38

Jak można oglądać mecz podczas gdy w Polsce trwa zamach stanu...

0

Szczęsny kapitalna obrona, ale cała akcja TOP

11

To jest jeden z tych meczów, gdzie zwyciestwo trzeba wyszarpać. Sevilla dziś jest naprawdę świetna. Musimy poprawić dokładność podań w drugiej połowie i powinno być git, w końcu coś się wyklaruje.

0

Szkoda Araujo, ale w sumie teraz może ta obrona wyglądać lepiej... oby Araujo szybko wrócił, bo IMO on by w końcu ogarnął tę linię obrony i byłby w tym aspekcie pewniejszy.

2

Martwi ta obrona, ale jeśli będziemy skuteczni, to nawet przy tak niepewnej obronie jesteśmy w stanie ogarnąć te 3 pkt.

5

Minimalne brak spalonego, więc Araujo można powiedzieć, że coraz lepiej, za parę meczów już może będzie w pełni ogarniać tę linię :D

2

Z Cubarsim byłoby nadal 0:1, Araujo jeszcze musi się nauczyć ogarniać te linie spalonego :/

0

Lecimy z nimi na mięciutko, ezz. 110 goli w LUTYM, czyli tyle ile w całym poprzednim sezonie!

5

"Na całe szczęście jest Dodi" - Piotr Laboga

7

Uwielbiam ten hymn Sevilli

1

@Jakchcesz Dobrze, że pisząc, że jesteś szybki napisałeś w kontekście metrów, bo można by to interpretować inaczej... :D

0

@July_6_BcN Może to i lepiej. Weź sobie ogarnij jakiegoś Barceloniarza. Zobacz ilu tutaj jest pięknych i wolnych chłopaków.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

11

@JimMorrisonFCB Na pewno chcesz na La Bambie wspominać o szczepionkach? :v
PS. Zdrówka ofc!

3

@Popitek12 A jeszcze jak jest Madryciakiem to już wgl

1

@Kgorecki2500 Najlepiej wpisz sobie w google porównanie tych kart w realnych testach i porównaj :)

0

O k**a jak było blisko. Slot w następnym meczu na bank gra o swoją posadę.

4

@mekston Oby futbol w tym sezonie był sprawiedliwy i jeśli Barcelona i LFC będą grały tak do końca sezonu to oby zgarnęły mistrzostwo oraz spotkały się w finale LM.

21

Simeone to cule, nie ma innej opcji. Madrycioki w ryk, cały wszechświat przeciwko nim.

twitter.com/BarcaTimes/status/1888355892812300541

5

IDEALNY wynik dla nas. Przy jutrzejszej wygranej 1 i 2 pkt. straty + mecze bezpośrednie. Wszystko w naszych nogach, znów jesteśmy w pełni zależni od siebie!

2

@PatrychoO Czyli barceloński i 2x madrycki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

13

Pamiętajcie, że nawet Ćwiąkała stwierdził, że jakby miał powiedzieć o tym jaki klub ma najwięcej kibiców wśród komentatorów czy dziennikarzy w PL to byłby to właśnie Real.

Dlatego nie powinniśmy się dziwić, że Real ma aż tak absurdalny PR i mecze są aż tak stronnicze. Najlepiej oglądać na zagranicznych streamach i tyle.

0

@Popitek12 Cristiano Ronaldo is that u?

3

@Jakchcesz Absolute cinema!

1

@jacobFCB Ale my tu nie mówimy teraz o Messim!!!111

( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Jedna z najbardziej satysfakcjonujących scen w historii kina.

twitter.com/NostalgiaFolder/status/1888002022282309655

5

@Andi18 Woooooow!

1

@Kgorecki2500 Ale te ziemniaczki to weź w puree zrób.

1

@Jakchcesz Jak zwykle w punkt. Można dodać, że też niestety czasem remisuje i przegrywa, ale jak nie remisuje i przegrywa to wygrywa i jak strzela gole to fajnie, a jak nie strzela to niefajnie.

14

@BezglutenowyPedri Drugie tyle z podobnymi wynikami jest z Robertem Lewandowskim, w tym 0:4 na Bernabeu i 2:5 w finale Superpucharu również z Realem.

Statystyki, które IMO nie mają żadnego sensu, bo nic nie pokazują i się wzajemnie wykluczają.

PS. Jedyne co to tutaj pokazuje to jak świetnie Flick przygotował zespół, że bez klasycznej "9" jesteśmy w stanie nadal strzelać mnóstwo bramek i drużyna się w tym zazwyczaj bardzo dobrze odnajduje.

1

@Popitek12 Nawet nie wiem co Ci odpisać :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?