3

1

Będzie 0:2 zaraz, spokojnie :)

26

@July_6_BcN Real Madryt myśli, że ADHD to przyciski na padzie

36

@July_6_BcN Real Madryt myśli, że @Luciano99 nie jest alkoholikiem

3

@MesQueUnClub96 Założenie konta by pisać na La Bambie

6

Tebas w końcu z sensem, świat się kończy...

1

@Jakchcesz Na bank to ktoś z La Bamby

2

@Kazragore Jak nie było oficjalnie powiedziane jak na grafikach i trailerze jest "coming 2025"?

1

Możliwe, że dzisiaj dowiemy się o przesunięciu GTA VI na 2026, lub o wciąż planach na 2025, a co za tym idzie niedługo powinny wjechać jakieś nowe materiały z gry.

twitter.com/GTAVI_Countdown/status/1887365607362076962

1

@Bobo25 bede rzigoł

5

Śmiechłem :v

twitter.com/Nocny_Pingwin/status/1887367365957988845

0

@michal26 Snookerzysta ma 2x tyle lat, więc ciężko byłoby pomylić :D

2

@joloskyy Ja kupowałem w sieciówce "Yes" i było git, pierścionek służy i wciąż jest ładny, a minęło parę lat.

1

@comtedurgell Oby tak samo się stało z naszym "ulubionym" klubem z Madrytu

16

@Criss18Barca Współczuję :/

1

@Encore Jakoś tak...

0

@Gibbon_FCB A to można mieć jeszcze więcej farta? Może w końcu zaczęliby grać jak na tak wielki klub i świetny skład przystało i zaczęliby dawać frajdę swoją grą... tak tylko mówię.

6

@Jakchcesz Najlepszą odpowiedź już znamy, można się rozejść.

3

@Encore Poniekąd wszyscy mają racje. Jedno wpływa na drugie i odwrotnie.

57

Real Madryt uczy mnie, że w robocie to można w sumie się op***ać przez 3/4 czasu, ale wystarczy 1/4 nieco większego zaangażowania i przy ogromnej dozie szczęścia można osiągnąć najwyższe szczyty pod względem wyników.

Plotki mówią, że podobną maksymą kieruje się @Luciano99, z tym że on op***la się przez cały czas i nie ma w ogóle szczęścia.

30

Niech kolejny fart Realu nie odwiedzie Was od faktu, że Celta Vigo powinna grać dalej, a Real Madryt to najbardziej propagandowy, bezczelny i pozorny klub w historii.

1

@patrickjacob Taktyk

20

@Ryoumen Ten Soto Grado to game changer

1

@DragonxNF Prosiłbym też o oznaczanie!

3

@arasz1819 Ja już nawet nie odpisuje, ręce opadają...

2

@Luciano99 I cyk zaraz 10 etapowa rekrutacja wśród użytkowników La Bamby by mieć ten zaszczyt, by zapie***ać u Lucka 12h dziennie, ale za to bez wypłaty.

0

@MessiForeverTheBest Dobrze, że chociaż kopanie piłkarzy Getafe jest REALne.

16

@Commando Jednak wolę myśleć w Unii o nakrętkach do butelek niż z kimś takim jak Musk kolonizować Marsa. Odpycha mnie od odklejonych, skrajnych i wyniosłych osób, a Musk już jedzie ostro po bandzie.

Podejrzewam, że w USA za śmiesznego duetu Trump & Musk będzie podobnie jak w przypadku Brexitu. Mądrzy po szkodzie. No, ale zobaczymy.

6

@Cule2013 Flip i Flap

27

Co za przepiękny komentarz :D

twitter.com/Obiektywny07/status/1886869793501777935

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?