macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Fajna ciekawostka o zajebistych bobrach
twitter.com/RysiekzMisia2/status/1886386465795424271
1
@Kgorecki2500 Toż to płotka!
2
@MesQueUnClub96 Znowu Real gra?
10
"Catchable fatal error: Argument 2 passed to VframeApp_Access::CommentsCules() must be of the type array, boolean given, called in /home/www/clients/client1/web1/web/_Main/Production/Template/News/Mainpage/News.Template.php on line 5 and defined in /home/www/clients/client1/web1/web/_Main/Production/Scripts/Access.php on line 188"
Widzicie? Nawet główna się roz****ała przez to pieprzenie CRa i Madrycioków.
6
Komentarz usunięty
3
@xvcWinterSoldier Prawdopodobnie Juventus, Arsenal, Sevilla, choć to zależy która drużyna w momencie wybrania klubu grałaby najatrakcyjniej, bo dla mnie to było kluczowe.
2
@Eklerek @Popitek12 opinia?
4
@Encore Poprawione! Te trzy kropki to znak, że może być ich więcej.
@marcin62 O k***a, ale mi spieprzą robotę na zakładzie jak następnym razem pojadę do @Luciano99. Przepraszam i postanawiam się poprawić.
2
@Popitek12 Ale weź oznacz prawidłowe osoby Popitek:
@July_6_BcN @agaFCB @Sysia11 @clyde @Lola120 @jowita ...
2
@Kgorecki2500 Lepiej więcej niż mniej, gry będą coraz więcej ważyć
2
@July_6_BcN Nie no, po prostu nie słuchaj @Luciano99 i tyle :D
0
@Popitek12 Al Nassr.
25
Uff. Paradoksalnie może nawet lepiej, że mamy 3 pkt. po takim meczu, a nie po jakiejś totalnej dominacji i goleadzie. Takie mecze trzeba czasem przepychać i tego drużyna kolejny raz dzisiaj się nauczyła.
Mamy 3 pkt. i mecz do zapomnienia. Wracamy do walki o mistrza Panie i Panowie!
3
Jedno wielkie UFF...
Teraz tego nie spieprzyć i na serio wracamy do gry o mistrzostwo.
1
Ale to jest frustrujący mecz. Mam wrażenie, że zawodnicy myśleli, że mecz trochę się sam wygra i jak się okazało, że Alaves się stawia to nagle są zaskoczeni co skutkuje kolosalną niedokładnością i niechlujstwem.
Trochę wychodzi znów młody wiek wielu zawodników co jeszcze będzie się zdarzać. Choć moim zdaniem dzisiaj gramy o większą stawkę i powinni wyjść dużo bardziej skoncentrowani.
No nic, strzelić na 1:0 choćby d*pą i elo.
O sędziach nie ma co wspominać, dzień jak co dzień w Hiszpanii.
1
@July_6_BcN Zacznij grać u buka, bo wytypowałaś wybitnie dobrze :P
1
@Encore Dużo nie, ale bardziej zrównoważony IMO.
0
@Encore Ale tutaj chodzi o potencjal w składzie i kwestie różnych problemów. Real z Mbappe i z takim składem to powinien ogarnąć tryplet, a póki co zostali upokorzeni przez Barcelone x2, a w LM muszą grać dodatkowe mecze.
5
Ktoś ostatnio pisał, chyba @Sysia11 albo @July_6_BcN , że Real straci punkty w najmniej oczekiwanym momencie. Chyba nikt z nas nie spodziewal się, że będzie to w meczu z Espanyolem i że Real to przegra :D
Jutro jak oni to przewalą to każdy z zawodników ma od starego @Luciano99 w ryj... ale jak wygramy, to skracamy dystans do 4 pkt. i wracamy do gry o mistrzostwo!
0
Espanyol zawsze był kibicem Barcelony, ale bal się zagadać
0
@MisterGuardiola Ja lubię Ćwiąkałę, ale powtarzam od dawna: wiele razy był zbyt krytyczny dla Barcelony, a zbyt pobłażliwy dla Realu.
3
Mam wrażenie, że nie mówiło się aż tak o kontrowersji gdy np. Lewemu anulowali bramkę po ultra skandalu ze spalonym jak mówi się w meczach Realu o kontrowersjach na ich niekorzyść. Barcelona wielokrotnie cierpiała przez sędziów, np. gol w meczu z Betisem parę lat temu, którego nie uznali i przegraliśmy mistrzostwo paroma punktami, a np. w materiałach Ćwiąkały główne kontrowersje to kontrowersje na niekorzyść Realu, bo często o nich wspomina jak np. zakończenie połowy gdy Real strzelał bramkę.
Real ma niesamowity PR ktory wpływa na każdego dziennikarza na świecie.
2
@MesQueUnClub96 A więc przyznajesz, że jesteś karierowiczem?
7
@Aragorn33 Szczęście do Realu wróci ze zdwojoną siłą w meczach, gdzie przeciwnicy będą marnować 100% sytuacje, a Real będzie strzelać 5 bramek z xG 0.5.
2
@Popitek12 Zgłoszone.
1
@Bernard777 Real teraz gra?
3
Prime Dembele w Barcelonie: presezon, 2 mecze
Pierwszy prime Dembele w PSG: dwumecz z Barceloną, 2 mecze
Drugi prime Dembele w PSG: przed zbliżającym się możliwym dwumeczem z Barceloną
Najbardziej antybarceloński piłkarz w historii.
2
@4drian0 Stawiam ponad 90/100 na Metacritic. Zapowiada się jedna z najlepszych gier ostatnich lat.
3
@FCB_dimiC Tak, zapraszam: https://www.lingscars.com/
3
@13th Tzw. rozwój osobisty. Daje 5 lat i @Luciano99 będzie w gronie 100 najbardziej wpływowych Polaków.
@FCB_dimiC 16,99 zł. Absurdalna cena, ale za jakość się płaci. Jak mi w końcu zapłaci za stronę to kupię.