1

Ciekawe czy też "Made in China" :v

twitter.com/theliamnissan/status/1890114162937983272

3

Białe koszulki zobowiązują do farta.

8

2

Bayern niestety coraz więcej sytuacji...

7

Bayern sensacyjnie traci bramkę i doping nie ustaje. Podobny scenariusz na Montuijc i cisza, konsternacja... Ależ mi u nas brakuje tych z Grada d'Animació, bardzo zła decyzja Laporty by ich usunąć i nikim sensownym nie zastąpić... :/

1

@Popitek12
Mentzen 3/10
Trzaskowski 4/10 (najnormalniejszy ze wszystkich, ale kampania żenująca i niezwykle cringe'owa)
Zandberg 2/10

-------

Nawrocki 1/10
Reszta 2/10

7

Fun "fact": Real miałby trudniej z Celticiem niż z Manchesterem City.

13

@barcelonaLM Ja też mam swoje zdanie na temat Mateusza Borka w niektórych momentach, ale nie będę przedstawiać tego zdania, bo jego syn może to czytać.

11

Celta co poddymiła :v
Fajnie widzieć to wyśmiewanie Madryciaków.

twitter.com/RCCeltaEN/status/1891881473931723096

2

Wyciekło nowe, nieopublikowane wcześniej zdjęcie zawodników Realu Madryt w ostatnich starciach z Barceloną:

https://pbs.twimg.com/media/Gj1mEQ-W4AAUX3n?format=png&name=900x900

0

@Rastafarnianin Ja miałem 8-go :)

0

@PizzerMan Klasycznie zatem zdrówka dla wszystkich ;)

2

@Kgorecki2500 "Cholera ładna ta nasza wioska"

0

@PizzerMan Klasycznie intensywnie, ale mimo to całkiem pozytywnie... na razie :P
Jak tam zdrówko?

0

@maroon Smutne :(

3

@Encore Daleki jestem od jakiś spisków, ALE w sumie nie zdziwiłbym się gdyby sędziowie nagle się zbuntowali i zaczęli trochę mniej pobłażliwie traktować Real. A, że w każdym przypadku są nieudolni to mamy tak ewidentne błędy jak brak czerwieni przy faulu na Mbappe.

6

Stado świń mnie nie obchodzi, ale to, że liczba Macior maleje to smutne info jednak :/
Maciory w ryk.

twitter.com/Piechocinski/status/1891587774458847658

6

Mam nadzieje, że ten cały Negreira będzie z nami do końca sezonu. Bez niego daleko nie zajdziemy, taka prawda. Wnioskuję również o pomnik Negreiry przy nowym Camp Nou.

2

Komentarz usunięty

10

@Luciano99 @Kessie @Bocheno1 @Comentateiro Nie łamcie się, czasami trzeba się poświęcić. Zrobiliście piękny uczynek. Może i w tym miesiącu nie dostaniecie premii, ale za to wypłaty również nie dostaniecie.

3

@Who_you_mam Uwielbiam tego mema

1

@KamQiX Ale wstyd, Tusk nigdy by czegoś takiego nie zrobił i nowiutka dla syna, a dla siebie jakaś sprzed 20 lat i to z dziurami!

8

Nice try Mentzen i tak to mnie do Ciebie nie przekona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

twitter.com/SlawomirMentzen/status/1891576834728333789

21

Bardzo przeciętny mecz, ale mam wrażenie, że z 3 miesiące temu ten mecz byśmy przegrali, ale drużyna osiągnęła kolejny etap progresu i takie mecze potrafi znowu wygrywać, a zawodnicy są po prostu coraz bardziej doświadczeni.

Mam również wrażenie, że tydzień przerwy zaprocentuje w dalszej części sezonu, ale teraz ta przerwa była bardzo widoczna przez brak rytmu meczowego. Nawet Guardiola, albo Ancelotti kiedyś mówili, ze czasem lepiej jak drużyna gra co 3 dni, a nie co tydzień.

Tak czy siak wygraliśmy, zapomnieć i myśleć o kolejnym meczu. Wróciliśmy na fotel lidera i to jest najpiękniejsza informacja!

A teraz napijmy się.

7

Uff, mamy to! FC Barcelona liderem La Liga!

3

Co za fart :D
Ale uj, nie tylko Real powinien mieć monopol na farta...

1

Znowu dla mnie to jest karny :D

1

Ogólnie bardzo przeciętny mecz Barcelony i mam wrażenie, że trochę to wynika paradoksalnie z tego tygodnia przerwy przez co drużyna musi się ponownie wdrożyć w rytm meczowy. Ale ten tydzień przerwy zaprocentuje później, w dalszej części sezonu.

Oby tylko 3 pkt. udało się zdobyć i zapomnieć.

19

Yamal dramatyczny dzisiaj. Ale to jest jeden z tych zawodników, że mimo irytacji zdecydowanie wybaczam, głównie ze względu na wiek. Większa koncentracja i większa równomierność w takich meczach przyjdzie z wiekiem, spokojnie.

14

Ciekawe, czy na rm.pl powołają się na Archivo VAR, czy jednak w tym wypadku nie co będzie mówić, że traktują ten portal wybiórczo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem, choć się domyślam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?