macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PiotrR Klasyk na La Bambie.
1
Coś pięknego, super że Cubarsi strzelił
0
Cudna akcja, brawo!
6
Nie mogę sobie poradzić z tą sytuacją Ferrana, lotnisko przed sobą, lotnisko za sobą, czasu w uj, sam na sam, a ten j*b w bramkarza :D
Nie mieści mi się to w głowie.
3
O wow, to było jedno z najgorszych wykończeń jakie widziałem w ostatnich sezonach... coś niesamowitego, Ferran... tyle czasu i miejsca.
3
Flick to już im tam 100 kółek wokół Barcelony wymyślił w tej głowie niezależnie od końcowego wyniku.
3
No grubo powiem Wam.
1
Trzeba przyznać, że świetnie Atleti przycisnęło w tej pierwszej minucie. Walczymy dalej!
6
Grada d'Animacio będzie pewnie większy i głośniejszy doping robić w jakimś pubie niż Ci na Montuijc :D
No, ale żebym się pozytywnie zaskoczył.
2
Już się bałem, że tak absurdalne pustki, ale na szczęście to była jakaś przebitka sprzed godzinki. Rozkład jazdy klasycznie znany!
2
@Cule2013 Nie mam zielonego pojęcia, ja w konsolach nie siedzę. Ale zakładam, że tylko na PS5 Pro jest szansa na 60 klatek.
0
Fable przesunięte na 2026 rok (bardzo możliwe, że chcieli uniknąć starcia z GTA VI). Dodatkowo wjechał nowy zwiastun, który wygląda ślicznie.
twitter.com/shinobi602/status/1894425735063830651
0
@gumaz Nie wiem, choć się domyślam :/
2
Moja psychika nie byłaby na to gotowa.
twitter.com/Wachafcb/status/1894316141859794991
6
@Azazel_Pazuzu Osobiście nigdy Trumpa nie brałem na poważnie, jeszcze jako młody nastolatek pamiętam, że oglądałem z nim jakiś wywiad i wydawał mi się już wtedy strasznie bucowaty i odklejony. Im dalej w czasie tym oczywiście to było potęgowane. Nie rozumiem jak można popierać taką osobę, szczególnie z perspektywy Polaka. Dramat i jeden wielki wstyd i śmiech.
13
@Popitek12 Że niech kolejny atencyjny komentarz Popitka nie odwiedzie nas od faktu, że Real Madryt to najbardziej propagandowy, bezczelny i pozorny klub w historii.
4
@Kgorecki2500 "Aczkolwiek nie wiem jakie stanowisko finalnie zabrałby PIS"
To zależy, czy byłoby napisane cyrylicą, czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
42
Podoba mi się to, że jak na razie Europa się jednoczy we wspólnym froncie przeciwko odklejonemu Trumpowi oraz zbrodniarzowi Putinowi. Macron pozytywnie zaskoczył asertywnością.
Oby na plotkach/planach się nie skończyło. Trzymamy kciuki, bo jako Europa jesteśmy w stanie stworzyć coś w co tak śmieszni i odklejeni ludzie jak Trump, czy Musk nie będą potrzebni.
twitter.com/Marekwalkuski/status/1894111256002375843
twitter.com/WarNewsPL1/status/1894086846105199048
0
@Sulimo Zdrówka!
0
@michal26 Taktyk na jutro :P
5
@michal26 AfD na szczęście bardzo prawdopodobnie nie stworzy rządu. Najbardziej kretyńska i niebezpieczna partia. Choć i tak jak na razie 20,8% to o 20,8% za dużo.
twitter.com/AKundendienst/status/1888836033720074575
1
@Encore W tej kwestii zgadzam się z *ujumam @Who_you_mam
4
@Encore Może chodziło o impet wejścia, albo w sumie stwierdził, że na uj ma dyskutować, jak to i tak nic nie da (wiem po sobie w kwestii La Bamby).
4
@michal26 Dlatego Betis musi się odwołać.
0
Na pierwszej powtórce myślałem, że to jest ewidentne czerwo, ale tutaj widać, że nie tylko nie było kontaktu, a też nogę mimo wszystko cofał. Betis powinien się od tej kartki odwołać. Wiadomo, że nie ma nieskazitelnie białych koszulek, ale może ten "Real" w nazwie coś zdziała...
twitter.com/Zona_Blaugrana/status/1893753852035281380
4
@Popitek12 Natomiast bez strzelenia gola można mecz zremisować, a nawet przegrać.
1
@FcPortoFan1999 A ja nie wiem - totalnie nie jestem w temacie. Wiem tylko, że jak byłem dzieckiem to słyszałem idiotyczne teorie, że jak papież będzie ciemnoskóry, to będzie koniec świata :D
Więc dla fabuły w sumie chciałbym zobaczyć tych wszystkich głównie prawicowych szurów piszących o końcu świata etc. I tak moje zdanie o nich jest na tyle niskie, że już mnie nic nie zdziwi, a będzie przynajmniej śmiesznie.
5
@Kgorecki2500 Cóż, swoje lata już ma. Życzę klasycznie jak najwięcej zdrowia, ale niestety mam wrażenie, że już niedługo polska premiera filmu "Konklawe" może się mniej więcej zbiec w czasie z realnym konklawe.
0
@Criss18Barca No to szkoda, że takich nie zawiesiła, ale w sumie po co, skoro to nie jest głośna sprawa jak poseł Wilk. Wybiórczość TOP. I PO czy jakakolwiek inna partia powinna robić coś z takimi przypadkami, ale śmieszy mnie stawianie tutaj Konfederacji na piedestale patrząc na tą wybiórczość. Konfederacja to cwaniacko i w zagrywkach politycznych partia taka sama jak każda inna, czy PiS, czy PO - będą kombinować i manipulować. My przynajmniej mamy tę świadomość i nie widzimy w partii X jakiegoś wyjątku względem wyżej wymienionych rzeczy, bo jest to w uj naiwne myślenie.
3
@Krzysztof1987 "dobrze prawi"
WTF, nawet nie wiem jak na to odpowiedzieć, ale w sumie wielokrotnie już się wypowiadałem na temat Waszego popieprzonego środowiska i w sumie starczy.