30

@PatrykBarca A Valencia? A Rayo? A pierwsza połowa z Realem, gdzie nie szło i od razu poszła reakcja i zmiana Fermina na De Jonga?

2

Czy wiecie, że półmetrowa stopa Lewego wciąż nie jest większa od metrowego kciuka @jowita ?

0

@adamek20151 ale ja się zgadzam, ale życzenie kontuzji to już jest absurd...

5

@adamek20151 Weź odinstaluj przeglądarkę, social media, a najlepiej wyrzuć komputer i idź na terapię...

7

Dzisiaj słaby mecz w sumie całej drużyny. Totalnie nic nie wychodziło mimo prób. Trudno, takie mecze się zdarzają i będą zdarzać. Ale nic się nie dzieje, to normalne na przestrzeni całego sezonu. Lepiej mieć taki mecz teraz przy przewadze niż w ważniejszym meczu i na ważniejszym etapie sezonu.

Choć i tak mam wrażenie, że gdyby nie absurdalny błąd VAR (który powinniśmy jak najbardziej nagłaśniać), to mecz wyglądałby inaczej, bo do tego momentu graliśmy moim zdaniem naprawdę dobrze.

Teraz odpoczynek i za 2 tygodnie lecimy dalej, nadal mamy przewagę i nadal naszym obowiązkiem jest wierzyć w tę drużynę. Bo dali nam nieporównywalnie więcej powodów do optymizmu niż do pesymizmu.

PS. A niektórzy na La Bambie powinni się klasycznie wstydzić. Wstyd mi za kibiców, którzy m.in. bagatelizują formę Barcelony i jej dotychczasowe wyniki. Wam kury szczać prowadzić, a nie kibicować...

8

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15005470#comment-15005470

@RoberDzik Brawo mordo, mam nadzieje, że jesteś z siebie dumny...

1

@A4ron Tak, wyśmiewajcie Flicka... wstyd mi za takich "kibiców".

3

@ViscaelBarca2007 No brawo, w końcu ktoś to zauważył. Słaby mecz i tyle. To się zdarza i będzie zdarzać.

0

Fati bohaterem zostanie, róbcie screeny.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@kuz Ważne, że teraz mając 6 pkt. przewagi, a nie w innej sytuacji. Nie ma tragedii.

0

Pena najpierw sprieprzył, potem uratował. Niesamowity jest to bramkarz na swój sposób.

0

Dobrze weszliśmy w drugą połowę. Znowu. Oby klasycznie to przyniosło odpowiedni efekt.

0

@Encore To już jest problem ludzi, że są tacy głupi i mają tak wąskie postrzeganie rzeczywistości...

3

Nawet Flick się wk****ił i go Sorg odciąga od sędziego. To chyba najlepszy komentarz tego jak bardzo ujowa jest cała ta liga sędziowska...

1

@Encore Wiadomo, a tutaj już panika jakbyśmy mieli stratę do Realu... eh.

61

Ogłaszam, że nie ma żadnej nogi Lewego. Nogę Lewego wymyśliliście Wy, Madryciarze.

5

Ktoś niżej napisał coś w stylu "17 latka nie ma i nie ma wielkiej Barcy xD"

Jakim zawistnym człowiekiem trzeba być, to naprawdę to jest niesamowite. Czyli, że co, wszystkie inne mecze nieważne, bo grali z Yamalem? Na ch** to wyśmiewanie całej wielkiej pracy CAŁEJ drużyny? Przecież to logiczne, że słabe mecze w końcu będą - może to być właśnie taki mecz.

A moim zdaniem gra do tego prawdopodobnego ogromnego błędu VAR była dobra, potem to siadło i to nie jest głównie kwestia braku Yamala mimo oczywiście dużego osłabienia. Psychicznie siedliśmy i to znacznie, za dużo nerwów.

0

Dzisiaj zdecydowanie słabszy mecz prawie każdego w zespole i moim zdaniem to nie jest głównie kwestia braku Yamala - oczywiście to duże osłabienie, ale do tego wała było bardzo dobrze - właśnie po tym to siadło, głównie mam wrażenie psychicznie, a Sociedad poczuło krew.

Flick musi ogarnąć te dzieciaki w szatni, bo ewidentnie zaczęły się niepotrzebne nerwy. Jesteśmy w stanie to wygrać, tym bardziej jeśli wejdzie Olmo. Ale musimy grać zdecydowanie spokojniej, a nie takie nerwy jak pod koniec.

1

Na razie jakoś się nie martwię. Często jak pierwsze połowy są przeciętne, to druga jest zupełnie inna. Mam nadzieje, że dzisiaj będzie tak samo.

A jeśli będzie strata punktów - trudno. Na szczęście mamy margines błędu. Na spokojnie.

6

Perez pewnie dumny... :)

7

Nie no, im więcej powtórek tym większe prawdopodobieństwo potężnego wału. Powinniśmy tutaj prowadzić...

0

Moim zdaniem wyjaśnione, czubek buta jednak tam odrobinę wystawał. Odwołuję moje słowa - mimo wszystko jednak sędzia jeszcze nic nie od****ał.

EDIT: Z drugiej strony przedziwne ustawienie tak jakby Lewy miał gigantyczne buty. No nic, czekamy na więcej info.

1

A 11 minut temu pisałem, że sędzia dzisiaj coś od*****e. Nie sądziłem jednak, że tak szybko to się ziści :)

2

@Perez wyjdź z tego pokoju VAR, w tej chwili

0

@KrwawiaceoczyVEB Fatalny to Ty jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Jakchcesz No pewnie mordo, bliczkiem najlepiej, szczegóły na priv

3

@Jakchcesz Zrobimy tak, weź wyślij mi 100 zł i ja za Ciebie postawie ok?

2

@Michal0318 Nawet jeśli to i tak mamy jakiś tam margines błędu. Na spokojnie :)

1

@Bulbulator a koń chociaż zwalony?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?