macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hajny Widać było pozytywne momenty zarówno w ofensywie jak i w defensywie.
1
@Encore Ale tam to już na pewno pokażemy wszystkim gdzie ich miejsce!
24
A co tutaj takie nastroje jakby polska piłka znowu się skompromitowała?
5
@MesQueUnClub96 i @Rust_Cohle
0
@kuz Też mam wrażenie, że to będzie 2026, ale zobaczymy. Ostatnio pojawiła się informacja, że Rockstar szuka testerów na nocki, więc w sumie pracują nad tą grą całą dobę, więc może się wyrobią :P
Moim zdaniem sporo będzie zależeć od kampanii marketingowej i potencjalnego trailera. Jeśli wypuszczą jeszcze w tym roku - 2025 jest bardzo prawdopodobny. Jeśli będą milczeć do końca roku - wtedy przesunięcie premiery jest dużo bardziej prawdopodobne.
0
@marcin62 Jeśli na TGA głosowaliby ludzie tylko z Czech i Polski to miałby jakieś szanse... :P
5
To chyba będzie najłatwiejsze zwycięstwo GTA. Aczkolwiek na resztę gier też bardzo czekam - 2025 zapowiada się niesamowicie :)
twitter.com/thegameawards/status/1858557279198437424
twitter.com/DiscussingFilm/status/1838949045282197931
0
@PizzerMan Podbijam, trzymaj się!
1
@tomek8756 A w życiu!
1
@tomek8756 Zgłoszone.
2
@Rastafarnianin "Zmotywujmy się naprawdę... Szkocja to nie Brazylia!"
0
@Cule2013 no tutaj już nie pomogę
1
@icon3520 ja nie
9
@VegetaPolska a weź spróbuj to wyciągnąć na stół i wciągnąć nosem
8
La Bamba w weekend
twitter.com/JinchuMaru/status/1858186330032804163
0
@Batys @Transu96 I cyk, poddymione
https://www.reddit.com/media?url=https%3A%2F%2Fi.redd.it%2Fn46z8j27ea351.jpg
4
@Transu96 już 3:2, ciepłe spocone kluchy którym nie powinno się ufać lubiące 30+ stopni zaczynają remontadę
5
@Rust_Cohle Jak on wciąż biurko składa, daj mu spokój
0
@FcPortoFan1999 Dokładnie tak mordo
7
Zdania ekspertów na La Bambie jak zwykle podzielone.
3
@Kgorecki2500 Osobiście zawsze jakoś wolałem AMD, ale jeśli chodzi stricte o ten procesor to nie wiem. Wiem natomiast, że była duża inba o procesory Intela jakiś czas temu, więc polecam Ci sprawdzić:
https://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/problemy-z-procesorami-intel-core-13-i-14-generacji.html
12
@MesQueUnClub_87 Za Borka, bo Borek ma ewidentny problem z "przejściem na Ty".
9
@Rafalloxfcb Przepraszam, przeczytałem "Oprócz tego, że jest memem".
17
@Rafalloxfcb Kim zostanie?
1
Szanuje takie funkcjonalności na stronkach :)
twitter.com/Drew_Gottlieb/status/1857565197977923657
3
@FCB_dimiC Tak na 50% mordo
0
@Chada Wątpie, że Xavi ogarnie La Bambe
5
No trochę pszypau
twitter.com/stolecdetonuje/status/1857328231482900965
6
Penalti a favor del Madrid!
CRISTIANO BOHATEREM ZARAZ
4
@Popitek12 co Ty robisz weź zejdź z tego boiska