macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jest i ON!
twitter.com/BarcaTimes/status/1878552172767429110
6
Jestem niezwykle dumny nie tyle z tych 5 bramek, ale z tego jak zajebiście ta drużyna zareagowała na granie w 10. Real nie miał w zasadzie wielu sytuacji, coś niesamowitego.
4
Pena pierwszy skład do końca sezonu w najwazniejszych meczach i nawet z tym nie handlujcie mimo całej sympatii i pozytywnych cech Wojtka.
5
Na razie powiedziałbym, że wygląda to naprawdę nieźle jak na grę w 10 przeciwko Realowi. Nie mają za bardzo sytuacji mimo posiadania piłki, co jest oczywiste. Oby tak zostało, bo jak będzie 3:5 do 85 minuty, to ja tutaj widzę zaraz remis.
5
Teraz muszą pójść za ciosem, nie ma mowy o żadnym rozluźnieniu, czy odpuszczaniu i trzymaniu wyniku, bo zaraz będzie 4:4.
Lecimy po jak najwyższy wynik i jak największy spokój, oby drużyna również tak do tego podeszła.
0
@FCB_dimiC https://giphy.com/gifs/4baoNZ5Qo8dX2
7
@NeroTFP1 @Lionel_Messi10 No i obyście mieli rację :)
@Messibestplayerintheworld Więcej, dolicz jeszcze liniowych i VAR
8
Czy tylko ja mam dzisiaj dość negatywne odczucia co do wyniku El Clasico i mam wrażenie, że:
- zagramy ogólnie niezły/dobry mecz
- ale z porażającą nieskutecznością i brakiem odpowiedniej koncentracji w obronie w paru najważniejszych momentach
- co Real wykorzysta, bo nie zagrają już tak naiwnie jak na Bernabeu
- będą dużo bardziej zmotywowani
- co wszystko będzie skutkować porażką 2:1/3:1
1
@michal26 A nie wiem, jak dla mnie nie wygląda na zmanipulowane, bo tło jest w każdej klatce płynne. Ale jeśli jest zmanipulowane - to obrzydliwa sprawa i nie pochwalam.
1
@davidek1997 Podbijam
5
@Popitek12 Cole Palmer
2
@FcPortoFan1999 Filmik to on ma przygotowany od miesiąca, teraz pewnie leży gdzieś narąbany pod stodołą, a @Kessie i reszta mają po raz pierwszy od lat wolny weekend.
2
@Marian_Pazdzioch Nie gadaj!
16
A co tutaj taka atmosfera jakby @Luciano99 wygrał Złotą Piłkę?
7
@Kessie znam się na tym, podaj pls hasło to Ci to ogarnę
1
@tomek8756 Dlaczego chcesz popsuć zbyt dużym ciężarem tak piękne auto?
0
@TheNekro94 Jasne, jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@soczeq
@JimMorrisonFCB - często bardzo wyważone opinie, unika niepotrzebnych dyskusji i niezależnie od tematu utrzymuje odpowiedni szacunek do jakiejkolwiek osoby. W tych aspektach mocno mnie i wielu innych przerasta swoją mądrością, podobnie jak @NeroTFP1
@Rastafarnianin Kapitalna seria malarska (i nie tylko), która bardzo wzbogaca La Bambę i sporadyczne, acz wg. mnie bardzo trafne, krótkie komentarze na tematy światopoglądowe.
@Luciano99 Dobry humor i jak dla mnie świetne uniwersum stworzone przez największego z prezesów i biznesmenów jakich urodziła La Bamba.
1
@LOPEZ16 dzień dobry na klatce mówił
5
@Kessie A tu cyk, 5 pkt. poszło na @AFA
3
@Popitek12 Kto bardziej bezsensu drze jape, Dziki Trener czy Vinicius?
2
@Popitek12 Ale to nie do mnie tak, do mnie nie
@Encore W sumie obojętne :)
9
@MesQueUnClub96 Jeszcze jak!
@Danny Gaucho Podobno @Luciano99 zainwestował w 20 komputerów z Intel Pentium 200 MHz, zupełnie nie wiem po uj, ale przynajmniej @Kessie w końcu zobaczył śnieg w DSJ
5
Złota Piłka FCBarca.com 2024
Twoja odpowiedź została zapisana.
2
@Kgorecki2500 Jak tylko wypełnią świat i całą grę odpowiednią zawartością, to nie widzę problemu.
0
@vangoor @TheNekro94 To odważny zawodnik i jemu jakieś tam incognito nie są potrzebne
1
@vangoor A wszystkie pewnie "takie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@TheNekro94 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Fajny detal w trailerze :)
twitter.com/GTAVI_Countdown/status/1877024047420101019
2
Zakładając, że informacje od MD są prawdziwe, to jeśli Araujo mając 25 lat, będąc w świetnym wieku dla piłkarza i będąc przymierzanym non stop do opaski kapitańskiej twierdzi, że się wypalił to coś jest tutaj mocno nie tak z jego psychiką.
Przeskakiwanie nad herbem, ale jeśli chodzi i kontrakt i wzięcie na siebie odpowiedzialności godnej dojrzałego zawodnika to nie do mnie tak, do mnie nie.
Duży talent, ale nie chcę w tej drużynie piłkarzy z tak chwiejnym charakterem.