macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Co za fart :D
Ale uj, nie tylko Real powinien mieć monopol na farta...
1
Znowu dla mnie to jest karny :D
1
Ogólnie bardzo przeciętny mecz Barcelony i mam wrażenie, że trochę to wynika paradoksalnie z tego tygodnia przerwy przez co drużyna musi się ponownie wdrożyć w rytm meczowy. Ale ten tydzień przerwy zaprocentuje później, w dalszej części sezonu.
Oby tylko 3 pkt. udało się zdobyć i zapomnieć.
19
Yamal dramatyczny dzisiaj. Ale to jest jeden z tych zawodników, że mimo irytacji zdecydowanie wybaczam, głównie ze względu na wiek. Większa koncentracja i większa równomierność w takich meczach przyjdzie z wiekiem, spokojnie.
14
Ciekawe, czy na rm.pl powołają się na Archivo VAR, czy jednak w tym wypadku nie co będzie mówić, że traktują ten portal wybiórczo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem, choć się domyślam.
0
@michal26 Możliwe, tej drugiej sytuacji jeszcze nie ogarnąłem.
8
Ale Wiśniowski przepięknie to wyjaśnił względem tego spalonego, brawo.
0
@Rifek https://sport.tvp.pl/85004272/w-polskim-wydaniu-przepisow-gry-jest-istotny-blad-wyjasniamy-przepis-o-spalonym
7
Dobra, macie. Wszystko ładnie wytłumaczone. Jeśli chodzi o to, to ma to sens:
https://sport.tvp.pl/85004272/w-polskim-wydaniu-przepisow-gry-jest-istotny-blad-wyjasniamy-przepis-o-spalonym
0
Ma ktoś gdzieś ten przepis? Chętnie poczytałbym.
4
Nie ogarniam tych piłkarskich przepisów... ale co środowisko Realu będzie ryczeć to w sumie warto było.
6
Ale teraz okradli Rayo szczerze mówiąc...
5
Protip jak rozpoznać debila:
1. Każdy kto będzie twierdzić, że ten karny był nieprawidłowy.
1
Za takie coś nie dostaliśmy karnego na Kounde z Getafe, a również powinniśmy.
3
Dla mnie to jest karny...
2
Dobra, póki co zmarnowane sytuacje mnie nie zaczynają wk***ać widząc, że gramy naprawdę dobrze. Ale zobaczymy jak będzie w jakiejś 80 minucie :D
1
Yamal dzisiaj IMO trochę nieskoncentrowany. Oby się trochę poprawił. Ale póki co Rayo tak za bardzo nie istnieje.
1
@Marian_Pazdzioch Co więcej nie zarabiasz nawet ułamka tego co Kounde i robisz klasycznie dla tego szefa nieroba.
Miłego tygodnia!
1
@joloskyy To poczytaj sobie jego wypowiedzi, które są tak niekonsekwentne, że szok.
25
Co k***a? Mam nadzieje, że to tylko jakaś nieprawdziwa plota...
twitter.com/BarcaTimes/status/1891541381685850370
2
@Safrani A mi to zupełnie nie przeszkadza, co więcej: czasem zdecydowanie jest w tych oznaczeniach dla mnie coś interesującego.
2
@joloskyy Haha, zawsze musi się znaleźć jakiś typ, który uważa się lepszy od innych ze swoim "wysublimowanym" poczuciem humoru żeby tylko dać znać, że wszystkie żarty są słabe :v
Faktycznie, to co napisałeś jest w sumie najśmieszniejsze.
7
Komentarz usunięty
16
Fajna nitka pokazująca to jakim internet jest śmiesznym, a zarazem absurdalnie toksycznym miejscem.
twitter.com/slutonomicon/status/1891352361702158394
1
@Rupert_Haubica Niedługo w Barcelonie też częściej będzie +40C przez kwestie globalnego ocieplenia :/
0
@colossus Still better than rm.pl
37
Niech absurdalny i bezczelny do granic możliwości płacz Realu Madryt o sędziowanie oraz fakt, że dziś nasza FC Barcelona może ponownie być liderem La Liga nie odwiodą Was od faktu, że Real Madryt to najbardziej propagandowy, bezczelny i pozorny klub w historii piłki nożnej.
Miłego dnia cules i lecimy na pełnej o 21!
3
Oby Atletico za 10 min. też poszło w ślady tej gorszej części Madrytu.
10
Kontrowersyjna opinia: bez Viniciusa Real byłby lepszy, bo bardziej zbilansowany.
2
@norbi77 Ale faul na Kounde z Getafe? No cóż, trzeba było grać lepiej!