macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jestem w niesamowitym szoku, że Soto Grado nie dał tutaj karnego. On chyba szykuje coś specjalnego na drugą połowę.
1
@LukaszFan Idiotyczny komentarz.
1
@Encore Nie rozumiem czepiania się Penii jak na razie - dzisiaj póki co dobre ma decyzje, ale dla zasady chyba musi być krytyka "bo tak". Debilizm...
0
@krol211 Bez przesady, zrobił ruch by zablokować ten strzał
5
Martina teraz trzeba pochwalić, świetnie zablokował ten strzał
4
PS. Mingueza to jednak cule, dziękujemy!
5
Ale to zajebiście zrobił Raphinia, brawo!
1
Ale to będzie tam szło wszystko stroną Martina... wszyscy trzymali linie spalonego, tylko nie on.
0
@DiSBlaDE Nieeee, oby nie :/
0
@DiSBlaDE po miesiącu u Lucka na zakładzie
2
Kibice Celty Vigo: Chcemy Pepa Guardiole!
Celta Vigo: Ale mamy Pepa Guardiole na ławce
Celta Vigo na ławce:
https://www.transfermarkt.pl/claudio-giraldez/profil/trainer/97955
2
Oby po 3 pkt., choć moim zdaniem będzie to b. ciężki mecz - przypominam kto dziś sędziuje :)
0
@esem91 Również pasuje, ale w samej Barcelonie, głównie w mediach na bank by go już kwestionowano.
7
Pep w Barcelonie przy takich ostatnich wynikach byłby już wywożony na taczkach, niezależnie od przeszłości. W Barcelonie to jest nie tylko presja, ale też często toksyczne środowisko medialnie i kibicowsko (widać to najlepiej na La Bambie podczas meczów). Właśnie dlatego on w City jest tak długo, bo tam nawet przy takim kryzysie nikt nie będzie rozważać jego zwolnienia. Moim zdaniem City wróci - cierpliwości.
0
Dobrze, że chociaż Fabregasa nie ma na "9"
1
@KamQiX To obyś jednak nie miał na zielono.
1
Przypominajka: już za niecałe 1,5h wjeżdża Flickswagen na Balaidos i robi im z d*py jesień średniowiecza.
0
@PizzerMan Dzięki bardzo, również i Tobie!
1
@Mario96w Ok, to elo
0
@Mario96w Jeszcze poproszę opcje nr. 4 - "A ja mam to w d*pie, bo La Bamba służy do rozmowy o wielu tematach i jak coś mnie nie interesuje, to po prostu pomijam"
1
@PizzerMan W porządku, mimo drobnego przeziębienia. Trzymaj się!
4
Niektórzy to totalni idioci... co więcej: zdjęcie grupowe samych kobiet było robione podczas Dnia Kobiet, więc totalnie nie ma to związku z żadnym "woke".
twitter.com/morsmutual_/status/1860166468132044937
3
@Aragorn33 Gdyby PiS był Cyganką
6
@Rust_Cohle Słuchaj no k***a...
https://zapodaj.net/plik-kqC95szO59
3
Cristiano to przegrywa nawet z jakomś głupiom grom hehe
Kontekst: CR jakiś tydzień temu powiedział, że jego następny gość "broke the internet"
twitter.com/centregoals/status/1859647609180479881
2
@Lionel_Messi10 Kasyno ;)
1
@Mario96w ZGŁOSZONE
2
@Cule2013 Śląsk / okolice Katowic :)
0
@Kgorecki2500 Ale dlaczemu? Robota -> rower?
1
@Lionel_Messi10 Uu, współczuję. Ale nie bój nic, przyjdzie i do Ciebie!