1

@Hajny Widać było pozytywne momenty zarówno w ofensywie jak i w defensywie.

1

@Encore Ale tam to już na pewno pokażemy wszystkim gdzie ich miejsce!

24

A co tutaj takie nastroje jakby polska piłka znowu się skompromitowała?

5

0

@kuz Też mam wrażenie, że to będzie 2026, ale zobaczymy. Ostatnio pojawiła się informacja, że Rockstar szuka testerów na nocki, więc w sumie pracują nad tą grą całą dobę, więc może się wyrobią :P

Moim zdaniem sporo będzie zależeć od kampanii marketingowej i potencjalnego trailera. Jeśli wypuszczą jeszcze w tym roku - 2025 jest bardzo prawdopodobny. Jeśli będą milczeć do końca roku - wtedy przesunięcie premiery jest dużo bardziej prawdopodobne.

0

@marcin62 Jeśli na TGA głosowaliby ludzie tylko z Czech i Polski to miałby jakieś szanse... :P

5

To chyba będzie najłatwiejsze zwycięstwo GTA. Aczkolwiek na resztę gier też bardzo czekam - 2025 zapowiada się niesamowicie :)

twitter.com/thegameawards/status/1858557279198437424
twitter.com/DiscussingFilm/status/1838949045282197931

0

@PizzerMan Podbijam, trzymaj się!

1

@tomek8756 A w życiu!

1

@tomek8756 Zgłoszone.

2

@Rastafarnianin "Zmotywujmy się naprawdę... Szkocja to nie Brazylia!"


0

@Cule2013 no tutaj już nie pomogę

1

@icon3520 ja nie

9

@VegetaPolska a weź spróbuj to wyciągnąć na stół i wciągnąć nosem

8

La Bamba w weekend

twitter.com/JinchuMaru/status/1858186330032804163

4

@Transu96 już 3:2, ciepłe spocone kluchy którym nie powinno się ufać lubiące 30+ stopni zaczynają remontadę

5

@Rust_Cohle Jak on wciąż biurko składa, daj mu spokój

0

@FcPortoFan1999 Dokładnie tak mordo

7

Zdania ekspertów na La Bambie jak zwykle podzielone.

3

@Kgorecki2500 Osobiście zawsze jakoś wolałem AMD, ale jeśli chodzi stricte o ten procesor to nie wiem. Wiem natomiast, że była duża inba o procesory Intela jakiś czas temu, więc polecam Ci sprawdzić:


https://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/problemy-z-procesorami-intel-core-13-i-14-generacji.html

12

@MesQueUnClub_87 Za Borka, bo Borek ma ewidentny problem z "przejściem na Ty".

9

@Rafalloxfcb Przepraszam, przeczytałem "Oprócz tego, że jest memem".

17

@Rafalloxfcb Kim zostanie?

1

Szanuje takie funkcjonalności na stronkach :)

twitter.com/Drew_Gottlieb/status/1857565197977923657

3

@FCB_dimiC Tak na 50% mordo

0

@Chada Wątpie, że Xavi ogarnie La Bambe

5

No trochę pszypau

twitter.com/stolecdetonuje/status/1857328231482900965

6

Penalti a favor del Madrid!
CRISTIANO BOHATEREM ZARAZ

4

@Popitek12 co Ty robisz weź zejdź z tego boiska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?