10

Gruba dzisiaj jest La Bamba. Aż człowiek żałuje, że nie ma więcej czasu.

1. Ból d*py przeciwników Messiego.
2. Ból d*py zwolenników Messiego.
3. Ból d*py przeciwników Rakowa.
4. Ból d*py zwolenników Rakowa.

Kocham za to tę stronę i dziękuję. Widzimy się o 21!

2

Busi TOP wejście :D
PS. Mam wrażenie, że już mają wyrąbane.

1

Idiotyczne zachowanie Interu Miami, po prostu wow. Zamiast grać, a nie sędziować, to każdy macha łapami by wstrzymać grę przez co totalnie stali podczas tej bramki. Jak tam nie było faulu (co i tak może zostać różnie zinterpretowane prze VAR) to jest to totalna amatorka.

5

Messiiiii ze łba i remisik!

4

Haha, co robi bramkarz Atlanty... jedna z najlepszych interwencji jakie widziałem od dawna, sztos

3

Nie no, łysy z Atlanty dzisiaj przesadza...

2

Real oglądający mecz Interu Miami z Atlantą:
"Ale to wszystko zap****a..."

2

Fajna ta obrona Interu Miami, taka nie za mocna.

3

Nie mogę się doczekać MŚ 2026 w Ameryce i tego, że jeden mecz będzie opóźniony 8 min, drugi 10 min, trzeci 12 min, czwarty 6 min. etc. :)

2

@Lionel_Messi10 Jadą te Atlante na mięciutko dzisiaj

3

Bardzo fajna nitka na temat niektórych szczegółów związanych z tworzeniem GTA V :)

twitter.com/billsyliamgta/status/1855343389346304218

10

Real na Anfield prawdopodobnie bez Vazqueza, Rodrygo i oczywiście na pewno bez Militao.

Mogą być KOLOSALNE ciężary. Ale piłka jest tak nieprzewidywalna, że nie zdziwię się jeśli oni zaczną grać w okrojonym składzie znacznie lepiej.

twitter.com/_LGalacticos/status/1855288827398492365

4

@Rastafarnianin ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Jakchcesz w 21:37

0

@Pawci023x Barwy szczęścia

6

@tomek8756 Firma Lucka co prawda nie przynosi żadnych przychodów, ale za to nie płaci pracownikom i nie płaci podatków.

4

@NeroTFP1 @Luciano99 wołaj starego, robota jest

2

@NeroTFP1 Aw, sh*t... Here we go again

4

@Rust_Cohle chodzi jak w zegarku, brawo, nie każdy bohater nosi peleryne

5

@BulaKG Przynajmniej Ty na coś czekasz w przeciwieństwie do np. @AFA czy @Bocheno1

4

@Criss18Barca Totalnie nie widzę innego scenariusza niż prezydentura kogoś z koalicji rządzącej, głównie oczywiście kogoś od KO. PiS w sondażach też dobrze nie wygląda, koalicja rządząca mimo wpadek ma to poparcie i to tym bardziej przełoży się na wyniki wyborów prezydenckich.

12

@Rust_Cohle opinia

twitter.com/x_julia18/status/1854512897642115438

0

@arasz1819 Przemyślenia jutro ogarnę, dzisiaj już mi się nie chce :P
Ogólnie w większości się zgadzam.

48

@Koorsik Gość napisał swoje przemyślenia bez jakichkolwiek przytyków, obrażania i czegokolwiek złośliwego względem drugiej strony, wszystko sensownie i na spokojnie, a Ty pieprzysz coś o pieczeniu. Niektórym z Was to już naprawdę totalnie się odkleiło... wstyd.

11

Śmiechłem :D

twitter.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1854267580732625294

1

@Deviler Też mi się wydaje, że ostatecznie będzie 2026.

9

GTA VI wciąż bez opóźnienia - jesień 2025. Tym bardziej zastanawia mnie dlaczego nie dostaliśmy wciąż żadnej innej informacji, screenów czy zapowiedzi trailera 2. Jednak podejrzewam, że coś się pojawi do końca roku :)

twitter.com/DiscussingFilm/status/1854274312142004362

22

@Katalończyk 99 @SzczenaWojtula siema! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Wasacz_ Też mnie to totalnie rozwaliło. Wyłączyłem od razu, ręce opadają...

9

Przepiękne jest to, że Barcelona jest najbardziej bramkostrzelną drużyną w Europie. Co więcej: grając naprawdę atrakcyjną piłkę. O taką Barcelonę nic nie robiłem. O taką Barcelonę pisałem pierdoły na La Bambie.

Dziękuję Hansi Flick!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?