8

@cymanski15 Tym bardziej, że on ciągle jest nastolatkiem. Błąd do wybaczenia i tyle...

0

@Janas11224 Realizator się pomylił.

14

Patrząc na to, że gramy w 10, to naprawdę jest moim zdaniem dobrze. Oby do końca meczu utrzymała się ta koncentracja i forma Szczęsnego, a będzie fajny wynik przed rewanżem. Ja tam jestem zadowolony patrząc na okoliczności :)

5

Jedno podanie/strzał lepsze i moglibyśmy tutaj spokojnie prowadzić i to w "10". Szkoda, że zawsze brakuje takich detali...

4

Mnie się naprawdę mega podoba jak na razie radzimy sobie z tą grą w "10". Oby tak było do końca meczu, to będziemy mieć niezły wynik przed rewanżem.

14

Lizbona udowadnia, że nie tylko w Polsce mamy j**tych ultrasów.

14

Od czasu czerwonej kartki staramy się grać bardzo mądrze, Benfica jak Real nie tworzy za bardzo sytuacji, a na La Bambie już pieprzeni fataliści spisali na straty ten mecz. Oczywiście nadal może być ciężko, ale to jest wstyd dla wielu kibiców, że jesteście aż tak wielkimi fatalistami.

1

W "10" jesteśmy w stanie zagrać mądrze i rozsądnie, więc liczę, że tak będzie i w tym spotkaniu, wciąż nie jesteśmy na straconej pozycji. Pytanie jak drużyna tym razem do tego podejdzie.

0

No nic, każdy sezon musi mieć swojego Araujo. Cubarsi to wciąż nastolatek, jestem w stanie wybaczyć.

Przetrwać ten mecz tracąc jak najmniej i jak coś to odrobić na Montuijc i tyle...

2

Klasycznie xG tutaj będzie w uj wysokie :v

38

Wiatr i ulewa to nic, najgorszy jest Real Madryt

3

@Mixtape Jeszcze jak!

10

Piłkarski stresik i emocje są. Jedyny stresik jaki w sumie lubię :D
Rozkład jazdy znany...!

1

@norbi77 Mnie się wydają zazwyczaj po prostu najbardziej obiektywni, ale uj tam wie, może macie racje.

3

@MOLESTA "promadryckie Archivo VAR", a w sumie z tego co pamiętam, to mnóstwo spornych sytuacji, kontrowersji, czy po prostu błędów jakie opisywali to opisywali w kontekście krzywdy Barcelony, a nie korzyści :)

Klasycznie narracja zależy od punktu siedzenia.

1

@thorin Amen!!!111

2

@norbi77 Tymczasem przeciętny obywatel USA, Rosji, Polski, Ukrainy i w sumie większości krajów na świecie:
https://media.npr.org/assets/img/2023/01/14/this-is-fine_custom-b7c50c845a78f5d7716475a92016d52655ba3115.jpg?s=1100&c=50&f=jpeg

1

@partymaker Waszą naiwność? Przecież pisałem o moim realistycznym podejściu, a dalsza część wypowiedzi wręcz mówi o tym, że ja też widzę Real w ćwierćfinale, mimo że obiektywnie są przesłanki o szansach Atletico.

20

Obiektywnie: Real oczywiście faworytem po tej drobnej zaliczce, ale Atletico nie jest bez szans, oni na Metropolitano potrafią spisać się naprawdę świetnie i nie zdziwiłbym się gdyby paradoksalnie remis/jednobramkowa strata była gdzieś przewidziana przez Simeone.

REALnie: Klasycznie Real dał nadzieję wciąż niepewnym wynikiem i klasycznie przeciętną grą przy rewanżu na stadionie rywala, a skończy się jak zwykle, znów na stykowym wyniku, czyli w stylu Realu...

Moim zdaniem jedyną szansą powstrzymania Realu są drużyny, które będą szły za ciosem i nie odpuszczą sprawienia łomotu. Pragmatyzm Realu jest doprowadzony do perfekcji, a z taką ilością szczęścia jaką oni zwykli mieć (choć dzisiaj byli po prostu lepsi) to im to po prostu wystarcza. Ich trzeba po prostu jak najdotkliwiej zbić tak jak zrobiliśmy to my 2x już w tym sezonie. I takimi zespołami poza nami są moim zdaniem: Liverpool oraz PSG. W Arsenal jakoś nie wierzę, ale kto wie.

14

Ćwiąkała to jest dla mnie kwintesencja działania wybitnego PRu Realu, czy to podczas komentowania, czy to podczas jego materiałów.

6

Dobrze, że jutro już grają porządne drużyny z jakimkolwiek atrakcyjnym stylem gry, a nie takie piłkarskie wydmuszki jak dzisiaj...

2

@adamek20151 Co więcej, będzie klasycznie problem z rejestracją aktualnych zawodników latem :v

0

@Encore Wole w sapera

0

Czyli mówicie, że można włączyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jasne, jasne, nie dam się nabrać. Włączę tylko w rewanżu w 95 minucie, jeśli wynik będzie premiował tę lepszą część Madrytu.

2

@Batys No to trochę sobie poczekacie, na razie podelektuje się Wami oboma ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

4

@Batys @FCB_dimiC nie przelogowałeś się miśku :*

5

Fajna ta Brugia.

2

@Popitek12 Na pewno nie Cristiano Ronaldo.

0

@ZnamySie "Trzeba chyba zacząć trochę więcej grać."
Brzmi jak plan!

2

@lithotripter Dokładnie tak. Światopoglądowo i po prostu - najnormalniejszy ze wszystkich, mimo że kampanię ma po prostu żenującą i na siłę chce się przypodobać "nie swoim" grupom społecznym co jest bardzo cringe'owe. Ale i tak to kandydat najnormalniejszy ze wszystkich, bo praktycznie każda inna osoba jest bardziej skrajna, czy to w prawo, czy to w lewo. A skrajności to najgorsze co może być.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?