0

@mekston Nie skróci, bo dzisiaj Valladolid robi niespodziankę. Zamykam.

1

Jeden z najbardziej lubianych przeze mnie znanych osób. Najlepszego!

twitter.com/lata8290/status/1883071064126992720

2

@Encore Mocno, ale trafnie o Realu Enkor

0

Ale naprawdę szokujące to jest jak City z drużyny przepięknie grającej stało się drużyną tak nieporadną i dość mało kreatywną. Tam nie tylko sam Guardiola ma potężny kryzys, ale moim zdaniem jednym z głównych powodów są nietrafione transfery - przynajmniej jak na razie.

1

Aż szkoda mi chłopa szczerze mówiąc...

4

No cóż City, jak to mówią: raz pod wozem, a raz pod wozem.

2

@Kgorecki2500 Szanuję w uj! Jako promocję napisałbym jeszcze o This War of Mine, które jakiś czas temu weszło do kanonu opcjonalnych treści, które można omawiać w szkołach :)

1

Co śmiechłem :v

twitter.com/AntyKonfiarz/status/1881987014545072269

4

@Luciano99 Jak mi w końcu zapłacisz za stronę zakładu, którą Ci ogarnąłem to nie będzie kablowania. Przysięgam na @Kessiego.

1

1

@SergioBusquets5 Też mam wrażenie, że może wyjść z tego naprawdę dobra gra. Ubisoft gra o wszystko. Ale wielu grzechów Ubisoftu gracze nie wybaczą, więc i tak dostanie się Assasynowi od wielu, właśnie przez Ubi.

twitter.com/stephentotilo/status/1882477465047839213

1

@tomek8756 Dla mnie chyba jednak Paweł Kozioł

7

@fart Ale już jako Janusz123, który ogląda tę stronę od dawna i kibicuje Barcelonie od 60 lat.

7

@Popitek12 Tym Polakiem co wisi kase i nie umie gadać po angielsku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kgorecki2500 Kto to k***a jest?

3

@JordiAlbion Ta biała jednak trochę bardziej IMO

14

@wpwelement no i dokładnie tak szybkiej reakcji oczekujemy jak pojawi się kiedyś jakiś biały uciekinier z Tworek w prześcieradle z tym brzydkim herbem gorszej części Madrytu.

10

@Roobo W Polsce to wszystko co dobre musimy niszczyć. Każdy pomnik. Papieża, Solidarność, jakikolwiek sukces narodowy, Lewandowskiego - każdemu się dostaje. Teraz WOŚP. Co za wstyd dla tego narodu. Każdy kto przykłada rękę do aż takiej krytyki WOŚP jest dla mnie niezwykle odpychającym człowiekiem, którego nigdy nie chciałbym znać. Jeden wielki wstyd, bo WOŚP pomógł tak wielu osobom, że każde potencjalne błędy (które i tak nie są w 100% udowodnione) nikną w obliczu pomocy tej fundacji. I każdy kto przykłada rękę do zburzenia tego pomnika jest dla mnie wstydem dla całego społeczeństwa.

1

@Bocheno1 przeje*

16

@Luciano99 @jowita tak tylko oznaczam

2

@Kapitan hawk ja p****e, jaka to jest sekta...

0

@PizzerMan klasycznie zatem zdrówka!

17

@Kgorecki2500 To jest niesamowite, że kampania Trzaskowskiego jest na naprawdę żenującym poziomie, a i tak praktycznie nikt nie ma z nim szans jak na razie. Samego Trzaskowskiego całkiem lubię i moim zdaniem będzie dobrze prezentować ten kraj (dobra prezencja, brak skrajności, świetny angielski, raczej szanowany za granicą), ale wielokrotnie miałem ciarki żenady patrząc na jego social media i prowadzenie kampanii.

45

Niech tylko odpadnięcie gówniary z paletkom nie odwiedzie Was od faktu, że Real Madryt to najbardziej propagandowy, bezczelny i pozorny klub w historii.

0

@FioletoweOczy Żenujące...

0

@PizzerMan Dzisiaj bardziej produktywnie, mimo że wciąż trochę mi się nie chce. Ale jutro piątek, piąteczek, piątunio to trochę będzie więcej oddechu. A u Ciebie jak zdrówko, lepiej chociaż trochę?

11

Odpadnięcie City z LM w tym momencie to będzie ultra kompromitacja, aż to jest szokujące co się stało z tym zespołem.

1

@Worny Chyba wszystko po trochu - Savinho moim zdaniem to taki trochę Dembele - skill jest, ale podejmuje idiotyczne decyzje i często w głupi sposób traci piłkę.

0

Przykro trochę patrzeć na to City. Z zespołu grającego najpiękniej i najlepiej na świecie stali się totalnie nieporadni i niechlujni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?