcie się proszę - nigdy :)
5
@TheNekro94 Widzę, że dziś wstałeś i poza językiem faktów wybrałeś również język przemocy.
Szanuje.
2
@Sysia11 Najlepszego zatem!
2
Tymczasem cała seria GTA obchodzi dzisiaj 27 urodziny.
twitter.com/GTAVI_Countdown/status/1862109134646071681