macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 Zatem ma coś wspólnego z Cristiano Ronaldo.
9
@MateuszQ Oby tylko im została szansa na LM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Aragorn33 Na miejscu klubu dałbym ogłoszenie do social mediów i spróbowałbym znaleźć tę dziewczynę fundując jej bilet na mecz w jakiejś dobrej loży.
Natomiast inną sprawą jest sam mecz, bo gdyby była taka sytuacja, a Barcelona straciłaby punkty, to trochę przypał :v
7
Przepięknie karma wróciła i to już tak szybko :)
twitter.com/K4milO444/status/1895918985339945234
13
Najgorzej, że człek autentycznie zaczyna wierzyć w awans tej lepszej części Madrytu w LM... Rewanż na Metropolitano. Dużo może zależeć od wyniku w Madrycie. Simeone, gotuj tam mordo Ty nasza.
6
@misterio Czekaj, na priv jeszcze Ci wyślę
3
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15370340#comment-15370340
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15370984#comment-15370984
@Luciano99 weź częściej stawiaj na te swoje Madryckie "pewniaczki". Może i gdybym Ci pożyczył te 100 zł to by bezpowrotnie przepadło, ale za to jak zwykle Ty też nic byś nie wygrał.
23
A co tutaj takie nastroje jakby zdecydowanie lepszy Betis zasłużenie wygrał z Realem Madryt?
6
@kuz Czyli wiadomo jak się to skończy...
4
@Filipem Nawet to na szybko zwizualizowałem no i fcbarca nie jest na to gotowa:
https://zapodaj.net/plik-9I85utLC2z
6
@Kapitan hawk @jowita tak tylko oznaczam, weź mu j**nij w końcu, a nie tylko gadasz
2
Nie obawiam się Realu, Bayernu, nawet Liverpoolu. Najbardziej obawiam się właśnie Interu i półfinału z nimi. Jeśli do tego dojdzie, to IMO będzie to najtrudniejszy mecz i dwumecz w tym sezonie. Cholernie niewygodny i frustrujący rywal.
1
@Luciano99 Zaś przewalisz, nie dam się znowu nabrać. Poza tym cały czas mi wisisz 10 zł za projekt i wykonanie strony internetowej, weź się zastanów
1
@michal26 I cyk, zielony. Ja już mam dość na dzisiaj, pora się odmóżdżyć. Jutro chyba też, tym bardziej, że mam za sobą ciężki i intensywny tydzień. Wrócę do tych tematów pewnie na dniach, by się dowiedzieć tego i tamtego. Pozdrowienia!
0
@michal26 Taktyk, by nie zapomnieć
EDIT: chociaż i tak wrzucę sobie do zakładek :D
3
@michal26 Przy zjednoczonej Europie - tak. Ale to już inna kwestia. Póki co najwazniejsze, by była jednośc w konkteście wojny na Ukrainie. Reszta przyjdzie... naturalnie.
4
@Cyzix Ja bym się wstrzymał do nieco ponad końca sezonu by jeszcze poświętować tryplet Barcelony Flicka.
2
@michal26 "Świat reaguje, ale co z tego?"
Właśnie na razie nic nie wiemy, musimy poczekać na konkrety, ale ja widzę przesłanki jednoczącej się Europy. Ale po prostu musimy poczekać. I to jest problem, bo ja patrzę bardziej pozytywnie, ty bardziej negatywnie co opisałeś w dalszej wypowiedzi. Więc po prostu musimy poczekać na rozwój wydarzeń i tyle. Już napisałem, że moim zdaniem wszystko zakończy się bardziej pozytywnie niż wskazuje na to aktualna sytuacja. A jak będzie w rzeczywistości - zobaczymy. I tyle :)
0
@michal26 Ale o czym my mówimy, o gościu, który był sprawny 15 lat temu... Mówimy o czasach aktualnych, gdzie tylko Harris była w stanie zagrozić Trumpowi w jakikolwiek sposób i moim zdaniem tutaj głównie zabrakło czasu i z całego tego środowiska możliwego do rywalizacji z Trumpem Harris była po prostu niezła. Co więcej uważam, że druga debata przelała by zwycięstwo na konto Harris.
6
@michal26 A ja mam w paru kwestiach zupełnie inne zdanie.
"Mam takie poczucie, że celowo go tu sprowadzili by go ośmieszyć. Naprawdę źle się na to patrzy."
To właśnie Trump z Vancem się ośmieszyli co widać po wielu komentarzach, więc dla mnie nie ma to totalnie sensu. Zelensky wyszedł z tej rozgrywki jako twardy przywódca chcący chronić swój kraj, duet Trump & Vance jako proputinowscy odklejeńcy. Mało widziałem komentarzy na social mediach, czy ogólnie w mediach idące w narrację, że Trump z Vancem chcieli go ośmieszyć. A jeśli tak - kompletnie to nie wyszło.
"Cały czas nie jest w stanie się przebić."
To chyba logicznie będą w pojedynkę vs. kilkanaście/dziesiąt osób z USA popierających Trumpa, a i tak wyszedł na gościa z jajami - tak jak Macron.
"Fatalne zachowanie Trumpa, ale i pokaz siły."
Ja tutaj pokazu siły nie widzę, tylko narrację prokremlowską. Pokaz siły pokazał Zelensky mając mniejsze zasoby i będąc skazywany na pożarcie, a wychodząc (czy wręcz będąc wyrzuconym - co też o czymś świadczy) z Białego Domu z jasnym i twardym przekazem.
"Giorgi Meloni zaproponowała pilny zjazd Państw UE, państw sojuszniczych. Może coś z tego wyjdzie"
Natomiast tutaj również mam nadzieje, że również coś z tego wyjdzie. Wciąż mimo wszystko podchodzę do całej tej sprawy optymistycznie. Damy radę!
0
@Jakchcesz @Ptasior Harris naprawdę była niezła. Trumpa to ona zmiażdżyła podczas debaty, nawet fakt checking był miażdżący dla Trumpa (co jest jeszcze bardziej uwiarygodnione w teraźniejszości). Problemem było to, że Harris weszła za późno. IMO gdyby weszła wcześniej, to dziś nie mielibyśmy tak napiętej sytuacji... na La Bambie :v
0
@ronni37 Ja również i zdecydowanie się zgadzam. Koniec końców obyśmy się nie zawiedli.
1
@koziar Najlepszy scenariusz. Dodatkowo dopowiem, że zamiast Roberta Lewandowskiego wystąpiłby stary @Luciano99 gdyby nie kontuzja w latach 80-tych i wtedy żadnej wojny nie byłoby nigdy więcej, a ludzkość skolonizowałaby każdy zakątek wszechświata.
1
@ronni37 "europa czeka az Trump zakonczy wojne zeby znowu kręcic biznes z Ruskimi"
Ale, że jak czeka, skoro sama zaczyna brać sprawy w swoje ręce czego takim głównym protagonistą jest Macron?
0
@FcPortoFan1999 IMO to za długo, w końcu to musi j**nąć w jedną czy drugą stronę. Sytuacja jest zbyt napięta.
1
@FcPortoFan1999 Nie będzie trwać wiecznie - w przeciągu paru lat IMO się zakończy i to na warunkach Ukrainy przez w końcu rozsądne i zjednoczone podejście Europy. Może i myślenie życzeniowe, zobaczymy.
9
Dobra, to ja w kontrze do większości: a mnie się wydaje, że żadnej wojny nie będzie. Widzę dwa scenariusze, gdzie druga cześć jest wspólna: Trump widząc twardość Ukrainy i jedność Europy zmienia front - nie jest to niemożliwe patrząc na kretyńską wypowiedź, że Zelensky jest dyktatorem, a parę dni później mówiąc, że nie pamięta że coś takiego powiedział i że Zelensky to spoko gość (xD) - i zaczyna być bardziej skłonny do ustępstw względem Ukrainy i efektem jest coś bardziej korzystnego dla Ukrainy. Drugi scenariusz nie zmienia postępowania Trumpa (w co niestety bardziej wierzę) co skutkuje kolejnymi śmieszkami z jego i jego wyznawców na La Bambie, ale działania i jedność w Europie skutkuje pomocą dla Ukrainy co zmusza Trumpa do ustępstw i koniec końców korzystnego zakończenia tego wszystkiego dla naszych wschodnich sąsiadów.
Źródła i wiedza? Nie ma, w sumie *uja wiem, to po prostu moje przypuszczenia. Jak dla mnie sytuacja jest oczywiście napięta, ale mam wrażenie, że końcowy efekt będzie bez jakiejkolwiek większej wojny. Czas pokaże.
A tymczasem w niedzielę gra Barcelona Hansiego Flicka i klasycznie: rozkład jazdy znany...!
0
@Hosh Weź tam jeszcze dolicz tych dających zielone, to są też fajne gagatki.
1
Betis u siebie z Realem z GOATem Antonym, Atletico gra ze świetnym Bilbao. Nie chcę dawać złudnej nadziei La Bambie, ale ja tutaj widzę szansę NA COŚ. Pewnie skończy się jak zwykle, ale co się ponapinamy to nasze!
3
@arasz1819 Haha. Oni są naprawdę memiczni... Już trochę brak słów, bo musiałbym ciągle obrażać tych gości jak i ludzi popierających Trumpa. A jest piąteczek, więc trzeba się wyluzować :)