macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@messi33 A o 20:30 jutro pewnie będzie jak zwykle... ale co się połudzimy do 16:15 to nasze.
34
Ale bym se dzisiaj zobaczył takie straty punktów Madrytu...
2
@norbi77 Co wyjaśnił :v
https://media2.giphy.com/media/v1.Y2lkPTc5MGI3NjExeXJjbGNwM3lsNnl0NHUzbnNqa2ZpN2FjeDNpb2NhNnA1M2Y2dWRhdiZlcD12MV9pbnRlcm5hbF9naWZfYnlfaWQmY3Q9Zw/gw3Id9WveVqmVZqE/giphy.gif
11
@Krzysztof1987 Na pewno chce dobrobytu i demokracji dla Rosji oraz pokoju na świecie.
2
@kubix05 Nawet Doda w czasach świetności nie była tak sztuczna jak to "zdjęcie" :/
5
@Popitek12 wtf gościu, co Ty piszesz, wiesz że wiem że to Ty?
twitter.com/miIotujest/status/1890082152760635857
3
@Kgorecki2500 To ja też coś zarzucę co całkiem lubię cytować:
"Twierdzą, że znają Boga, uczynkami zaś temu przeczą, będąc ludźmi obrzydliwymi, zbuntowanymi i niezdolnymi do żadnego dobrego czynu." List do Tytusa 1, 16
1
@Kgorecki2500 A Tobie co? :D
2
@clyde Ok. 250 zł, 2 osoby, mieszkanie 3 pokojowe, klimatyzacja, indukcja, zmywarka etc., oraz pracujemy zdalnie. Mimo wszystko IMO nie jest źle.
1
@July_6_BcN Ok, ale ostrożnie, bo Ciebie też zje
1
@July_6_BcN Twój też, bo Lucek podobno tak łatwo nie odpuszcza i codziennie będzie pod Twoim blokiem z flaszką i bukietem zawiniętych z Biedry ¯\_(ツ)_/¯
1
@July_6_BcN @Luciano99 zaraz się w Tobie zakocha jak będziesz tak pisać
4
@D10SLEO uuu, ale pojechałeś! @Jakchcesz usuń konto, zaorany
4
@Zbyszard "W Barcelonie nie zagrał za to 40 letni Dani Olmo, ponieważ Barcelona po raz kolejny ma problem z zarejestrowaniem"
2
@LambiPL Żenujące...
39
Swoją drogą jakbym był kibicem Realu to miałbym zajebisty niesmak po słowach Ancelottiego i Tchouameniego o tym, że ich sezon zaczyna się w lutym. Jakbym dostał od mojego klubu plaskacza w twarz, że ponad pół roku mogą odwalać manianę będąc przy okazji upokarzanym przez największego rywala i grając wiele meczów na pół gwizdka. Ale wystarczy, że na 2-3 miesiące grają odrobinę lepiej (choć i tak wiele wyników jest zwykle na styku) i to już jest git, gdzie tam dobra gra dla kibiców...
I nie zmieniłyby tego trofea. Nadal miałbym niesmak tak jak miałem za czasów Valverde gdy zdobywaliśmy mistrzostwa (z całym szacunkiem do Ernesto).
Szczerze mówiąc jestem z tego i z naszego klubu dumny, że jest aż tak ambitny w kwestii dobrej dla oka gry. Bo dzięki temu piłka jest np. dla mnie nieco głębsza i po prostu bardziej atrakcyjna.
0
@Marian_Pazdzioch Prawdopodobnie był lepszy od Trumpa, a na pewno znacznie normalniejszy i rozsądniejszy, ale to jest jednak dramat, że kompletnie nieogarniający Biden, który tak dramatycznie się mylił był przez długi czas rywalem śmiesznego i doklejonego duetu Trump & Musk.
Harris moim zdaniem z nich wszystkich byłaby najlepsza, ale mam wrażenie, że za późno zaczęła kampanię + druga debata znacznie zwiększyłaby jej szansę, bo Trump mówił tam totalne głupoty. A tak... jest jak jest.
Ogólnie smutne, że jeden z najpotężniejszych krajów świata wybierał tak długo pomiędzy nieogarniającym Bidenem, a odklejonym do granic możliwości Trumpem.
3
@barcelonaLM W końcu mądra decyzja, brawo!
2
@FCB_dimiC Dla Ciebie mamy tylko "Poczytaj mi mamo"
1
@MesQueUnClub_87 Taktyk do poczytania na później
3
Tymczasem pierwszy zwiastun GTA VI osiągnął niesamowite 240 mln wyświetleń na jutubie. A trailera 2 jak nie było tak nie ma. Czekamy!
1
@D10SLEO Ten moment przebija spacer z piłką patrząc na potencjał, klub etc.
1
@D10SLEO Dembele jednak przebił nawet i Brożka
twitter.com/mlanczkowski/status/1547929163503308808
6
@ViscaelBarca2007 Też na szczęście nie spotkałem, ale społeczeństwo przez media i przeróżne zachowania konsekwentnie uczy mnie, że ludzie potrafią być najbardziej skrajnie odklejeni, więc uważam, że może to być realne podejście do życia / płci przeciwnej ¯\_(ツ)_/¯
7
To jest niesamowite jak obrzydliwą można być osobą...
twitter.com/SieZesra/status/1889611338474746170
0
@maroon Ponieważ użyłem Twojego komentarza do skomentowania zachowania wielu podobnych do Ciebie osób.
3
@maroon Haha, no jasne. Putin, weź se część tych ziem, które bezprawnie okupujesz i elo. Świetne zakończenie wojny!
To jest naprawdę niesamowite jak część z Was z całych sił próbuje wytłumaczyć najbardziej skrajne i porąbane kwestie związane z Trumpem by tylko nie wyszło, że się po prostu myliliście. Żenujące.
16
Walentynki w trójkącie Putin Trump Musk przyszły wcześniej!
twitter.com/AndrzejRysuje/status/1890020394347962641
4
@Aragorn33 Ale najważniejsze, że powiedział, że są 2 płcie! Poza tym reszta to pewnie na żarty i wyrwana z kontekstu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@LambiPL @Tigermaus Oczywiście, że ma, ale pod względem czystej jakości ich gier to jest firma, której można zarzucić zdecydowanie najmniej ;)