1

@messi33 A o 20:30 jutro pewnie będzie jak zwykle... ale co się połudzimy do 16:15 to nasze.

34

Ale bym se dzisiaj zobaczył takie straty punktów Madrytu...

11

@Krzysztof1987 Na pewno chce dobrobytu i demokracji dla Rosji oraz pokoju na świecie.

2

@kubix05 Nawet Doda w czasach świetności nie była tak sztuczna jak to "zdjęcie" :/

5

@Popitek12 wtf gościu, co Ty piszesz, wiesz że wiem że to Ty?

twitter.com/miIotujest/status/1890082152760635857

3

@Kgorecki2500 To ja też coś zarzucę co całkiem lubię cytować:
"Twierdzą, że znają Boga, uczynkami zaś temu przeczą, będąc ludźmi obrzydliwymi, zbuntowanymi i niezdolnymi do żadnego dobrego czynu." List do Tytusa 1, 16

1

@Kgorecki2500 A Tobie co? :D

2

@clyde Ok. 250 zł, 2 osoby, mieszkanie 3 pokojowe, klimatyzacja, indukcja, zmywarka etc., oraz pracujemy zdalnie. Mimo wszystko IMO nie jest źle.

1

@July_6_BcN Ok, ale ostrożnie, bo Ciebie też zje

1

@July_6_BcN Twój też, bo Lucek podobno tak łatwo nie odpuszcza i codziennie będzie pod Twoim blokiem z flaszką i bukietem zawiniętych z Biedry ¯\_(ツ)_/¯

1

@July_6_BcN @Luciano99 zaraz się w Tobie zakocha jak będziesz tak pisać

4

@D10SLEO uuu, ale pojechałeś! @Jakchcesz usuń konto, zaorany

4

@Zbyszard "W Barcelonie nie zagrał za to 40 letni Dani Olmo, ponieważ Barcelona po raz kolejny ma problem z zarejestrowaniem"

2

@LambiPL Żenujące...

39

Swoją drogą jakbym był kibicem Realu to miałbym zajebisty niesmak po słowach Ancelottiego i Tchouameniego o tym, że ich sezon zaczyna się w lutym. Jakbym dostał od mojego klubu plaskacza w twarz, że ponad pół roku mogą odwalać manianę będąc przy okazji upokarzanym przez największego rywala i grając wiele meczów na pół gwizdka. Ale wystarczy, że na 2-3 miesiące grają odrobinę lepiej (choć i tak wiele wyników jest zwykle na styku) i to już jest git, gdzie tam dobra gra dla kibiców...

I nie zmieniłyby tego trofea. Nadal miałbym niesmak tak jak miałem za czasów Valverde gdy zdobywaliśmy mistrzostwa (z całym szacunkiem do Ernesto).

Szczerze mówiąc jestem z tego i z naszego klubu dumny, że jest aż tak ambitny w kwestii dobrej dla oka gry. Bo dzięki temu piłka jest np. dla mnie nieco głębsza i po prostu bardziej atrakcyjna.

0

@Marian_Pazdzioch Prawdopodobnie był lepszy od Trumpa, a na pewno znacznie normalniejszy i rozsądniejszy, ale to jest jednak dramat, że kompletnie nieogarniający Biden, który tak dramatycznie się mylił był przez długi czas rywalem śmiesznego i doklejonego duetu Trump & Musk.

Harris moim zdaniem z nich wszystkich byłaby najlepsza, ale mam wrażenie, że za późno zaczęła kampanię + druga debata znacznie zwiększyłaby jej szansę, bo Trump mówił tam totalne głupoty. A tak... jest jak jest.

Ogólnie smutne, że jeden z najpotężniejszych krajów świata wybierał tak długo pomiędzy nieogarniającym Bidenem, a odklejonym do granic możliwości Trumpem.

3

@barcelonaLM W końcu mądra decyzja, brawo!

2

@FCB_dimiC Dla Ciebie mamy tylko "Poczytaj mi mamo"

1

@MesQueUnClub_87 Taktyk do poczytania na później

3

Tymczasem pierwszy zwiastun GTA VI osiągnął niesamowite 240 mln wyświetleń na jutubie. A trailera 2 jak nie było tak nie ma. Czekamy!

1

@D10SLEO Ten moment przebija spacer z piłką patrząc na potencjał, klub etc.

1

@D10SLEO Dembele jednak przebił nawet i Brożka
twitter.com/mlanczkowski/status/1547929163503308808

6

@ViscaelBarca2007 Też na szczęście nie spotkałem, ale społeczeństwo przez media i przeróżne zachowania konsekwentnie uczy mnie, że ludzie potrafią być najbardziej skrajnie odklejeni, więc uważam, że może to być realne podejście do życia / płci przeciwnej ¯\_(ツ)_/¯

7

To jest niesamowite jak obrzydliwą można być osobą...

twitter.com/SieZesra/status/1889611338474746170

0

@maroon Ponieważ użyłem Twojego komentarza do skomentowania zachowania wielu podobnych do Ciebie osób.

3

@maroon Haha, no jasne. Putin, weź se część tych ziem, które bezprawnie okupujesz i elo. Świetne zakończenie wojny!

To jest naprawdę niesamowite jak część z Was z całych sił próbuje wytłumaczyć najbardziej skrajne i porąbane kwestie związane z Trumpem by tylko nie wyszło, że się po prostu myliliście. Żenujące.

16

Walentynki w trójkącie Putin Trump Musk przyszły wcześniej!

twitter.com/AndrzejRysuje/status/1890020394347962641

4

@Aragorn33 Ale najważniejsze, że powiedział, że są 2 płcie! Poza tym reszta to pewnie na żarty i wyrwana z kontekstu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@LambiPL @Tigermaus Oczywiście, że ma, ale pod względem czystej jakości ich gier to jest firma, której można zarzucić zdecydowanie najmniej ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?