0

@Popitek12 Czyli się nie znasz, zupełnie jak na piłce Popitek. Poza tym przestań chlać mordo...

1

@MessiSuarezNeymar Raczej Trzaskowski / Sikorski, ale to jeszcze... póki co trzeba by jakiegoś kebsiora obalić.

1

@ferdas_rawa "Ale jak czytam takie wypowiedzi jak Twoja... to mam szczerą nadzieję, że Konfa poprze kandydata PiS i ta śmieszna koalicja rozleci się jak domek z kart. I liczę na ten scenariusz tylko dlatego, żeby usłyszeć dźwięk miliona pękających żylaków odbytu... taka selekcja naturalna będzie po stokroć lepsza niż najlepszy w historii prezydent."

Dokładnie takie wypowiedzi pisaliście podczas parlamentarnych 2023 i potem był ryk większy od ego CRa, dlatego niezwykle śmieszne są takie przytyki. Co jak co, ale po tym jak PiS, Konfederacja i ogólna prawica również na La Bambie były pewne przed wyborami 2023, pompowały balonik, miały ból tyłka o każdą, nawet najdrobniejszą krytykę PiSu/Konfederacji, a potem to wszystko j**ło z wielkim hukiem to powinniście dzisiaj siedzieć cicho jak mysz w kościele. Ale jak widać niektórych z Was to sromotne i jakże śmieszne upokorzenie żadnej pokory nie nauczyło. Żenujące. I ponownie śmieszne zarazem.

A my wciąż będziemy się uśmiechać Wam w twarz, nawet jak prezydenckie zaskakująco wygra ktoś niespodziewany :)

0

@Popitek12 I te wszystkie szurskie teorie prawicy na temat pandemii... good times!

1

@agaFCB No pewnie!

2

@agaFCB Oesu to weź mi daj, nie bój nic, nie zmarnują się

7

@urbipl The Boys

8

@T^L Ale nie piszemy tutaj o Grzegorzu Braunie

12

@PatrychoO Znany Niemiec
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@AduŚ07 Cóż, skutki globalnego ocieplenia... takich zjawisk będzie coraz więcej na świecie.

0

@ViscaelBarca2007 Wciąż uważam, że warto mieć jakiegokolwiek skrzydłowego na ławce niż nie mieć w ogóle.

1

Czyli w sumie prawie w ogóle nie mamy skrzydłowych do zmiany. No ale wg. Laporty nie było potrzeba już żadnych wzmocnień...

4

@Radioactive9705
"Międzynarodowy Dzień Niewidomych"
Zatem wszystkiego najlepszego dla hiszpańskich sędziów!

0

@FcPortoFan1999 podobno dostał ultimatum od @jowita że albo przestanie nagrywać albo Jowita go wp*****i

8

@Luciano99 Ty to zawsze miałeś łeb do interesów

twitter.com/deZeZed/status/1856440846306222441

8

"Wraca "ulubiony" temat culés"
bede rzigoł

0

@ShawnC Jasne, wiedział co robi i z tym nie polemizuję. Co więcej, jestem mu bardzo wdzięczny za potężną pracę, którą tutaj wykonał. Ale my jesteśmy Barceloną - dobre wyniki to nie wszystko. Zakochaliśmy się piłkarsko w tym klubie m.in. przez piękną i atrakcyjną grę i m.in. to jest naszym DNA i to powinno być kontynuowane i pod to powinniśmy szukać potencjalnych trenerów.

15

@Aragorn33 To wyrwane z kontekstu jest i na żarty

6

Co grane było czasami za Valverde to naprawdę sztos. Ale uważam też, że to kwestia bardziej genialnych zawodników, niż założeń. Szkoda, że to było tak rzadkie mając tak świetnych piłkarzy i że Valverde jeszcze bardziej pogłębił problem pragmatyzmu w Barcelonie (bo moim zdaniem to już zaczęło się dziać trochę za Enrique - słynny mecz w Monachium, gdzie w pewnym momencie totalnie oddaliśmy inicjatywę Bayernowi lub mecz z Valencią na CN).

twitter.com/MagicalXavi/status/1856403786761212055

12

Eh, najgorzej... :/

twitter.com/Piechocinski/status/1856015901574705227

3

@michal26 Musk jest bardzo egocentryczny i szalony. Pod tym względem może mieć dużo dziwnych i niepopularnych pomysłów, które nie muszą być wcale dobre. Bardzo jestem ciekaw jak to będzie wyglądać, ale biorąc pod uwagę cechy charakteru wielu z tych ludzi - może być sporo sytuacji memicznych.

5

@Aragorn33 Następne 4 lata w USA mogą być wybitnie śmieszne. Nie mogę się doczekać :)

twitter.com/amorangias/status/1856347383514206486

6

@Popitek12 Cristiano Ronaldo 23/24

26

Najlepsze możliwe ujęcie. Jawna kradzież i potężny skandal...

twitter.com/gerardromero/status/1855975647740326024

1

@Encore Robote mam Enkor, no i tak se siedze i grafikuje

18

LIGA NEGREIERY

twitter.com/BarcaWorldwide/status/1855744168825340263

7

@Gaz To trochę tak jakby porównać Porsche i Poloneza. Przecież to i to jest w sumie autem, ma 4 kółka i jeździ...

3

@PatrykBarca Najpierw piszesz, że nie było remontady, później że przepchane...

Wybacz, ale dla mnie to totalna bzdura, że polegamy na indywidualnościach. Mecze z Bayernem czy z Realem właśnie były wygrane zespołowo.

W ogóle to niesamowite, że po tak zajebistym okresie przyszedł jeden (!) słabszy mecz, strata punktów i już są tak daleko idące wnioski i już pesymizm u niektórych. Totalny absurd i dla mnie głupota.

1

@budel17 A masz rację, moja pomyłka - poprawione.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?