macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale idiotyczny faul Nuneza teraz...
3
@Faro Nie no, bez przesady, dobrze grają i powinni już prowadzić.
1
Van Dijk już trenuje wylewy, ale to jeszcze za wcześnie. Taka 80 minuta przy 0:0 będzie git.
0
I już fart Realu. Ale pięknie Mekambe stracił tę piłkę, niesamowita amatorka.
7
A wg. mnie Kylian dzisiaj odpali, a Real zagra świetny mecz. Poszła klątwa, yo!
2
@Rust_Cohle Czyli bezpieczne i dyplomatyczne powiedzenie: z Realem to my grać nie potrafimy i nawet gdybyśmy zagrali z Realem Madryt C to i tak byłbym obs*any ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie no, spoko mordo. Oby LFC dzisiaj rozniósł tą piłkarską wydmuszkę.
1
@Rust_Cohle Już obs*any?
2
@ProMILs O, to akurat śmieszne - aż dałem zielonego :)
5
Nie ma przypadków, są tylko znaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
twitter.com/PolitycznymOkie/status/1861537033941897302
0
@PizzerMan Intensywnie, ale w porządku :)
Podbijam ofc!
2
@Peciak dzięki bardzo!
1
@mrboom no właśnie, do d*py taki urlop
3
No i teraz prawdopodobnie 3 mecze bez oglądania u mnie, bo urlop :(
Jak żyć.
2
@kuz oby w końcu nie!
8
Komentarz usunięty
1
@brd42 @JimMorrisonFCB Jak dla mnie tylko pierwsze 5-10 minut były słabe, później na spokojnie zaczęliśmy grać swoje i totalnie dominować rywala. Moim zdaniem widać spadek formy przez sporo niedokładności z przodu, ale to w sumie tyle. Właśnie takich meczów oczekuje gdy forma będzie nieco gorsza - spokojna wygrana i dominacja bez fajerwerków. Fajerwerki były i pewnie znowu będą, ale nie da się całego sezonu grać na takiej petardzie jak w październiku. Więc dla mnie bardzo spoko mecz. Za Xaviego takie mecze były ze scenariuszem wielu sytuacji rywala, nerwów i szarpaniny.
35
- 3:0 z rewelacją LM
- xG 2.95 do 0.10
- posiadanie piłki 76% do 24%
- sytuacje bramkowe 19 do 2
"Tragiczny mecz" dla niektórych na La Bambie na który nie dało się patrzeć.
10
Gerard Martin dzisiaj naprawdę niezły występ - mimo wszystko szanuję Flicka za to, że daje mu pewność.
0
@Consigliere ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Hahaha, ale "niech Olmo wypierdziela już" i wiele innych idiotycznych komentarzy :)
2
Komentarz usunięty
0
@visca_josef Nie, to wcale nie jest kwestia tego, że Barcelona totalnie nie pozwala im na nic...
0
@regatta52 Załamany jestem komentarzami tutaj podczas meczu... chyba ostatni raz czytam tutaj komentarze w czasie spotkania, bo to jest niesamowity zjazdy idiotycznych i emocjonalnych komentarzy.
3
Spokojnie tutaj już powinno być z 3:0. Dużo większe pretensje miałbym gdyby nie było za bardzo sytuacji i/lub przeciwnik miałby więcej strzałów. A my totalnie dominujemy w tym meczu.
3
@jacobFCB A mnie się całkiem dobrze na to patrzy - jest dominacja, były inne sytuacje, przeciwnik za bardzo nie istnieje. Brakuje przede wszystkim dokładności, ale raczej spokojne prowadzenie.
3
@bartekvisca No nie wiem, 3 miesiące intensywnej gry i to w większości młodzieżą lub wciąż nieukształtowanymi, młodymi zawodnikami. Dla mnie to normalne, a kto wie - może nawet wliczone w sezon.
20
La Bamba chyba myśli, że wszystkie mecze w horrendalnie długim sezonie będziemy grać jak mecze z Bayernem czy Realem. Nawet najlepsza drużyna w historii - Barcelona Pepa miała zawsze słabszy okres, głównie na zimę - styczeń/luty.
Teraz nadszedł prawdopodobnie czas na Barcelonę Flicka i to po przecież tak intensywnym okresie jak październik i to po tak wielkich zwycięstwach. Dla mnie więc nie ma problemu - ważne żeby przy słabym okresie punktowali i nie tracili prowadzenia jak z Vigo. A najwyższa forma w końcu wróci.
Więc radziłbym większy spokój, rozwagę i rozsądek. Jednak nie wiem czy to dotrze do niektórych, bo La Bamba podczas meczu to jest niesamowity rak...
2
@JoeSatriani Przecież nie grają źle, ale brakuje dokładności z przodu.
0
Wciąż jest sporo niedokładności. Ewidentnie mamy zniżkę formy co moim zdaniem jest dość normalne, tym bardziej po tak intensywnym październiku. Jeśli jednak będziemy punktować - nie będę mieć z tym problemu, ale liczę że forma jak miesiąc temu wróci, głównie na wiosnę.
19
Najlepszy polski piłkarz w historii i jeden z najlepszych napastników w historii :)