3

@July_6_BcN @jowita nigdy nie chrapie, bo i tak ciągle je

4

@Tigermaus Akurat są firmy, którym nadal można ufać jak Naughty Dog czy właśnie Rockstar. I oby to się nie zmieniło.

2

dejcie mnie ten treiler 2, ponad rok czekania :/
Tak czy siak stworzenie kanału o GTA VI (co wydaje mi się, że na Discordzie to są już od paru lat) to dobry znak na następne tygodnie czy miesiące. W końcu muszą coś udostępnić...

twitter.com/GTAVI_Countdown/status/1889774104661696868

5

Ale z tą reklamą wyskakującą co 15 sekund na mobile z prawej strony to dajcie spokój, kto to widział...

0

@PizzerMan Klasycznie zatem zdrówka jak najwięcej!

6

@Marian_Pazdzioch Stworzył odklejony i śmieszny duet razem z Elonem Muskiem, który wzajemnie karmi ich wypchane do granic możliwości ego i uwypukla ich narcystyczne podejście.

4

@ranger3120 Smutna ta La Bamba coś od tej 13, to trzeba trochę rozluźnić atmosferę, HEHE

19

W sumie nasz półfinał z Atletico najciekawszy, bo mecz Realu Sociedad z Celtą Vigo to raczej taki średniak ligi hiszpańskiej.

2

@Pawlak1992 "What if? A co gdyby? Naukowe odpowiedzi na absurdalne i hipotetyczne pytania" - Randall Munroe

PS. Chociaż w sumie po dłuższym namyśle nie wiem czy mam taką totalnie ulubioną... powyższa pozycja po prostu sprawiła mi masę frajdy, ale uwielbiam wiele różnych pozycji.

0

@PizzerMan Zwyczajnie, choć sporo roboty :)
A u Ciebie jak tam dni mijają?

1

@NeroTFP1 Co więcej będzie mieć tylko o jeden tryplet mniej niż Pep.

0

Ogólnie dla nas całkiem pozytywne informacje:
- Real się mimo wszystko mocno zmęczy
- gra Realu i City kolejny raz daje nam informację, że powinniśmy na spokojnie sobie z takimi drużynami poradzić i że jesteśmy po prostu od nich aktualnie znacznie lepsi co już w sumie udowodniliśmy grając z jednym z tych zespołów, a co za tym idzie -> jest to po raz pierwszy od dawna taka sytuacja, że możemy się stawiać obok LFC jako najlepsza drużyna w Europie

Oby w maju był taki sam klimat. Na razie niech się wykrwawiają :)

11

Negreira w Hiszpanii, Negreira w Europie, na KMŚ może będzie Negreira na świecie. Jak tak dalej pójdzie to Real się obrazi na cały świat i wraz z Elonem będą sobie pykać na marsie.

0

@Destroyer_of_Worlds ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Ogólnie mam wrażenie, że Guardioli i piłkarzom City to już w sumie wszystko jedno jak ten sezon się zakończy. Coś tam powalczą, ale uj tam, tyle lat tyrali na wysokich obrotach, że już wy***ane :D

1

@Encore Footrollowi też jest bliżej do Barcelony, a też jest zwykle moim zdaniem bardziej krytyczny i fatalistyczny. Ot, taki urok kibica...

13

Lubię Ćwiąkałę, ale naprawdę ciężko nie odnieść wrażenia, że dla Barcelony jest dużo, dużo bardziej krytyczny.

0

@Kitek1640 Oby, chociaż następne klasyki moim zdaniem będą trudniejsze i bardziej wyrównane.

@Cule2013 Oczywiście, nie oglądam :P

2

W sumie nawet jak Real awansuje, ale wynik będzie jakimś cudem wciąż na styku do końca, to całkiem zajebiście, bo się po prostu gorsza część Madrytu bardziej wymęczy co powinno wpłynąć na dalszą część sezonu, tudzież sezon ligowy.

3

Wciąż uważam, że będzie jak z PSG, tym bardziej że to Real. Ale co się nacieszymy to nasze!

1

Dramatyczne to City, aż niedowierzam... wyłączam żeby się nie wk*****ć. Moim zdaniem to będzie łatwy awans Realu.

2

Wyciekła jedna z pierwszych rozmów pomiędzy @Luciano99, a @jowita.

twitter.com/777medard/status/1889025814638829833

2

@Culer9002 Możliwe, statystyk nie sprawdzałem. Ogólnie samoloty są najbezpieczniejsze jak na ilość lotów etc., więc @kuz nie bój nic, ja osobiście lubię latać :)

0

@Lola120 WizzAir chyba ma bardziej komfortowe te siedzenia z takich tanich linii. Ale dawno nie leciałem, więc dokładnie nie pamiętam. Pamiętam za to, że easyJet był podobny do Ryanaira.

1

@barcanawieki Leciałem parę miesięcy temu Ryanair'em i było w pytę, nie strasz gościa :P

4

@Lola120
1. Jajecznica z boczkiem lardons, ewentualnie z jakąś kiełbą, cebulką i/lub szczypiorkiem.
2. Tosty z serem i szynką.
3. Mięso z indyka, sól, pieprz i na patelnię.
4. Stek z sałatką stworzoną z pomidorków koktajlowych, mixu sałat, parmezanu i oliwy truflowej.

Wszystko zajmuje b. mało czasu.

@July_6_BcN IMO to nie gotowiec, bo jednak coś tam musisz doprawić etc. Ale takie warzywka też u mnie czasem wjeżdżają, głównie wersja chińska z gotowym sosem kupowanym osobno.

4

@Luciano99 ja nie

26

Ciężko będzie City niestety, Real się raczej przejedzie po nich :/

twitter.com/TrollFootball/status/1889311398574145746

10

@wojopancer Real, który upada i sobie rozwala głupi ryj.

6

@Popitek12 Ale zostaw @July_6_BcN , daj jej spokój...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?