macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawe czy też "Made in China" :v
twitter.com/theliamnissan/status/1890114162937983272
3
Białe koszulki zobowiązują do farta.
8
Dzisiejsze mecze należy skomentować krótko:
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ5qm6TOegVRX7fsfcPhdy_xDERvJqMxPKuYA&s
2
Bayern niestety coraz więcej sytuacji...
7
Bayern sensacyjnie traci bramkę i doping nie ustaje. Podobny scenariusz na Montuijc i cisza, konsternacja... Ależ mi u nas brakuje tych z Grada d'Animació, bardzo zła decyzja Laporty by ich usunąć i nikim sensownym nie zastąpić... :/
1
@Popitek12
Mentzen 3/10
Trzaskowski 4/10 (najnormalniejszy ze wszystkich, ale kampania żenująca i niezwykle cringe'owa)
Zandberg 2/10
-------
Nawrocki 1/10
Reszta 2/10
7
Fun "fact": Real miałby trudniej z Celticiem niż z Manchesterem City.
13
@barcelonaLM Ja też mam swoje zdanie na temat Mateusza Borka w niektórych momentach, ale nie będę przedstawiać tego zdania, bo jego syn może to czytać.
11
Celta co poddymiła :v
Fajnie widzieć to wyśmiewanie Madryciaków.
twitter.com/RCCeltaEN/status/1891881473931723096
2
Wyciekło nowe, nieopublikowane wcześniej zdjęcie zawodników Realu Madryt w ostatnich starciach z Barceloną:
https://pbs.twimg.com/media/Gj1mEQ-W4AAUX3n?format=png&name=900x900
0
@Rastafarnianin Ja miałem 8-go :)
0
@PizzerMan Klasycznie zatem zdrówka dla wszystkich ;)
2
@Kgorecki2500 "Cholera ładna ta nasza wioska"
0
@PizzerMan Klasycznie intensywnie, ale mimo to całkiem pozytywnie... na razie :P
Jak tam zdrówko?
0
@maroon Smutne :(
3
@Encore Daleki jestem od jakiś spisków, ALE w sumie nie zdziwiłbym się gdyby sędziowie nagle się zbuntowali i zaczęli trochę mniej pobłażliwie traktować Real. A, że w każdym przypadku są nieudolni to mamy tak ewidentne błędy jak brak czerwieni przy faulu na Mbappe.
6
Stado świń mnie nie obchodzi, ale to, że liczba Macior maleje to smutne info jednak :/
Maciory w ryk.
twitter.com/Piechocinski/status/1891587774458847658
6
Mam nadzieje, że ten cały Negreira będzie z nami do końca sezonu. Bez niego daleko nie zajdziemy, taka prawda. Wnioskuję również o pomnik Negreiry przy nowym Camp Nou.
2
Komentarz usunięty
10
@Luciano99 @Kessie @Bocheno1 @Comentateiro Nie łamcie się, czasami trzeba się poświęcić. Zrobiliście piękny uczynek. Może i w tym miesiącu nie dostaniecie premii, ale za to wypłaty również nie dostaniecie.
3
@Who_you_mam Uwielbiam tego mema
1
@KamQiX Ale wstyd, Tusk nigdy by czegoś takiego nie zrobił i nowiutka dla syna, a dla siebie jakaś sprzed 20 lat i to z dziurami!
8
Nice try Mentzen i tak to mnie do Ciebie nie przekona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
twitter.com/SlawomirMentzen/status/1891576834728333789
21
Bardzo przeciętny mecz, ale mam wrażenie, że z 3 miesiące temu ten mecz byśmy przegrali, ale drużyna osiągnęła kolejny etap progresu i takie mecze potrafi znowu wygrywać, a zawodnicy są po prostu coraz bardziej doświadczeni.
Mam również wrażenie, że tydzień przerwy zaprocentuje w dalszej części sezonu, ale teraz ta przerwa była bardzo widoczna przez brak rytmu meczowego. Nawet Guardiola, albo Ancelotti kiedyś mówili, ze czasem lepiej jak drużyna gra co 3 dni, a nie co tydzień.
Tak czy siak wygraliśmy, zapomnieć i myśleć o kolejnym meczu. Wróciliśmy na fotel lidera i to jest najpiękniejsza informacja!
A teraz napijmy się.
7
Uff, mamy to! FC Barcelona liderem La Liga!
3
Co za fart :D
Ale uj, nie tylko Real powinien mieć monopol na farta...
1
Znowu dla mnie to jest karny :D
1
Ogólnie bardzo przeciętny mecz Barcelony i mam wrażenie, że trochę to wynika paradoksalnie z tego tygodnia przerwy przez co drużyna musi się ponownie wdrożyć w rytm meczowy. Ale ten tydzień przerwy zaprocentuje później, w dalszej części sezonu.
Oby tylko 3 pkt. udało się zdobyć i zapomnieć.
19
Yamal dramatyczny dzisiaj. Ale to jest jeden z tych zawodników, że mimo irytacji zdecydowanie wybaczam, głównie ze względu na wiek. Większa koncentracja i większa równomierność w takich meczach przyjdzie z wiekiem, spokojnie.
14
Ciekawe, czy na rm.pl powołają się na Archivo VAR, czy jednak w tym wypadku nie co będzie mówić, że traktują ten portal wybiórczo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem, choć się domyślam.