macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
38
No i nie podobasz mi sie
0
@FcPortoFan1999 Pff, na bank ZP jest ustawiona
2
@EkspertzOrlikq Proponuję TOP 50 użytkowników La Bamby
3
@Sulimo Ojciec Chrzestny, Pulp Fiction, Skazani na Shawshank, Forrest Gump, Chłopcy z Ferajny, Bękarty Wojny, Django, Interstellar, Dwunastu gniewnych ludzi, Mroczny Rycerz
1
@bartekvisca
Nie jestem wielkim fanem GTA, w zasadzie bardziej wolę serię RDR - dużo bardziej pasuje, że uwielbiam Rockstara jako firmę, bo dali i dają mi mnóstwo inspiracji i motywacji do pracy, a dodatkowo ich gry zawsze są wielkim wydarzeniem, a bardzo interesuje się samym tworzeniem gier. Wyjątkowa firma w game devie jak na te czasy - mam nadzieje, że nic się nie zmieni przy GTA VI, a wręcz przeciwnie, że to wszystko jeszcze bardziej urośnie.
A co do GTA V to postęp był pod względem wprowadzenia 3 bohaterów i płynnego przełączania się między nimi co było moim zdaniem świetne. Los Santos też było zaprojektowane bardzo dobrze (poza terenami pozamiejskimi). Niestety tutaj Rockstar poszedł bardziej w styl arcade'owy co nie do końca mi leżało - dlatego jestem fanem IV i w stosunku do tej części, to faktycznie nastąpił regres technologiczno-fizyczny, do którego potem na szczęście wrócili w RDR2 i mam nadzieje, że to będą kontynuować w VI.
Ogólnie "V" to wciąż świetna zabawa i kapitalna gra, ale wolę po prostu poważniejsze tony. Fabuła była dość przerysowana, mimo świetnie zarysowanych postaci co mi mniej siadło niż w "IV".
3
@FCB_dimiC K***a, faktycznie...
7
Tymczasem trailer GTA VI osiągnął dzisiaj 220 mln wyświetleń na YouTube. Popieprzona liczba...
A ptaszki ćwierkają, że w przeciągu następnych ok. 10 dni powinno się w końcu coś nowego pojawić związanego z GTA VI. Na ile to będą dobre przewidywania - zobaczymy. Jeśli nic się nie pojawi, to moim zdaniem będzie to jasny sygnał, że GTA VI może wyjść w 2026.
2
@4drian0 Celuję w ok. 80 punktów na Metacritic - najwięcej zarzutów będzie o optymalizację i działanie, reszta dobra lub bardzo dobra. Zobaczymy czy moje przewidywania jakoś się potwierdzą.
4
@fcbarcafan19 Bardzo słabe IMO - bez sensu, że totalnie nie zachowali charakteru i pazura ze starego logo, a poszli w coś bardziej generycznego i wymuskanego w negatywnym tego słowa znaczeniu. Trochę się to teraz kojarzy jak jakaś ekskluzywna marka odzieżowa.
0
@PatrychoO "Jak czarny to korzenie afrykańskie są centralną częścią fabuły, ale jak fabuła Jak Wytresować Smoka jest o wikingach, to te korzenie nie mają znaczenia?"
https://naekranie.pl/aktualnosci/wikingowie-walhalla-czarnoskora-kobieta-haakon-1645957988
"Jak donosił historyk i ekspert od tematu Gwyn Jones w swojej książce z 1968 roku A History of the Vikings czarnoskórzy wikingowie istnieli naprawdę i są na to dowody. Co prawda, przyznaje, że w większości byli oni biali, ale nie w 100%; jest to taki sam stereotyp w popkulturze, jak fakt, że wikingowie nosili tylko hełmy z rogami. Jones zajmował się także tłumaczeniu oryginalnych tekstów z czasów wikingów.
- Wikingowie, którzy żyli pomiędzy Jutlandią, Lofotami, Song, a Uppsalą nie wyglądali tak samo, czyli nie byli w 100% czystą nordycką rasą. W Skandynawii wówczas były dwa typy ludzi. Jeden to osoby wysokie, o białej skórze, o jasnych włosach, niebieskich oczach i pociągłej twarzy. Drugi typ to były osoby niższe, o ciemnej karnacji, o brązowych lub czarnych włosach, brązowych oczach i szerokiej twarzy - twierdzi historyk."
5
@AFA Przerwa im dobrze zrobi, również Messiemu.
7
@Popitek12 Dobra, róbcie screenshoty, wołajcie rodzinę, przyjaciół, znajomych - Popitek w końcu napisał prawdę!
5
@Who_you_mam Andrzeju nie denerwuj sie
1
@KamQiX Polecam panel Rockstara na GDC jakiś czas temu - właśnie poświęcony mechanice koni, projektowaniu jazdy etc.
5
@Kgorecki2500 postawił się @wpwelement , reszta jest historią
4
@Kapitan hawk Aż mi się przypomniał dawny i b. sławny komentarz jak ktoś wysnuł teorię, że za słabszą formę Cristiano Ronaldo odpowiadają jego dzieci i w sumie powinien je oddać by skupić się w pełni na grze :D
6
To kto dzisiaj ogląda ostatni mecz w tym roku jedynego i prawdziwego GOATA, czyli Lionela Andrésa Messiego Cuccittiniego?
0
@PizzerMan Podbijam!
2
@Popitek12 Cristi... a nie, czekaj. Iniesta? Co wygrałem?
3
@michal26 Miami, czyli w świecie GTA - Vice City
Swoją drogą liczę na jakiś easter egg nawiązujący do Messiego :)
2
@Kgorecki2500 Pewnie metro będzie robić za podobny system, może również jakaś taksówka etc.
10
@kuz No nie, akurat jeśli chodzi o Rockstara to wątpię. Poza tym to, że na powyższej mapie jest to wszystko zielone nijak będzie się miało do finalnej mapy, bo tak jak pisałem - to na razie jest oparte na leakach i trailerze, więc na stosunkowo małej ilości informacji. Tam na pewno dojdą jakieś miasta, miasteczka i inne, bogatsze w zawartość tereny.
Poza tym nawet jeśli - RDR2 też ma łąki i ogólnie 3/4 natury na mapie, a jest to jedna z najlepiej zaprojektowanych map w grach. Dlatego znowu, to co napisałem - myślę, że Rockstar zdecydowanie ogarnie bardzo ciekawy teren w GTA VI niezależnie jakie będzie to środowisko.
22
Ciekawe czy rzeczywiście ta mapa będzie aż tak duża i oczywiście na ile te porównania są prawdą. Tak czy inaczej raczej możemy być pewni, że niezależnie od rozmiaru mapa GTA VI będzie bardzo różnorodna i ciekawa - myślę, że po GTA V, gdzie mapa miała "nudne" momenty Rockstar już się nauczył jak zaprojektować mapę tak by była ciekawsza czego dowodem był RDR2.
PS. Abstrahując od samego rozmiary - zarys mapy GTA VI wydaje się być bardzo dokładny, bo jest oparty na leakach i trailerze.
twitter.com/Mankjus/status/1858334583378383022
2
Jakiś gość widział wersję alpha gry "Fable", którą porównał do Wiedźmina 3 z którego "Fable" ma dużo czerpać. Fajnie, mocno czekam :)
twitter.com/ZakkenKloot/status/1858632263761883513
2
@KamQiX Nawet stary @Luciano99 nie ma takiego alkoholu po którym bym się na to zgodził.
1
@Hajny Widać było pozytywne momenty zarówno w ofensywie jak i w defensywie.
1
@Encore Ale tam to już na pewno pokażemy wszystkim gdzie ich miejsce!
24
A co tutaj takie nastroje jakby polska piłka znowu się skompromitowała?
5
@MesQueUnClub96 i @Rust_Cohle
0
@kuz Też mam wrażenie, że to będzie 2026, ale zobaczymy. Ostatnio pojawiła się informacja, że Rockstar szuka testerów na nocki, więc w sumie pracują nad tą grą całą dobę, więc może się wyrobią :P
Moim zdaniem sporo będzie zależeć od kampanii marketingowej i potencjalnego trailera. Jeśli wypuszczą jeszcze w tym roku - 2025 jest bardzo prawdopodobny. Jeśli będą milczeć do końca roku - wtedy przesunięcie premiery jest dużo bardziej prawdopodobne.