macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Gruba dzisiaj jest La Bamba. Aż człowiek żałuje, że nie ma więcej czasu.
1. Ból d*py przeciwników Messiego.
2. Ból d*py zwolenników Messiego.
3. Ból d*py przeciwników Rakowa.
4. Ból d*py zwolenników Rakowa.
Kocham za to tę stronę i dziękuję. Widzimy się o 21!
2
Busi TOP wejście :D
PS. Mam wrażenie, że już mają wyrąbane.
1
Idiotyczne zachowanie Interu Miami, po prostu wow. Zamiast grać, a nie sędziować, to każdy macha łapami by wstrzymać grę przez co totalnie stali podczas tej bramki. Jak tam nie było faulu (co i tak może zostać różnie zinterpretowane prze VAR) to jest to totalna amatorka.
5
Messiiiii ze łba i remisik!
4
Haha, co robi bramkarz Atlanty... jedna z najlepszych interwencji jakie widziałem od dawna, sztos
3
Nie no, łysy z Atlanty dzisiaj przesadza...
2
Real oglądający mecz Interu Miami z Atlantą:
"Ale to wszystko zap****a..."
2
Fajna ta obrona Interu Miami, taka nie za mocna.
3
Nie mogę się doczekać MŚ 2026 w Ameryce i tego, że jeden mecz będzie opóźniony 8 min, drugi 10 min, trzeci 12 min, czwarty 6 min. etc. :)
2
@Lionel_Messi10 Jadą te Atlante na mięciutko dzisiaj
3
Bardzo fajna nitka na temat niektórych szczegółów związanych z tworzeniem GTA V :)
twitter.com/billsyliamgta/status/1855343389346304218
10
Real na Anfield prawdopodobnie bez Vazqueza, Rodrygo i oczywiście na pewno bez Militao.
Mogą być KOLOSALNE ciężary. Ale piłka jest tak nieprzewidywalna, że nie zdziwię się jeśli oni zaczną grać w okrojonym składzie znacznie lepiej.
twitter.com/_LGalacticos/status/1855288827398492365
4
@Rastafarnianin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Jakchcesz w 21:37
0
@Pawci023x Barwy szczęścia
6
@tomek8756 Firma Lucka co prawda nie przynosi żadnych przychodów, ale za to nie płaci pracownikom i nie płaci podatków.
4
@NeroTFP1 @Luciano99 wołaj starego, robota jest
2
@NeroTFP1 Aw, sh*t... Here we go again
4
@Rust_Cohle chodzi jak w zegarku, brawo, nie każdy bohater nosi peleryne
5
@BulaKG Przynajmniej Ty na coś czekasz w przeciwieństwie do np. @AFA czy @Bocheno1
4
@Criss18Barca Totalnie nie widzę innego scenariusza niż prezydentura kogoś z koalicji rządzącej, głównie oczywiście kogoś od KO. PiS w sondażach też dobrze nie wygląda, koalicja rządząca mimo wpadek ma to poparcie i to tym bardziej przełoży się na wyniki wyborów prezydenckich.
12
@Rust_Cohle opinia
twitter.com/x_julia18/status/1854512897642115438
0
@arasz1819 Przemyślenia jutro ogarnę, dzisiaj już mi się nie chce :P
Ogólnie w większości się zgadzam.
48
@Koorsik Gość napisał swoje przemyślenia bez jakichkolwiek przytyków, obrażania i czegokolwiek złośliwego względem drugiej strony, wszystko sensownie i na spokojnie, a Ty pieprzysz coś o pieczeniu. Niektórym z Was to już naprawdę totalnie się odkleiło... wstyd.
11
Śmiechłem :D
twitter.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1854267580732625294
1
@Deviler Też mi się wydaje, że ostatecznie będzie 2026.
9
GTA VI wciąż bez opóźnienia - jesień 2025. Tym bardziej zastanawia mnie dlaczego nie dostaliśmy wciąż żadnej innej informacji, screenów czy zapowiedzi trailera 2. Jednak podejrzewam, że coś się pojawi do końca roku :)
twitter.com/DiscussingFilm/status/1854274312142004362
22
@Katalończyk 99 @SzczenaWojtula siema! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Wasacz_ Też mnie to totalnie rozwaliło. Wyłączyłem od razu, ręce opadają...
9
Przepiękne jest to, że Barcelona jest najbardziej bramkostrzelną drużyną w Europie. Co więcej: grając naprawdę atrakcyjną piłkę. O taką Barcelonę nic nie robiłem. O taką Barcelonę pisałem pierdoły na La Bambie.
Dziękuję Hansi Flick!