3

Co za fart :D
Ale uj, nie tylko Real powinien mieć monopol na farta...

1

Znowu dla mnie to jest karny :D

1

Ogólnie bardzo przeciętny mecz Barcelony i mam wrażenie, że trochę to wynika paradoksalnie z tego tygodnia przerwy przez co drużyna musi się ponownie wdrożyć w rytm meczowy. Ale ten tydzień przerwy zaprocentuje później, w dalszej części sezonu.

Oby tylko 3 pkt. udało się zdobyć i zapomnieć.

19

Yamal dramatyczny dzisiaj. Ale to jest jeden z tych zawodników, że mimo irytacji zdecydowanie wybaczam, głównie ze względu na wiek. Większa koncentracja i większa równomierność w takich meczach przyjdzie z wiekiem, spokojnie.

14

Ciekawe, czy na rm.pl powołają się na Archivo VAR, czy jednak w tym wypadku nie co będzie mówić, że traktują ten portal wybiórczo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem, choć się domyślam.

0

@michal26 Możliwe, tej drugiej sytuacji jeszcze nie ogarnąłem.

8

Ale Wiśniowski przepięknie to wyjaśnił względem tego spalonego, brawo.

7

Dobra, macie. Wszystko ładnie wytłumaczone. Jeśli chodzi o to, to ma to sens:

https://sport.tvp.pl/85004272/w-polskim-wydaniu-przepisow-gry-jest-istotny-blad-wyjasniamy-przepis-o-spalonym

0

Ma ktoś gdzieś ten przepis? Chętnie poczytałbym.

4

Nie ogarniam tych piłkarskich przepisów... ale co środowisko Realu będzie ryczeć to w sumie warto było.

6

Ale teraz okradli Rayo szczerze mówiąc...

5

Protip jak rozpoznać debila:
1. Każdy kto będzie twierdzić, że ten karny był nieprawidłowy.

1

Za takie coś nie dostaliśmy karnego na Kounde z Getafe, a również powinniśmy.

3

Dla mnie to jest karny...

2

Dobra, póki co zmarnowane sytuacje mnie nie zaczynają wk***ać widząc, że gramy naprawdę dobrze. Ale zobaczymy jak będzie w jakiejś 80 minucie :D

1

Yamal dzisiaj IMO trochę nieskoncentrowany. Oby się trochę poprawił. Ale póki co Rayo tak za bardzo nie istnieje.

1

@Marian_Pazdzioch Co więcej nie zarabiasz nawet ułamka tego co Kounde i robisz klasycznie dla tego szefa nieroba.

Miłego tygodnia!

1

@joloskyy To poczytaj sobie jego wypowiedzi, które są tak niekonsekwentne, że szok.

25

Co k***a? Mam nadzieje, że to tylko jakaś nieprawdziwa plota...

twitter.com/BarcaTimes/status/1891541381685850370

2

@Safrani A mi to zupełnie nie przeszkadza, co więcej: czasem zdecydowanie jest w tych oznaczeniach dla mnie coś interesującego.

2

@joloskyy Haha, zawsze musi się znaleźć jakiś typ, który uważa się lepszy od innych ze swoim "wysublimowanym" poczuciem humoru żeby tylko dać znać, że wszystkie żarty są słabe :v

Faktycznie, to co napisałeś jest w sumie najśmieszniejsze.

7

Komentarz usunięty

16

Fajna nitka pokazująca to jakim internet jest śmiesznym, a zarazem absurdalnie toksycznym miejscem.

twitter.com/slutonomicon/status/1891352361702158394

1

@Rupert_Haubica Niedługo w Barcelonie też częściej będzie +40C przez kwestie globalnego ocieplenia :/

0

@colossus Still better than rm.pl

37

Niech absurdalny i bezczelny do granic możliwości płacz Realu Madryt o sędziowanie oraz fakt, że dziś nasza FC Barcelona może ponownie być liderem La Liga nie odwiodą Was od faktu, że Real Madryt to najbardziej propagandowy, bezczelny i pozorny klub w historii piłki nożnej.

Miłego dnia cules i lecimy na pełnej o 21!

3

Oby Atletico za 10 min. też poszło w ślady tej gorszej części Madrytu.

10

Kontrowersyjna opinia: bez Viniciusa Real byłby lepszy, bo bardziej zbilansowany.

2

@norbi77 Ale faul na Kounde z Getafe? No cóż, trzeba było grać lepiej!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?