1

Jestem w niesamowitym szoku, że Soto Grado nie dał tutaj karnego. On chyba szykuje coś specjalnego na drugą połowę.

1

@LukaszFan Idiotyczny komentarz.

1

@Encore Nie rozumiem czepiania się Penii jak na razie - dzisiaj póki co dobre ma decyzje, ale dla zasady chyba musi być krytyka "bo tak". Debilizm...

0

@krol211 Bez przesady, zrobił ruch by zablokować ten strzał

5

Martina teraz trzeba pochwalić, świetnie zablokował ten strzał

4

PS. Mingueza to jednak cule, dziękujemy!

5

Ale to zajebiście zrobił Raphinia, brawo!

1

Ale to będzie tam szło wszystko stroną Martina... wszyscy trzymali linie spalonego, tylko nie on.

0

@DiSBlaDE Nieeee, oby nie :/

0

@DiSBlaDE po miesiącu u Lucka na zakładzie

2

Kibice Celty Vigo: Chcemy Pepa Guardiole!
Celta Vigo: Ale mamy Pepa Guardiole na ławce
Celta Vigo na ławce:
https://www.transfermarkt.pl/claudio-giraldez/profil/trainer/97955

2

Oby po 3 pkt., choć moim zdaniem będzie to b. ciężki mecz - przypominam kto dziś sędziuje :)

0

@esem91 Również pasuje, ale w samej Barcelonie, głównie w mediach na bank by go już kwestionowano.

7

Pep w Barcelonie przy takich ostatnich wynikach byłby już wywożony na taczkach, niezależnie od przeszłości. W Barcelonie to jest nie tylko presja, ale też często toksyczne środowisko medialnie i kibicowsko (widać to najlepiej na La Bambie podczas meczów). Właśnie dlatego on w City jest tak długo, bo tam nawet przy takim kryzysie nikt nie będzie rozważać jego zwolnienia. Moim zdaniem City wróci - cierpliwości.

0

Dobrze, że chociaż Fabregasa nie ma na "9"

1

@KamQiX To obyś jednak nie miał na zielono.

1

Przypominajka: już za niecałe 1,5h wjeżdża Flickswagen na Balaidos i robi im z d*py jesień średniowiecza.

0

@PizzerMan Dzięki bardzo, również i Tobie!

1

@Mario96w Ok, to elo

0

@Mario96w Jeszcze poproszę opcje nr. 4 - "A ja mam to w d*pie, bo La Bamba służy do rozmowy o wielu tematach i jak coś mnie nie interesuje, to po prostu pomijam"

1

@PizzerMan W porządku, mimo drobnego przeziębienia. Trzymaj się!

4

Niektórzy to totalni idioci... co więcej: zdjęcie grupowe samych kobiet było robione podczas Dnia Kobiet, więc totalnie nie ma to związku z żadnym "woke".

twitter.com/morsmutual_/status/1860166468132044937

3

@Aragorn33 Gdyby PiS był Cyganką

6

3

Cristiano to przegrywa nawet z jakomś głupiom grom hehe

Kontekst: CR jakiś tydzień temu powiedział, że jego następny gość "broke the internet"

twitter.com/centregoals/status/1859647609180479881

2

@Lionel_Messi10 Kasyno ;)

1

@Mario96w ZGŁOSZONE

2

@Cule2013 Śląsk / okolice Katowic :)

0

@Kgorecki2500 Ale dlaczemu? Robota -> rower?

1

@Lionel_Messi10 Uu, współczuję. Ale nie bój nic, przyjdzie i do Ciebie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?