8

Sanah wypuściła kolejną muzyczną wersję wiersza, tym razem "Jesienią" Konopnickiej z zespołem Mazowsze.



Mimo, że na co dzień mój gust muzyczny jest totalnie inny, to naprawdę ciężko nie docenić tego co robi Sanah i jak za pomocą jej twórczości przemyca znane dzieła polskich pisarzy, tym bardziej w wersjach z innymi twórcami.

Muzycznie utwór też moim zdaniem bardzo spoko - czuć nasz folklor.

Poza tym rozkmina: Podsiadło był w Cyberpunku, to w sumie dlaczego Sanah nie mogłaby być w Wiedźminie? Idealnie tam pasuje. Redzi, gotujcie!

6

Monolog Maćka Miko w kontekście sędziowania w Hiszpanii w ok. 1:10:00 podcastu Un Toc De La Rambla powinien być przypięty na samej górze strony fcbarca.com.

Pozdrawiam dobrych chłopaków z Un Toc De La Rambla, wszystko jest w porządku, dobry przekaz leci!

3

@Kessie @jowita cześć!

4

@Coutinho007 @Luciano99 rośnie Ci nowy, wspaniały pracownik

1

@tadzik447 Jak tam FC Albatros?

2

@LOPEZ16 Zdrowia jak najwięcej i niech się jak najlepiej wszystko poukłada! Wasze zdrowie!

2

2

@Coutinho007 Nie byłbym sobą gdybym był inny

16

@Popitek12 Tyle żeby przykrył całego kurczaka

2

100%

twitter.com/hayastanboi/status/1892502933872214472

6

@Herato Co z tego, skoro nie podał do Raphinii na pustą w meczu z Atletico

2

@Rewolucja123 Jeśli nie Barcelona, to czemu nie, jakoś czuję sympatię do Atletico i Simeone :)

1

@Cule2013
1. Głupota wyborców.
2. Manipulacje Trumpa poprzez emocjonalność (dla głupich więcej contentu generuje powiedzenie o jedzeniu psów niż jakieś smutne i trudne fakty naukowo-społeczne).
3. Na szczęście nieudany zamach.
4. Przez większość czasu bardzo słaba postawa Joe Bidena, który totalnie nie ogarniał, a Harris miała za mało czasu (IMO druga debata mogłaby przesądzić o zwycięstwie Harris).
5. Wielu ludzi jest przeciwko nachalnej ideologii lewicowej (sama lewica jest sobie winna poprzez właśnie zbytnią nachalność) z czym łączyły Bidena czy Harris, więc idą w totalnie innym kierunku i wielu ludziom ciężko jest oddzielić polityka od światopoglądu co skutkuje coraz większym rozwarstwieniem i coraz większym parciem w kierunku skrajności co jest idiotyczne i niebezpieczne, bo skrajności to po prostu zło.

To są moim zdaniem głównej punkty, które przyczyniły się do zwycięstwa Trumpa.

14

Atleti ma prze****ane :D

twitter.com/atletienglish/status/1892917263423926563

0

@Kinginiesta Nigdy nie zapomnę debaty z Harris, gdzie fact checking dla Trumpa był na jego niekorzyść chyba ponad 100 :D

Śmieszny człowiek.

1

@Ryoumen Człowiek orkiestra!

7

Mam nadzieje, że Negreira dostanie dodatkową kopertę po tym losowaniu. Ależ to będzie zajebiście pasjonujący kibicowsko czas. Rozkład jazdy znany!

6

2

@blakkudium Ehh... :(

4

@Kapitan hawk niech Sociedad się szykuje na gorszą część Madrytu, a nie ogrywa jakichś paziów, których nikt nie zna, pfff

9

@Doren01 Ja się spodziewałem, że będzie pieprzyć głupoty i że decyzja o jego wyborze będzie idiotyczna z wielu względów, ale również nie spodziewałem się, że będzie tak szybko aż tak duże odklejenie. Kompromitacja za kompromitacją i nie wiem czy bardziej śmieszni są Trump z Muskiem czy ich obrońcy.

12

Stephen King w punkt.

twitter.com/StephenKing/status/1892689291039437298

5

Rosja pokojowo zaatakowała agresywną Ukrainę. Taka prawda. Wyłącznie TV, włącznie myślenie.

twitter.com/WarNewsPL1/status/1892564506527588849

2

@Kessie Klasycznie kradzione treści, człowieku Ty się zastanów, oszukałeś 3 Polaków

2

Co to był za futbol...

twitter.com/Joshua_Ubeku/status/1892280176253260014

7

@wojopancer Jak już założysz to daj linka

1

@hefaj6 Podbijam!

7

@Popitek12 Ty i stary @Luciano99 to gwarancja co sezonowych trypletów, taka prawda

1

@MOLESTA W sumie tak, tym bardziej Lyon z WIELKIM Juninho Pernambucano!

7

@MOLESTA Trochę vibe 1/8 Realu w pierwszej dekadzie XXI wieku :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?