2

Jest i ON!

twitter.com/BarcaTimes/status/1878552172767429110

6

Jestem niezwykle dumny nie tyle z tych 5 bramek, ale z tego jak zajebiście ta drużyna zareagowała na granie w 10. Real nie miał w zasadzie wielu sytuacji, coś niesamowitego.

4

Pena pierwszy skład do końca sezonu w najwazniejszych meczach i nawet z tym nie handlujcie mimo całej sympatii i pozytywnych cech Wojtka.

5

Na razie powiedziałbym, że wygląda to naprawdę nieźle jak na grę w 10 przeciwko Realowi. Nie mają za bardzo sytuacji mimo posiadania piłki, co jest oczywiste. Oby tak zostało, bo jak będzie 3:5 do 85 minuty, to ja tutaj widzę zaraz remis.

5

Teraz muszą pójść za ciosem, nie ma mowy o żadnym rozluźnieniu, czy odpuszczaniu i trzymaniu wyniku, bo zaraz będzie 4:4.

Lecimy po jak najwyższy wynik i jak największy spokój, oby drużyna również tak do tego podeszła.

7

@NeroTFP1 @Lionel_Messi10 No i obyście mieli rację :)
@Messibestplayerintheworld Więcej, dolicz jeszcze liniowych i VAR

8

Czy tylko ja mam dzisiaj dość negatywne odczucia co do wyniku El Clasico i mam wrażenie, że:
- zagramy ogólnie niezły/dobry mecz
- ale z porażającą nieskutecznością i brakiem odpowiedniej koncentracji w obronie w paru najważniejszych momentach
- co Real wykorzysta, bo nie zagrają już tak naiwnie jak na Bernabeu
- będą dużo bardziej zmotywowani
- co wszystko będzie skutkować porażką 2:1/3:1

1

@michal26 A nie wiem, jak dla mnie nie wygląda na zmanipulowane, bo tło jest w każdej klatce płynne. Ale jeśli jest zmanipulowane - to obrzydliwa sprawa i nie pochwalam.

1

@davidek1997 Podbijam

5

@Popitek12 Cole Palmer

2

@FcPortoFan1999 Filmik to on ma przygotowany od miesiąca, teraz pewnie leży gdzieś narąbany pod stodołą, a @Kessie i reszta mają po raz pierwszy od lat wolny weekend.

2

@Marian_Pazdzioch Nie gadaj!

16

A co tutaj taka atmosfera jakby @Luciano99 wygrał Złotą Piłkę?

7

@Kessie znam się na tym, podaj pls hasło to Ci to ogarnę

1

@tomek8756 Dlaczego chcesz popsuć zbyt dużym ciężarem tak piękne auto?

0

@TheNekro94 Jasne, jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@soczeq
@JimMorrisonFCB - często bardzo wyważone opinie, unika niepotrzebnych dyskusji i niezależnie od tematu utrzymuje odpowiedni szacunek do jakiejkolwiek osoby. W tych aspektach mocno mnie i wielu innych przerasta swoją mądrością, podobnie jak @NeroTFP1

@Rastafarnianin Kapitalna seria malarska (i nie tylko), która bardzo wzbogaca La Bambę i sporadyczne, acz wg. mnie bardzo trafne, krótkie komentarze na tematy światopoglądowe.

@Luciano99 Dobry humor i jak dla mnie świetne uniwersum stworzone przez największego z prezesów i biznesmenów jakich urodziła La Bamba.

1

@LOPEZ16 dzień dobry na klatce mówił

5

@Kessie A tu cyk, 5 pkt. poszło na @AFA

3

@Popitek12 Kto bardziej bezsensu drze jape, Dziki Trener czy Vinicius?

2

@Popitek12 Ale to nie do mnie tak, do mnie nie
@Encore W sumie obojętne :)

9

@MesQueUnClub96 Jeszcze jak!
@Danny Gaucho Podobno @Luciano99 zainwestował w 20 komputerów z Intel Pentium 200 MHz, zupełnie nie wiem po uj, ale przynajmniej @Kessie w końcu zobaczył śnieg w DSJ

5

Złota Piłka FCBarca.com 2024
Twoja odpowiedź została zapisana.

2

@Kgorecki2500 Jak tylko wypełnią świat i całą grę odpowiednią zawartością, to nie widzę problemu.

0

@vangoor @TheNekro94 To odważny zawodnik i jemu jakieś tam incognito nie są potrzebne

1

@vangoor A wszystkie pewnie "takie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@TheNekro94 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Fajny detal w trailerze :)

twitter.com/GTAVI_Countdown/status/1877024047420101019

2

Zakładając, że informacje od MD są prawdziwe, to jeśli Araujo mając 25 lat, będąc w świetnym wieku dla piłkarza i będąc przymierzanym non stop do opaski kapitańskiej twierdzi, że się wypalił to coś jest tutaj mocno nie tak z jego psychiką.

Przeskakiwanie nad herbem, ale jeśli chodzi i kontrakt i wzięcie na siebie odpowiedzialności godnej dojrzałego zawodnika to nie do mnie tak, do mnie nie.

Duży talent, ale nie chcę w tej drużynie piłkarzy z tak chwiejnym charakterem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?