3

@13th Tzw. rozwój osobisty. Daje 5 lat i @Luciano99 będzie w gronie 100 najbardziej wpływowych Polaków.

@FCB_dimiC 16,99 zł. Absurdalna cena, ale za jakość się płaci. Jak mi w końcu zapłaci za stronę to kupię.

14

Tymczasem oficjalnie @Luciano99 rozwija swój biznes i zaczyna w końcu robić w branży, która jest jego największą pasją, czyli w branży alkoholowej. Wino "Don Luciano" dostępne w marketach sieci Kaufland - chodzą plotki, że tylko jego stary jest w stanie wypić cały kieliszek, resztę składa już po pierwszym łyku i to nie tylko ze względu na ilość alkoholu, ale też na ilość siarczanów w tym wybitnym trunku.

Na razie się boję. Ale przyjdzie czas na degustację.

https://zapodaj.net/plik-EI41WvanM6

1

@norbi77 Mobilna jest bardzo źle zoptymalizowana. Na poprzednim telefonie nie dało się korzystać, dopiero na flagowcu chodzi normalnie. A powinna ofc na prawie wszystkich.

1

@Safrani Inspiracja obrazami Chełmońskiego widzę wjechała na pełnej. Czekam bardzo!

1

@misterio Taktyk na później!

7

@barcelonaLM ulubieni sędziowie? Hiszpańscy.

6

@Eklerek Jeszcze Elona Muska brakuje i mamy komplet.

1

@FCB_dimiC Wzajemnie skarbie!

2

@PizzerMan Cieszę się, że lepiej. Oby jutro było jeszcze lepiej!

0

@PizzerMan Dzisiaj na spokojnie, a jak tam u Ciebie zdrówko?

1

@arasz1819 No właśnie moim zdaniem to jest kwestia braku Grada d’Animació, którzy prowadzili doping za którym szedł cały stadion. Ogólnie to trochę źle świadczy o reszcie, że bez pewnej grupy kibiców jest taka stypa...

2

@Mitch_Atleta A idź pan w uj z tym Montujic... tam da się zrobić dobry doping co było widoczne np. w starciach z Bayernem czy PSG w poprzednim sezonie, ale Laporta powinien przywrócić Grada d’Animació, bo jest żenująco...

1

@Culer9002 Ja p****e...

5

Ja tak tylko przypomnę, że jesteśmy najbardziej bramkostrzelną drużyną Europy mając najwięcej bramek w Lidze Mistrzów i La Lidze, mimo że marnujemy również najwięcej ze wszystkich drużyn przy kreowaniu największej ilości sytuacji.

Mijają, dni, tygodnie, miesiące, a wciąż rozwala to głowę. Z jednej strony martwi, ale z drugiej jest to niezwykle imponujące, napawa mnie dumą i wielką wiarą w ten zespół.

8

@Michael24 Nieporównywalnie większa presja, wojny z Mourinho, niewygodny Rosell i kiepskie stosunki pomiędzy Guardiolą, a Rosellem, ogólne wypalenie ze względu na wyżej wymienione czynniki. To nie jest dziwne, że Pep tutaj był tylko 4 lata i uważam, że ciężko będzie mieć w tym klubie trenera dłużej niż ok. 5 lat.

5

@GigiAmoroso Jeden z najbardziej niedocenianych zawodników - również przeze mnie. Modrica bardzo lubię i szanuję, ale były momenty, że Rakitic odwalał większość roboty w Chorwacji, a śmietankę spijał Modric.

15

@clyde Idiotyczny pomysł. Zamykam.

2

@MesQueUnClub_87 Po powtórkach widzę, że głównie Araujo tak robił - mega to irytowało podczas oglądania.

1

@Ojciec5tkidzieci Dokładnie tak będzie.

3

Ciekawe czy Montuijc dzisiaj znów będzie tak żenujące jak ostatnio... oby nie. Istnieje szansa, że meczu nie obejrzę, a i tak może będę głośniej kibicować od tych co będą na stadionie. Ale oby nie...

5

@Kgorecki2500 A ja wnioskuję o przywrócenie tych, to był dopiero GOAT!
https://pysznosci-pl.wpcdn.pl/img/2023/05/Projekt-bez-tytulu11-1.jpg

2

@barcanawieki Wtedy ukazało się GTA 5, też 17-go września, więc popsuję tę zabawę sceptycyzmem i powiem, że moim zdaniem bardziej po prostu zostawili premierę GTA 5 i zmienili tylko cyferkę przy "GTA" :D

1

@esem91 Na pełnej i ciśniemy z Nimi, na mięciutko. Jesteśmy Barceloną, a nie k***a jakimś Realem...

1

@Kgorecki2500 Powodzenia!

15

La Bamba dziś o 21

twitter.com/TrollFootball/status/1884596965243326522

3

@FCB_dimiC 70 groszy u @Luciano99 na zakładzie, ale w niedziele i święta ta kwota wzrasta do 90 groszy

2

@MesQueUnClub96 przecież my gadamy z Tobą cały czas ziomuś

0

@Cochise Cóż, moim zdaniem ciężko o lepsze ujęcie i lepszą plastykę zdjęcia, które daje efekt aż tak malarski, nie mówiąc już o świetle. Ale co kto lubi :)

Polecam zobaczyć inne jego zdjęcia - historyczny i bardzo ceniony fotograf.

5

Uwielbiam zdjęcia Chrisa Niedenthala. Zainteresowanym polecam zrobić research, bardzo ciekawa postać.

https://chrisniedenthal.com/pl

twitter.com/PicturesSoc/status/1732023008754126928

3

@Yoshi94 Najlepsza partia wszech czasów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?