macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Luciano99 @AFA @Bocheno1 opinia?
1
Będzie 0:2 zaraz, spokojnie :)
26
@July_6_BcN Real Madryt myśli, że ADHD to przyciski na padzie
36
@July_6_BcN Real Madryt myśli, że @Luciano99 nie jest alkoholikiem
3
@MesQueUnClub96 Założenie konta by pisać na La Bambie
6
Tebas w końcu z sensem, świat się kończy...
1
@Jakchcesz Na bank to ktoś z La Bamby
2
@Kazragore Jak nie było oficjalnie powiedziane jak na grafikach i trailerze jest "coming 2025"?
1
Możliwe, że dzisiaj dowiemy się o przesunięciu GTA VI na 2026, lub o wciąż planach na 2025, a co za tym idzie niedługo powinny wjechać jakieś nowe materiały z gry.
twitter.com/GTAVI_Countdown/status/1887365607362076962
1
@Bobo25 bede rzigoł
5
Śmiechłem :v
twitter.com/Nocny_Pingwin/status/1887367365957988845
0
@michal26 Snookerzysta ma 2x tyle lat, więc ciężko byłoby pomylić :D
2
@joloskyy Ja kupowałem w sieciówce "Yes" i było git, pierścionek służy i wciąż jest ładny, a minęło parę lat.
1
@comtedurgell Oby tak samo się stało z naszym "ulubionym" klubem z Madrytu
16
@Criss18Barca Współczuję :/
1
@Encore Jakoś tak...
0
@Gibbon_FCB A to można mieć jeszcze więcej farta? Może w końcu zaczęliby grać jak na tak wielki klub i świetny skład przystało i zaczęliby dawać frajdę swoją grą... tak tylko mówię.
6
@Jakchcesz Najlepszą odpowiedź już znamy, można się rozejść.
3
@Encore Poniekąd wszyscy mają racje. Jedno wpływa na drugie i odwrotnie.
57
Real Madryt uczy mnie, że w robocie to można w sumie się op***ać przez 3/4 czasu, ale wystarczy 1/4 nieco większego zaangażowania i przy ogromnej dozie szczęścia można osiągnąć najwyższe szczyty pod względem wyników.
Plotki mówią, że podobną maksymą kieruje się @Luciano99, z tym że on op***la się przez cały czas i nie ma w ogóle szczęścia.
30
Niech kolejny fart Realu nie odwiedzie Was od faktu, że Celta Vigo powinna grać dalej, a Real Madryt to najbardziej propagandowy, bezczelny i pozorny klub w historii.
1
@patrickjacob Taktyk
20
@Ryoumen Ten Soto Grado to game changer
1
@DragonxNF Prosiłbym też o oznaczanie!
3
@arasz1819 Ja już nawet nie odpisuje, ręce opadają...
2
@Luciano99 I cyk zaraz 10 etapowa rekrutacja wśród użytkowników La Bamby by mieć ten zaszczyt, by zapie***ać u Lucka 12h dziennie, ale za to bez wypłaty.
0
@MessiForeverTheBest Dobrze, że chociaż kopanie piłkarzy Getafe jest REALne.
16
@Commando Jednak wolę myśleć w Unii o nakrętkach do butelek niż z kimś takim jak Musk kolonizować Marsa. Odpycha mnie od odklejonych, skrajnych i wyniosłych osób, a Musk już jedzie ostro po bandzie.
Podejrzewam, że w USA za śmiesznego duetu Trump & Musk będzie podobnie jak w przypadku Brexitu. Mądrzy po szkodzie. No, ale zobaczymy.
6
@Cule2013 Flip i Flap
27
Co za przepiękny komentarz :D
twitter.com/Obiektywny07/status/1886869793501777935